Skocz do zawartości

Witamy nowych Moderatorów!


ape

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

 

Propozycja była dla mnie wyróżnieniem, ale traktuję to zadanie z należytą ostrożnością i respektem.

Wierzę, że przy zachowaniu zdrowego rozsądku i poszanowaniu panujących tu zasad uda mi się je wypełniać należycie.

 

Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem i jestem przekonany, że współpraca będzie układała się pomyślnie :)

 

PS. Jak na każdego (prawie) moderatora przystało jeżdżę dwudziestoletnią subaryną i dobrze mi z tym ;)

 

 

Pozdrawiam wszystkich :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witamy nowych Moderatorów... i żegnamy starych, że tak lekko sparafrazuję tytuł niniejszego wątku.

 

Minęły już prawie trzy lata jak męczycie się ze mną jako moderatorem. Nadszedł czas, by ulżyć Waszej niedoli. Czas, by ustąpić z "urzędu" póki zostało jeszcze na forum choć parę osób darzących mnie resztkami sympatii. Okres bycia moderatorem był dla mnie niezwykle kształcącym doświadczeniem. Jeśli ktoś poczuł się dotknięty moimi wypowiedziami lub działaniami to przepraszam! Nigdy nie były one podyktowane antypatią do kogokolwiek. Zawsze zależało mi wyłącznie na tym, aby na forum panowała sympatyczna atmosfera, godząca swobodę wypowiedzi z uczciwością wobec Gospodarza, zgodnością z regulaminem i ogólnie pojętą kulturą. 

 

Dziękuję Dyrekcji za okazane zaufanie, a Moderatorni i wszystkim Forumowiczom za współpracę.

 

Przestaję być moderatorem, gdyż muszę poświęci więcej uwagi sprawom zawodowym i zwyczajnie nie byłbym w stanie wywiązywać się z obowiązków moderatora. Wierzcie mi, lub nie, ale są to obowiązki bardzo wyczerpujące i niezwykle absorbujące czasowo i emocjonalnie. Spieszę też donieść, że w żadnym wypadku nie porzucam jedynej słusznej marki ani forum. Zapewne nie raz "przeczytamy" się jeszcze na forumowych łamach oraz spotkamy na plejadowych, subariadowych i wszelkich innych szlakach, na które zabiorą nas nasze subaraki.

 

Pozdrawiam Forum Subaru!

Urabus

  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Jesteś jednym z tych modów, którzy widzą nie tylko literę, ale i ducha danej wypowiedzi. A to bardzo pożądana, a wcale nie powszechna cecha :)

W każdym razie wielkie dzięki za włożoną pracę. Jak dla mnie całość była bardzo pozytywna :)

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowych Moderatorów... i żegnamy starych, że tak lekko sparafrazuję tytuł niniejszego wątku.

 

Minęły już prawie trzy lata jak męczycie się ze mną jako moderatorem. Nadszedł czas, by ulżyć Waszej niedoli. Czas, by ustąpić z "urzędu" póki zostało jeszcze na forum choć parę osób darzących mnie resztkami sympatii. Okres bycia moderatorem był dla mnie niezwykle kształcącym doświadczeniem. Jeśli ktoś poczuł się dotknięty moimi wypowiedziami lub działaniami to przepraszam! Nigdy nie były one podyktowane antypatią do kogokolwiek. Zawsze zależało mi wyłącznie na tym, aby na forum panowała sympatyczna atmosfera, godząca swobodę wypowiedzi z uczciwością wobec Gospodarza, zgodnością z regulaminem i ogólnie pojętą kulturą. 

 

Dziękuję Dyrekcji za okazane zaufanie, a Moderatorni i wszystkim Forumowiczom za współpracę.

 

Przestaję być moderatorem, gdyż muszę poświęci więcej uwagi sprawom zawodowym i zwyczajnie nie byłbym w stanie wywiązywać się z obowiązków moderatora. Wierzcie mi, lub nie, ale są to obowiązki bardzo wyczerpujące i niezwykle absorbujące czasowo i emocjonalnie. Spieszę też donieść, że w żadnym wypadku nie porzucam jedynej słusznej marki ani forum. Zapewne nie raz "przeczytamy" się jeszcze na forumowych łamach oraz spotkamy na plejadowych, subariadowych i wszelkich innych szlakach, na które zabiorą nas nasze subaraki.

 

Pozdrawiam Forum Subaru!

Urabus

 

 

Mam tylko jedno pytanie.

 

Czemu nie wierszem? ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy nowych Moderatorów...

a kogo kopnął zaszczyt w 4litery ?

 

Nigdy nie wiadomo, czy i kiedy...

Ja w każdym razie tylko skorzystałem z tego wątku, nie chcąc zakładać nowego z powodu tak błahej sprawy :)

 

Mam tylko jedno pytanie.   Czemu nie wierszem?

 

Bo to proza życia ;) 

 

Czy to cecha wspólna moderatorów z Łodzi?

 

Wygląda na to, że coś w tym jest ;)

 

 

czy to znaczy, że mi zniknie dane przez Ciebie ostrzeżenie ?

Ja już go nie widzę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...