Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Wislak moze i naprawde dobry ale kurcze wiek :biglol: totalnie ogranicza gdyz.np.refleks juz jest inny, z calym szacunkiem ale pilot 70letni chyba sobie ktos jaja robi :biglol: w tym sporcie sa potrzebne ulami sekund ktore napewno prawie70 latek zrobi z poslizgiem czasowym, ,niestety takie jest zycie ,ze wiek wiek robi swoje i 20 latek to mlokos,30-55 najlepsza sila a po 60 prawie 70 to juz tylko pojezdzawki z kolegami dla siebie :biglol:

 

G.prawda wystarczy zobaczyc ile mial Seppo Harjanne jak wyjezdzil z Makkinenem mistrza swiata chyba ze dwa razy z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT dla ,mnie mozesz miec pilota 90 letniego ja bym nie chcial tak samo jak 80 letniej pani stomatolog ktora mi ma robic zeby czy 80 letnia pielegniarke ktora ma pobrac mi krem.Takie jest zycie,ze wszystko ma swoj kres i ludzie prawie 70 letni nie powinni popinkalac w WRC :biglol: ,a G.....zostaw na inna okazje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie jeszcze popatrz :)

http://m.youtube.com...h?v=qvk2ZKgYZn0

 

Oglądam do snu :D

 

Tak sobie myślę, że by trzeba się raz porządnie wybrać na jakiś zagraniczny rajd z udziałem Roberta... tak kupą Panowie, kupą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebLoeb o Robercie

 

W Rajdzie Wielkiej Brytanii w zespole Citroena w samochodzie klasy WRC zadebiutował Robert Kubica. Nie był to udany start. Uważasz, że ma szansę w przyszłości być czołowym kierowcą rajdowym na świecie?

 

Myślę, że Kubica ma prawdziwy talent do rajdów samochodowych. Nie każdy kierowca Formuły 1, jest w stanie jeździć takim tempem w rajdach jak Polak. On ma naprawdę wielkie umiejętności i predyspozycje do tego. Jestem pewny, że jeżeli pozostanie w tym sporcie to zacznie odnosić sukcesy. Zresztą on zawsze był szybki. Popełnił kilka błędów, ale im więcej będzie jeździł tym lepiej dla niego. Uważam, że jest w stanie walczyć w przyszłości o pierwsze miejsca.

 

 

 

http://www.rajdy.v10.pl/Loeb,o,karierze,wyscigowej,i,Robercie,Kubicy,wywiad,z,9krotnym,mistrzem,swiata,WRC,106318.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co w takim razie Carfit planuje wycieczke do Hiszpanii w pazdzierniku 2014 roku?

 

Ja nie planuje , tylko chojny wyciął i założył osobny wątek :) , co nie zmienia faktu i pewnie i tak tam pojade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...