Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

.. u mnie chyba nastąpi restart systemu bo zaczął mi dzwonić telefon. Ochrona nie wie czy wpuścić samochód z 20 tonami konstrukcji a ja nie wiem czy na budowie jest jeszcze ktoś kto to zdejmie i odbierze :wacko: . Innych też pogięło bo mi zgłosili nowego człowieka, któremu trzeba wystawić zezwolenie na wstęp... w niedzielę. O tym co mnie spotkało rano na drodze i po południu też pisał już nie będę bo złożyłem to na piątek. Piąteczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, skwaro napisał:

Witam w klubie, ja właśnie kończę opracowywać dość spory framework dla security management, od 2 tygodni praktycznie jeden temat, wczoraj siedziałem do pierwszej w nocy, dziś pewnie podobnie, mózg już paruje. Ale od znajomego za przysługę dostałem flaszkę szkockiego singla i zamierzam go dzisiaj napocząć :)

A co ro za singielek? Moge ci dzisiaj potowarzyszyć...w domu mam Laphroaig'a 10yo...a jak dobrze pójdzie to wieczorkiem jeszcze bedzie Ardbeg 10yo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pan Dziedzic napisał:

Picie alko w pracy, nic tylko pozazdrościć :D 

:unsure: 30 i 40 lat temu to była niestety norma, zgodnie z zasadą "kto nie pije ten kabluje". Niestety, picie alkoholu w czasie i w miejscu pracy powraca i mnie to zupełnie nie bawi. O wciąganiu nosem kreski w kiblu nie wypowiem się, bo na tych używkach nie znam się choć i z tym problemem trzeba się w miejscu pracy mierzyć. Jest XXI wiek, mody się zmieniają.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Neutrino33 napisał:

Laphroaig

Mniam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Neutrino33 napisał:

A co ro za singielek? Moge ci dzisiaj potowarzyszyć...w domu mam Laphroaig'a 10yo...a jak dobrze pójdzie to wieczorkiem jeszcze bedzie Ardbeg 10yo.

Tullibardine Sovereign. Laphroig'a lubię czasem jak mnie najdzie na torf, Ardberg też ok, ale ostatnio najbardziej mi pasuje Aberlour A'Bunadh :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Screenshot_20210917_200903.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał:

Tullibardine Sovereign. Laphroig'a lubię czasem jak mnie najdzie na torf, Ardberg też ok, ale ostatnio najbardziej mi pasuje Aberlour A'Bunadh :)

 

2 godziny temu, Fala napisał:

:)

Screenshot_20210917_200903.jpg

Wszystko poszło zgodnie z planem więc jest Ardbeg 10yo B)

Slainte Mhath!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, llkuba napisał:

Na jakiej ulicy i co budujecie, jeżeli to nie tajemnice ?

 

Na Św. Michała - mieszkaniówka. A z poznańskich tematów jeszcze wczoraj na "do widzenia" zadzwonili z budowy na Smoluchowskiego, że za wysoko wylali podszybia i się windy nie zmieszczą :)

 

15 godzin temu, skwaro napisał:

dostałem flaszkę szkockiego singla i zamierzam go dzisiaj napocząć

namówiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...