Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

carfit, przy najbliższej okazji przekaż proszę Robertowi, że dumni z niego jesteśmy, że dobre tempo utrzymywał i fajna sprawa ten wygrany OS! :thumbup: Myślę, że wszyscy się tu zgodzą, że pokazał Cojones w tegorocznej Szwecji :bowdown:

Juz to zrobiłem :) i przekazałem ze forum.subaru trzyma mocno za niego kciuki :) podziękował i kazał odpozdrowic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Dziś uwierzyłem,że Kubica mając solidny sprzęt może walczyć o majstra. Może to tylko 2 kilometrowy sprint ale dla mnie to znaczy optymalizowanie wszystkiego, perfekcję i gigantyczną motywację. Liczę na rychłe wygranie OEsu na szutrze.

2) Robert błyszczy jak brylant może jakaś fabryka się skusi . Kto wie ?

3) Robert pewnie topowego auta nie ma.Oponki dają jakąś przewagą często ale widać,że nadrabiając talentem Kubica jest w stanie być konkurencyjny na większości OEsów.

4) Malcom chyba znowu zacznie uwodzić Roberta , strasznie mu łoi tyłek debiutancki zespół. Jeszcze RK weźmie obsługę FORDów w rajdach :biglol:

 

PS. O co chodzi z tą karą dla Ogiera.Gdzie On przekraczał tą prędkość , na dojazdówkach ?

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze to rozumiem, że to kara 2 minut jest w zawiasach na rok czasu, a nie że on jest zwieszony na rok czasu?  :mellow:

 

 

 

carfit, przy najbliższej okazji przekaż proszę Robertowi, że dumni z niego jesteśmy, że dobre tempo utrzymywał i fajna sprawa ten wygrany OS! :thumbup: Myślę, że wszyscy się tu zgodzą, że pokazał Cojones w tegorocznej Szwecji :bowdown:

Juz to zrobiłem :) i przekazałem ze forum.subaru trzyma mocno za niego kciuki :) podziękował i kazał odpozdrowic :)

 

 

 

 

super!!  :yahoo:  Powodzenia jutro w suszeniu  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest spisek! :-)) zabojadom dają w zawiasach a nam po całości i to jeszcze przez brytoli z msportu, ktorzy wszystko wiedzieli! Uffff, nie ma to jak rozkminic taką anglonordycką zmowę! Dobrze ze nam wisi te 5 minut, inaczej trzaby sie pochlastać! Kubek rządzi anyway!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mieliśmy z narzeczoną dzisiaj dzień jeżdżenia po znajomych celem rozdania zaproszeń na ślub, to niestety nie mogłem śledzić rajdu tak jak bym chciał. W dodatku na mój telefon odmówił wyświetlania twittera, więc tylko tutaj patrzyłem co się dzieje.

 

Pal licho karę i wczorajsze problemy, postępy, które zrobił Robert są ogromne. Wielki szacunek. Niezależnie od wygranego OSu, czasy w szóstce to jest coś.

 

Czy ktoś mi jest w stanie napisać, co Maciek mówi na koniec OSu z którego była relacja na żywo? Bo nie mogę zrozumieć.

 

No i jutro tylko 45 km, a różnice między pierwszą trójką symboliczne!

 

PS. dobrze że z tą mapą i turbo nie stało się w rajdzie, w którym Robert walczy z chłopakami z M-Sportu, to dopiero byłyby teorie spiskowe.

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako który Robert startuje dzisiaj?

Jako który Robert startuje dzisiaj?

Tak potrafią dobrze utrudnić robotę.

Czy M-Sport potrafi coś dobrze zrobić ? :(

Pierwszy dzisiaj oes- wzmacniane sprężyny ;) Edytowane przez Dawid1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...