Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

fotoreporter pewnie za bardzo uwierzył w magiczną moc kamizelki:( co często widać także u nas w czasie rajdów

 

Fa Fince była sytuacja, gdzie na jakimś rogalu, przy samej drodze i to tylko po jednej stronie, byli tylko reporterzy. Kibice byli dużo dalej. Jak jeden z reporterów przeszedł na drugą stronę (bodajże wewn. na wyjściu z zakrętu) to po chwili był przy nim safeciarz. Bo chwili dyskusji zerwał z repa kamizeklę i pokazał mu miejsce do stania - dla kibiców.

 

 

 

 

RK WRT vs MSPORT, Kubica vs Tanak na super stage

 

Niby dobrze, ale czy na pewno???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Pirelli mają dłuższe kolce od Michellin'a :) To raczej dobry news :)

 

"

Czarne, okrągłe...
Krótka odprawa oponiarska przed startem rajdu. Podpytywałem i Roberta i Sebastiena Ogiera.

Zacznijmy od mistrza. Spytałem go, czy obserwuje kierowców na oponach Pirelli:
"Wyglądają dobrze i już w przeszłości widzieliśmy, że w zależności od warunków ich opony mogą być trochę lepsze. To pokazał już Henning Solberg. Tak jednak często się zdarza, gdy jest dwóch różnych producentów opon. Mogą się koncentrować na innych warunkach. Wygląda na to, że oni mają trochę dłuższe kolce i samochody są bardziej stabilne. Nie myszkują tak mocno jak Micheliny. Zobaczymy, jak będzie w rajdzie, ale na shakedownie byli szybcy." - przyznał Seb."

 

Kubica potwierdza ze wyczucie na Pirelli jest bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, pomocy!
Nie działa mi wrc+, próbowałem się rejestrować, dostałem maila weryfikacyjnego, klikam, przenosi mnie, próbuję się zalogować a tam

"An unknown error has occurred.

Please try again later or contact our support via E-mail under support@service-plus.wrc.com."

Mam godzinę żeby sobie z tym poradzić! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, pomocy!

Nie działa mi wrc+, próbowałem się rejestrować, dostałem maila weryfikacyjnego, klikam, przenosi mnie, próbuję się zalogować a tam

 

"An unknown error has occurred.

Please try again later or contact our support via E-mail under support@service-plus.wrc.com."

Mam godzinę żeby sobie z tym poradzić! ;)

 

Próbuj do skutku z różnych przeglądarek. O tym serwisie można wszystko powiedzieć, tylko nie to, że jest stabilny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sołka odbudują do wieczora, fotograf: złamany palec i siniaki

 

 

 

Złamany palec, hm ,pierwsze informacje mówiły ,że nie żyje.  W sumie to niech zawsze złe informacje się nie sprawdzają. Już za minutkę już za momencik Tanak z Kubicą ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś tv to pokazuje prócz wrc+ ?


 

Sołek miał sporo szczęścia ;)

Sołek miał szczescie ???? Raczej ten gość ktory dostaje mega strzał w pierwszej sekundzie filmu. Jeśli on po tym ma złamany palec i siniaki to dostał wlasnie drugie życie !!!!

 

Media na każdej imprezie mają podobnie wiem po sobie ile razy ma się farta. On tu naprawdę dostał bonus od życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...