Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Wy jeździcie na takiej kamerze, nei ze środka?

 

tylko na takiej , nie mów że jeżdzisz z kamerą od tyłu :facepalm::mrgreen:

 

Ja jeździłem na początku ze środka, ale jak się wsiada w różne auta to trochę wkurza różna pozycja. Była taka nakładka do zainstalowania, którą można sobie wyregulować widok ze środka. W końcu od jakiegoś czasu przesiadłem się na zderzak :).

 

Chyba i ja zniosę ze strychu G25, odpalę Ryśka, kapeć pod drzwi i cały wieczór mnie nie ma :). Znów żona powie, że mnie powaliło :biglol:.

 

Można ściągnąć i odpalić mały programik o nazwie camhack i przy jego pomocy dowolnie i precyzyjnie ustawić sobie widok. Polecam.

 

Do ściągnięcia stąd: https://www.sendspace.com/file/jdunw3

 

A tutaj instrukcja jego używania: http://e-rajdy.pl/rbr-camhack.html

 

Wiem, wiem, mam jeszcze sprzed paru lat cały katalog z Ryśkiem z różnymi nakładkami, autami, ustawieniami itd. :)

I jestem ciekaw, na czym siedzicie, jak kręcicie takie czasy

Wymontowujesz kubełek z rajdówki? :)

Ja mam skórzany fotel dyrektorski, ale kręcę słabe czasy, pewnie przez to :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po godzince zabawy zrobiłem 3.18.7 tyle że w miejscami było na granicy rolki i troche ciąłem poza drogą :) 3.12 to jeszcze moge sobie wybrazić ale coś w graniach 3 i poniżej to nie wiem jak...

 

Ta Fiesta R5 w RBR bardzo dobrze trzyma się drogi, zwykłą WRC chyba bardziej wozi. Do tego wszystkie R5 mają podbitą siłę forcefeedbacka w sumie fajnie się je przez to prowadzi, przynajmniej u mnie to tak wygląda. 

 

Na setupach w RBR się zupełnie nie znam, modyfikujecie tam coś poza ustawieniami zawieszenia. Jedyne co mi się wydaje że jak się lekko podniesie i zrobi bardziej miękie to trudniej o rolkę przy jakimś podbiciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.16.41 ;)  Jednak się dało zejść te 10sec...  Tak ze 2 sec jeszce urwę na defaultowych ustawieniach..... Mam nadzieję ;)

Też mi się udało zejść jeszcze do 3.15. Cholernie trudno zaliczyć perfekcyjny przejazd przez te podbicia i koleiny, na które Fiesta jest wrażliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wy tak seryjnie poniżej 3 minut schodzicie? :o

Chyba żartujesz …. z pewnoscia nie ja , ale znam kogoś ;) kto zszedł Fiestą r5 i to jest chalange :)

GeFo555, a ile robisz? :P przyznaj się... :D

ja sie przyznam , zrobiłem 3.12 i niżej ni chuchu :)

dobra Edwin teraz to się przyznaj czym zrobiłeś 3.12 bo ni cholery fiestą r5 nie zejdę poniżej 3.25. Dla mnie to jest fizycznie niemożliwe :D Chyba, że ta fiesta to jest block edition 600km+ :P

He he , no można , to wyobraz sobie że R.K. zrobił 3.00 :) . Są wyniki zapisywane gdzieś na serwerze na RBR - WORLD ? Jesli tak to w domu wieczorem sprawdze , bo zapomnialem hasla :wub:

Ale wkleje zaraz Ci filmik i zobacz czy Ci dużo brakuje , niestety to jedyny filmik jaki mam , do pierwszej rolki :biglol:;)

 

P.S. Zmieniałeś setup auta ? bo tam trzeba pozmieniać parę rzeczy , ale nie pamietam jakie :(

 

Film

http://youtu.be/3qMrk9eR874

 

Kto podkłada tam głos pilota? Brzmi jak Maciek Baran. To jest standardowy opis zakrętów w rbr? pojawiają się słowa z opisu Roberta :D

Edytowane przez michals310
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...