Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszałem, że Robert zostanie w 2014 zawodowym graczem w pokera. Źródło ? Tak słyszałem. :biglol:

 

 

 

Przepraszam, ale musiałem :)

Strone czy dwie wczesniej byles pierwszym ktory slyszal, ze RK w Fordzie... I tez tylko slyszales :biglol:

 

 

 

Przepraszam, ale musialem :)

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że Robert zostanie w 2014 zawodowym graczem w pokera. Źródło ? Tak słyszałem. :biglol:

 

 

 

Przepraszam, ale musiałem :)

Słuchaj tak słyszałem i tyle koniec kropka ile z tego prawdy czas pokaże, kto to mówił a mówił to chłopak który był konstruktorem w audi motosport startujacym w le mans obecnie konstruktor w porsche które wystawia tez tam samochod, tyle koniec kropka nic wiecej nie wiem, ile w tym prawdy nie wiem, dlatego napisałem ze tak słyszałem i ile w tym prawdy jeszcze raz mowię nie wiem, widocznie nie powinienem tego pisać i tyle koniec kropka z mojej strony nie ma tematu. Wyjaśni sie pewnie do 2 tygodni

Koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh masakra. Nic mnie już w jego wykonaniu nie zdziwi :P

 

Jak ostatnio graliśmy "służbowo" ;) na dwa tory, to na jednym - "treningowym" - grałem lewą ręką. Nawet tam strike się raz na jakiś czas trafiał. A w sumie grywam raz, maksymalnie dwa razy w roku. :P

 

Generalnie nie jest to jakieś mocno skomplikowane, wystarczy trochę pamięci ruchowej. Podobnie jak w darcie. Oczywiście powtarzalność bliska 100% i wychodzenie z trudnych sytuacji po błędzie, to już "nieco" inna bajka. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...