Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś była taka pogoda, że było piękne słońce, a chwilę później deszcz ze śniegiem i potem tęcza. W lutym chyba rzadkie zjawisko. ;)

Poza tym temperatura wiosenna.  Kurtkę zostawiłem w aucie. 

 

A co do scenerii to  prawie centrum Krakowa. ;)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była taka pogoda, że było piękne słońce, a chwilę później deszcz ze śniegiem i potem tęcza. W lutym chyba rzadkie zjawisko.
Poza tym temperatura wiosenna.  Kurtkę zostawiłem w aucie. 
 
A co do scenerii to  prawie centrum Krakowa.


Taki miks to od 4 lat w lutym występuje, jak zauważyłem. Bez względu na to czy były mrozy czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości obejrzałem wczoraj 40 Brit's Award i powiem tylko że może lepiej że angole wychodzą z unii bo byłem zniesmaczony poziomem tej imprezki a jeden z uczestników  nominowany do kilku nagród Lewis Capaldi  to już chyba wszystko przebił  nawet pocałunek Madonny z Britnej bo idąc po odbiór nagród za pierwszym razem szedł z butelką piwa i zamiast dziękować za nagrodę to pił przy podium a po raz drugi  idąc odebrać kolejna nagrodę  zabrał ze sobą chyba szampana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w moim lesie już wiosna. 

Ptaki już od jakiegoś czasu koncertują o poranku a kocury ganiają za kotką ale takiego gościa na podwórku przed domem się nie spodziewałem. :)

E4311CF6-5F0D-4AA7-8482-74806E7B2EF9.jpeg

35541E38-9D4D-4133-AE34-B7AFEECCA2D1.jpeg

 

A po chwili stojąc w kuchni i oglądając te nagrania z zającem patrzę w las i para jeleni galopuje lecz zanim się zorientowałem już ich nie było. 

Edytowane przez Michał W.
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło -> chodzi mi o całokształt działania firmy nie tylko o auto.
Mianowicie jako 3 właściciel prywatny (4 wliczając firmę) nie powiązanych więziami krwi otrzymałem piękny list od Subaru o akcji przywoławczej...bardzo miło z ich strony że ktoś tam do góry potrafił pofatygować się i zdobyć dane kontaktowe do nas :-) 
Za co z góry dziękuję wszystkim odpowiedzialnym za to !!  
 

A po telefonie do ASO wiem że czekają mnie 2 naprawy ale wszystko można zrobić przy jednym podejściu ! 
I jak tu nie lubić tej marki ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...