Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Juan Rapru napisał:

To by trzeba mieć sporo tych chlapaczy - chyba w kolorach całej tęczy i jeszcze trochę... :biglol:

Mam tylko kilka kolorów :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... że zawiozłem dzieci nad jezioro, a tam zakopane Audi. Dobrze, myślę sobie, OBK przejdzie chrzest bojowy w wyciąganiu innych z tarapatów. Okazało się, że Audi wisi na pniaku po ściętym drzewie.

Od razu zdradzę: nie wyciągnąłem. Wykopałem pod sobą cztery dołki i to by było na tyle.

Potem podjechał Nissan Terrano w dieslu, też na szosowych oponach. Również nie dał rady, a wokół rozszedł się znany wszystkim zapach palonego sprzęgła.

Ogólnie Audi wisiało sobie na pieńku w najlepsze.

Ostatecznie samochód został podniesiony na lewarku, a następnie zepchnięty siłą ludzkich mięśni jednocześnie z tego lewarka jak i z pieńka, dalej już wyjechał o własnych siłach.

Pozostaje czekać na zimę, może wtedy kogoś z czegoś wyciągnę ;)

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, sartek napisał:

... że zawiozłem dzieci nad jezioro, a tam zakopane Audi. Dobrze, myślę sobie, OBK przejdzie chrzest bojowy w wyciąganiu innych z tarapatów. Okazało się, że Audi wisi na pniaku po ściętym drzewie.

Od razu zdradzę: nie wyciągnąłem. Wykopałem pod sobą cztery dołki i to by było na tyle.

Potem podjechał Nissan Terrano w dieslu, też na szosowych oponach. Również nie dał rady, a wokół rozszedł się znany wszystkim zapach palonego sprzęgła.

Ogólnie Audi wisiało sobie na pieńku w najlepsze.

Ostatecznie samochód został podniesiony na lewarku, a następnie zepchnięty siłą ludzkich mięśni jednocześnie z tego lewarka jak i z pieńka, dalej już wyjechał o własnych siłach.

Pozostaje czekać na zimę, może wtedy kogoś z czegoś wyciągnę ;)

"Strzeż się swoich pierwszych odruchów, zazwyczaj bywają szlachetne". Talleyrand

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Podobnie, lub gorzej, wygląda plaża we Władku. Wystarczy zajrzeć przez kamery w necie  ;)

 

No to jak będzie, cieszymy się czy nie? Cieszymy się, że tyle ludzi chce jednak przyjechać nad Bałtyk, czy wolelibyśmy żeby pojechali do Turcji czy innej Bułgarii i tam robili tłumem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szürkebarát napisał:

No to jak będzie, cieszymy się czy nie? Cieszymy się, że tyle ludzi chce jednak przyjechać nad Bałtyk, czy wolelibyśmy żeby pojechali do Turcji czy innej Bułgarii i tam robili tłumem?

Ja nie lubię ludzi ;)

 

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Aga napisał:

Ja nie lubię ludzi ;)

 

Jeść. 

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jaca68 napisał:

Wystarczy przejść plażą kilkanaście minut w bok od wejścia i robi się pustawo. 

To ja wolę gdzie indziej jednak.

 

Btw ;)

 

https://turystyka.wp.pl/poranek-na-plazy-myslalam-ze-nic-mnie-juz-nie-zaskoczy-6792414270475008a

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem drugi raz do tej samej wody... Nie pierwszy raz z resztą :biglol:

IMG_20220722_103859.jpg

  • Super! 7
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę se z koleżanką w restauracji na Ołowiance, obok przy stoliku usiadła para Niemców (rozmawiali po niemiecku), jakoś w wieku emerytalnym. 

Podchodzi kelner, a facet po polsku do niego zagaja, czy wie, jakie dzisiaj jest święto. 

Kelner, dość młody, nie wiedział. Na to padła odpowiedź, że za młody jest i nie pamięta...

:blink: :facepalm: :lol:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...