Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Kubica trzeci na razie: http://plebiscyt.prz...scyt/wyniki.asp

 

głosować nie lenić się !!! i jeśli ma awansować to głosując pamiętajcie kto jest przed nim :rolleyes:

 

Zagłosowałem, brat zagłosował, a słupek jakoś nie rośnie :P Jednak teraz w mediach to sporty zimowe górują. Chyba trzeba się zabrać za kupony z przeglądu sportowego B)

Edytowane przez DriverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Dzień Dobry TVN pojawił się Michał Kościuszko i na wstępie usłyszał coś takiego:

 

„Jak mówimy w Polsce „nasz kierowca rajdowy” to pierwszym nazwiskiem, które przychodzi do głowy, jest oczywiście Robert Kubica, ale jest też człowiek, który jest niezwykle utalentowany, który odnosi ogromne sukcesy i który jest dzisiaj ze mną – Michał Kościuszko. Michał jeździ w rajdach troszeczkę innych niż Robert Kubica, bo Ty jeździsz głównie w takich rajdach w terenie...

 

 

:D :D :D

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Dzień Dobry TVN pojawił się Michał Kościuszko i na wstępie usłyszał coś takiego:

 

„Jak mówimy w Polsce „nasz kierowca rajdowy” to pierwszym nazwiskiem, które przychodzi do głowy, jest oczywiście Robert Kubica, ale jest też człowiek, który jest niezwykle utalentowany, który odnosi ogromne sukcesy i który jest dzisiaj ze mną – Michał Kościuszko. Michał jeździ w rajdach troszeczkę innych niż Robert Kubica, bo Ty jeździsz głównie w takich rajdach w terenie...

 

 

:D :D :D

 

tez to słyszałem i tak słucham o co chodzi... czyżby to inny Kościuszko? może Tadeusz? tylko ten to brał udział w innej Insurekcji... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak sobie patrzę spokojnie co ten Robert robi i dochodzę do wniosku że on chyba tylko jeszcze TATĄ nie jechał na rajdzie ten gość bez problemu pakuje się do każdego samochodu i jedzie jak po sznurku, to czucie samochodu jest niesamowite, mało kto tak jeśli ktoś na tym świecie taki jest że wsiada do tego co mu dali i jedzie jak by zawsze siedział w tym samochodzie, to jest Wirtuoz, co by nie dostał i tak pięknie zagra, Mistrz dla mnie Mistrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak sobie patrzę spokojnie co ten Robert robi i dochodzę do wniosku że on chyba tylko jeszcze TATĄ nie jechał na rajdzie ten gość bez problemu pakuje się do każdego samochodu i jedzie jak po sznurku, to czucie samochodu jest niesamowite, mało kto tak jeśli ktoś na tym świecie taki jest że wsiada do tego co mu dali i jedzie jak by zawsze siedział w tym samochodzie, to jest Wirtuoz, co by nie dostał i tak pięknie zagra, Mistrz dla mnie Mistrz.

 

 

Są na tym świecie ludzie, ktorzy są szybcy nawet gdyby musieli drzwiami od stodoły się ścigać a Robert wydaje się być z nich najszybszy. Dla mnie tytan pracy, która mam nadzieję niebawem przyniesie oczekiwane efekty a nam ogrom emocjo i radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Jak mówimy w Polsce „nasz kierowca rajdowy” to pierwszym nazwiskiem, które przychodzi do głowy, jest oczywiście Robert Kubica, ale jest też człowiek, który jest niezwykle utalentowany, który odnosi ogromne sukcesy i który jest dzisiaj ze mną – Michał Kościuszko. Michał jeździ w rajdach troszeczkę innych niż Robert Kubica, bo Ty jeździsz głównie w takich rajdach w terenie...”

 

ja bym nie parskną smiechem, tylko ze stoickim spokojem i szyderą po prostu wstał i wyszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

According Rally.it Kubica opts for Fiesta WRC

ja znalałzem dziś też coś podbnego, że po długich rozmowach i negocjacjach Rober jedzie Fiesta WRC, ale nic więcej nie znalazłem

 

Rally.it napisał , że jest to informacja przez nich potwierdzona

no tak ale nie napisali nigdzie kiedy i w czym, nie padło tam nigdzie że w sezon 2014 ani nic, chyba że znalazłeś coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez nie sezon 2025 : P

 

 

Napisali, ze wybrał M-Sport po długich rozmowach i jest to informacja przez nich potwierdzona.

 

 

A jezeli to sie potwierdzi, to w Citroenie zapewne Ostberg i Meeke , i pewnie będą w mega tarapatach na asfalcie :D

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich twit wygląda dokładnie tak:

#rallyit Robert con la Fiesta - Notizia confermata, dopo i vari colloqui e le trattative serrate tra il forte driv... http://ow.ly/2BUpcQ

 

I ten odnośnik do ich strony nie działa...pewnie napisali tam więcej, ale ostatecznie usunęli :) Już chyba dni jak nie godziny dzielą nas od ogłoszenia info :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie parskną smiechem, tylko ze stoickim spokojem i szyderą po prostu wstał i wyszedł...

 

Byłem ostatnio na spotkaniu o tematyce popularno-naukowo-motoryzacyjnej w którym brał udział również Michał Kościuszko. Na końcu była możliwośc zadawania pytań Michałowi. Nawet sobie nie wyobrażacie jak dziwne (powiedziałbym nawet, że niezbyt mądre) pytania padały. A Michał co? Cierpliwie, ze stoickim spokojem, w doskonałym nastroju, wyluzowany odpowiadał na każde z nich. Bez cienia szydery, bez unoszenia się, z uśmiechem na twarzy i tak rzeczowo, jak tylko mógł. Ja byłem pod wrażeniem tego gościa. Klasa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...