Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po Szwecji nie oczekiwałbym aż tyle co Wy. Według mnie jeśli Robert będzie notował czasy w okolicach 5-8 miejsca, to będzie już dobre tempo. Myślę, że w głowie może jeszcze zostało trochę lejców po zeszłorocznych błędach i w tym roku Robert zaprezentuje się po prostu lepiej niż rok temu, ale chyba nie w czubie. Choć oczywiście bym jemu, sobie i Wam tego życzył...  :thumbup:

Ja nie muszę widzieć Roberta w generalce na koniec rajdu, byleby zajechał jak najdalej, przejechał jak najwięcej OSów, byleby samochód wytrzymał, a Robson miał jak najmniej szkodliwe wycieczki poza trasę i prezentował solidne tempo, jak wcześniej wspomniałem. Wtedy uważam będzie git. :ok:

Pełna zgoda

 

Co do warunków to kierowcy mówią, że super, a na norweskich odcinkach jeszcze lepiej, więcej śniegu. Latvala mówi, że najlepsze warunki od lat. Pytanie, czy nie zrobi się odwilż.

https://twitter.com/MadsOstberg/status/565441670079332353

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jari-Matti Latvala wezwał organizatorów Rajdu Szwecji by zrobili wszystko co w ich mocy, by wyrównać szanse stawki WRC w kolejnej rundzie mistrzostw świata. Na norweskich odcinkach spadło w ostatnich dniach bardzo dużo śniegu, podobnie jak na kolejnych etapach już w Szecji." :D


"Latvala będzie jechał jako drugi, za swoim partnerem zespołowym Sebastienem Oierem, który prowadzi w generalce po zwycięstwie w Rajdzie Monte Carlo. Jazda na początku sprawia, że będzie to czyszczenie drogi dla pozostałych załóg, raczej bez szans na zwycięstwa oesowe."

 

No cóż Robert jedzie z tyłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latvala będzie jechał jako drugi, za swoim partnerem zespołowym Sebastienem Oierem, który prowadzi w generalce po zwycięstwie w Rajdzie Monte Carlo. Jazda na początku sprawia, że będzie to czyszczenie drogi dla pozostałych załóg, raczej bez szans na zwycięstwa oesowe

Cóż a na Monte pierwsze załogi miały czystą drogę, ale same narzucały śnieg kolejnym załogom... wtedy było ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w stockholmie , 4st + śniegu praktycznie nie ma . Wieczorem bede w hagfors ( strefa ) to zobaczymy ci tam jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

to już stare foto, chyba z zeszłego tygodnia, aczkolwiek nie obraziłbym się gdyby takie warunki się utrzymały.

Colin też pisze, że dużo śniegu spadło. W takim wypadku o dobry wynik może pokusić się zwłaszcza Tannak, który jedzie daleko z tyłu i w ubiegłym roku miał mega tempo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawiam się na wynik Roberta. W zeszłym roku tylko 2 razy był w pierwszej dziesiątce. Myślę, że będzie podróżował właśnie w okolicach 10-go miejsca. Byle meta, ale już bez emocji. Wolę go w pierwszej trójce z problemami. Ten rajd biorę na miękko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jari-Matti Latvala wezwał organizatorów Rajdu Szwecji by zrobili wszystko co w ich mocy, by wyrównać szanse stawki WRC w kolejnej rundzie mistrzostw świata. Na norweskich odcinkach spadło w ostatnich dniach bardzo dużo śniegu, podobnie jak na kolejnych etapach już w Szecji." :D

"Latvala będzie jechał jako drugi, za swoim partnerem zespołowym Sebastienem Oierem, który prowadzi w generalce po zwycięstwie w Rajdzie Monte Carlo. Jazda na początku sprawia, że będzie to czyszczenie drogi dla pozostałych załóg, raczej bez szans na zwycięstwa oesowe."

 

No cóż Robert jedzie z tyłu :D

Jezeli bedzie jazda po lodzie to pierwsze załogi maja tu zdecydowana przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg jest i to sporo , temp 0 st. :)

Powiem tak z punktu widzenia kibica ważne zeby nie padało ( jak to miało miejsce w zeszłym roku ) w przeciwnym razie oglądara w lesie , deszczu i +3 to na prawdę sport dla wytrwałych :)

Jesteście w piątek gdzieś na norweskich oesach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...