Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Robert nigdy nie powiedział,że jest w stanie wrócić do F1 :(

Nie? ;)

http://www.sport.pl/...s_wrocilby.html

 

To powiedział GC,że Kubica to powiedział nieoficjalnie ..... Kindze Rusin i nie w sensie,że było by spoko tylko miałby większe szanse wrócić. A jakby poszerzono o 30cm to szanse były by jeszcze większe zapewne. A jakby bolid był jak rajdówka to mógłby wracać dziś. Sorki za fantazję ale to były wypowiedzi nie wiążące. Poszerzenie bolidu o 10 cm daje ok. 5 cm po każdej stronie części ciała.Wydaje mi się,że to za mało dla ręki Roberta. Mercedes ma najszerszy kokpit a i tak w symulatorze Robert nie może jeździć na wszystkich torach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bedzie Gerber pilotował nam Robercika w WRC. Gryc barbórke bez Jakuba już jedzie

Gryc to kierowca, który często zmienia pilotów...także nie jest to jakaś mocna podpowiedź w temacie nowego pilota Roberta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się
no właśnie...wydaje Ci się. A skoro Robert mówił że 10cm wystarczy to chyba wie lepiej nie sądzisz?

 

Nowe silniki F1 1.6 turbo mają ok 1000Nm , już wiadomo że mają mega problem z przyczepnoscia tylnej osi , jest spora szansa na to będą szersze opony , a to za sobą pociaga kolejne sznurki ....... szerszy bolid , szerszy kokpit , wiec te 10-15cm moze sie wygospodaruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się
no właśnie...wydaje Ci się. A skoro Robert mówił że 10cm wystarczy to chyba wie lepiej nie sądzisz?

 

Nowe silniki F1 1.6 turbo mają ok 1000Nm , już wiadomo że mają mega problem z przyczepnoscia tylnej osi , jest spora szansa na to będą szersze opony , a to za sobą pociaga kolejne sznurki ....... szerszy bolid , szerszy kokpit , wiec te 10-15cm moze sie wygospodaruje ;)

i w to mi graj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe silniki F1 1.6 turbo mają ok 1000Nm , już wiadomo że mają mega problem z przyczepnoscia tylnej osi , jest spora szansa na to będą szersze opony , a to za sobą pociaga kolejne sznurki ....... szerszy bolid , szerszy kokpit , wiec te 10-15cm moze sie wygospodaruje ;)

Na szersze opony bym nie liczył - nic na to w każdym razie nie wskazuje, żeby w ostatniej chwili mieli zmieniać regulamin techniczny na rok 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe silniki F1 1.6 turbo mają ok 1000Nm
to straszny przeskok :blink: zacytuję za Autocentrum odnośnie dotychczasowych jednostek: "Nie sposób porównać serce bolidu F1 z cywilnymi samochodami. Moc szacowana jest na około 720 KM, ale dokładne wartości nie są znane. Niski jest zaś moment obrotowy tych jednostek, wynoszący około 300 Nm" Edytowane przez x_maly_x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szersze opony bym nie liczył - nic na to w każdym razie nie wskazuje, żeby w ostatniej chwili mieli zmieniać regulamin techniczny na rok 2014.

 

Nikt nie mówi ,że już w tym roku.

 

Dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem tydzień temu, od przedstawiciela ekipy jednego z naszych rajderów, że RK dociera się z Gerberem i wystartują w 2 lub więcej imprezach na przełomie roku. Cel dotarcia - angaż w fabrycznym. No ale to widzę już wiadomo tutaj od paru dni. Ciekawe który zespół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...