Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
15 godzin temu, Aga napisał:
15 godzin temu, Blixten napisał:

Liczy się nie ilość, ale jakość. 

No niezupełnie :P

 

Dobra praca magisterska nie może być cienka ;):mrgreen:

 

Moja miała 17 stron (bez tytułowej), w tym 12 stron tabel i wykresów. Ale to był 1976 r. i PŁ. Wynik: 4,5 (na 5 możliwych). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam frytkownice beztłuszczowe,  ale te większe  o pojemnosci minimum 5L , frytki mega chrupiace i suche bez oleju , a kawałek  łososia w koperku z takiej to palce lizać.

Edytowane przez ipsx82
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ipsx82 napisał:

A ja polecam fytkownice beztluszczowe ale te większe  o pojemnosci minimum 5L , frytki mega chrupiace i suche bez oleju , a kawałek  łososia w koperku z takiej to palce lizać.

 

Identyczne wychodzą w piekarniku na termoobiegu:). Raz kiedyś lubię takie zjeść :). Moja Kobieta łososia, dorsza zawija w folię aluminiową i też jest przepysznie. Ostatnio dorwała przepis na panierkę, wyszedł rewelacyjny smak. Normalnie, aż zgłodniałem:drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że odebrałem auto od lakiernika, ale zapomnieli pomalować jednego elementu więc za jakiś czas powrót na uzupełnienie, ale i tak jest lepiej. Zamówiłem też opony do nowych felg, jeszcze tylko zaciski przód zrobić, poskładać, zrobić geometrię i zrobię jakąś sesję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, skwaro napisał:

Że odebrałem auto od lakiernika, ale zapomnieli pomalować jednego elementu więc za jakiś czas powrót na uzupełnienie, ale i tak jest lepiej. Zamówiłem też opony do nowych felg, jeszcze tylko zaciski przód zrobić, poskładać, zrobić geometrię i zrobię jakąś sesję :)

Nie robiłeś czasem ostatnio zacisków? Na czerwono? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Nie robiłeś czasem ostatnio zacisków? Na czerwono? :huh:

Tylne tak, ale jeszcze przednie zostały do zrobienia tak samo - pełna regeneracja i nowe malowanie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał:

Tylne tak, ale jeszcze przednie zostały do zrobienia tak samo - pełna regeneracja i nowe malowanie :)

 

W moim też muszę zregenerować tylne zaciski, mam tłoczki gumki itd. Jeszcze pozostaje walka z rdzą. Po tej zimie przez to, że auto stało na dworze zaczęły wychodzić różne rzeczy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ipsx82 napisał:

Zamarynowałam  na jutro żeberka  w czosnku, oliwie , papryce wędzonej  ostrej i sosie worcestershire. Będzie  męska  wyżerka :yahoo:

okolice Łodzi mówisz ?

A gdzie dokładnie ? ;)

 

Gotujesz je najpierw czy od razu na grilla ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Blixten napisał:

okolice Łodzi mówisz ?

A gdzie dokładnie ? ;)

 

Gotujesz je najpierw czy od razu na grilla ? 

Justynów , obsmażam a następnie duszę w soku mango i ananas z limonką i kilkoma kroplami tabasco :dance:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...