Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Czyj plan?
Plan na ten sezon. To jakiegoś innego Roberta słuchałeś chyba...bo Kubica mówił wielokrotnie że nie wie co będzie robił w przyszłym sezonie...a co dopiero przez trzy.

 

Zapewne chodziło o gentleman agreement.

 

Powiedzmy sobie szczerze,ten jeden jedyny tak ważny rajd mógł jeszcze pojechać.Przez 3 dni żadne plany rodzinne nie zawaliły by się.Ale to tylko moja opinia,trochę ośmielona rozgoryczonymi wypowiedziami samego mistrza RK. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyj plan?

Plan na ten sezon. To jakiegoś innego Roberta słuchałeś chyba...bo Kubica mówił wielokrotnie że nie wie co będzie robił w przyszłym sezonie...a co dopiero przez trzy.

Nie pytałem "na jaki okres czasu", ale "czyj" plan ;)

 

https://soundcloud.com/sportwtr-jce/konferencja-roberta-kubicy

Od 8:00

 

Myślę, że o owych "planach" to mogą się Baran i Kubica wypowiadać, więc na ich wypowiedziach się opieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie trochę (oczywiście jako laika) wypowiedź Michała Kościuszki:

 

"Samochód jest oczywiście szybszy, ale największa różnica to szybkość reakcji gazu. W WRC jest o wiele szybsza, gaz jest dużo bardziej czuły"

 

Ciekaw jestem jaka jest czułość i reakcja gazu w bolidzie F1, o szybkości reakcji wymaganej od kierowcy nie wspomnę. Wiem, że to inny rodzaj sportu, ale jednak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umknęło..... "Jeśli będę w rajdach"

x_maly_x - przypomnij mi proszę o czym mówimy...o zrywaniu truskawek...niee...bierkach na wytrzymałość....hmmm....hodowli jedwabników...a nie ! JUŻ WIEM ! O owych rajdach mówimy. A skoro tryb przypuszczający czasu przyszłego zmienia nam się na czas teraźniejszy, to "if" zniknąć musi ;)

 

Użycie argumentu opublikowanego do wiadomości publicznej rozkładu przewidywanych rajdów to żaden argument. To na treningi też mieli nie jeździć, skoro nie ma ich w tej rozpisce?

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Ricardo, spuść powietrze trochę ...

 

Nikogo nie bronię, ale nie znając prawdziwych powodów nie można osądzać jednej strony. Z drugiej strony należy wziąć pod uwagę, że:

 

Zaczynając współpracę z Maćkiem, jednym z pierwszych punktów, jakie mu przedstawiłem, było, że jeśli zostanę w rajdach na dłużej, to przybijamy "pionę" na minimum trzy lata

 

Mam trzy opcje. Numer 1 to ...

 

Więc Robert jeszcze nie zdecydował na 100% czy pozostaje w rajdach, a Maciek miał czekać do nie wiadomo kiedy na decyzję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie trochę (oczywiście jako laika) wypowiedź Michała Kościuszki:

 

"Samochód jest oczywiście szybszy, ale największa różnica to szybkość reakcji gazu. W WRC jest o wiele szybsza, gaz jest dużo bardziej czuły"

 

Ciekaw jestem jaka jest czułość i reakcja gazu w bolidzie F1, o szybkości reakcji wymaganej od kierowcy nie wspomnę. Wiem, że to inny rodzaj sportu, ale jednak ;)

A ja wierze w takie coś. Wiem po sobie jak jest różnica między sterowanie przepustnicy na seryjnych kompie silnika, a np Pectelu. Przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkładu przewidywanych rajdów to żaden argument
Jakiś problem z czytaniem masz? Pisze tam gdzieś że RK przewiduje start w 11 rajdach? Nie, pisze -plan startów rajdowych w cyklu WRC i ERC w tym roku. I przypominam Ci że o tym że pojedzie w Walii WRC dowiedział się na początku października

http://www.motogazet...C,a,230947.html

"Rajd Wielkiej Brytanii, który pierwotnie nie był częścią programu na ten rok, będzie doskonałą okazją, aby zawodnik sprawdził swoje umiejętności podczas rywalizacji na najwyższym poziomie i zdobył niezbędne doświadczenie na przyszłość."

Edytowane przez x_maly_x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akiś problem z czytaniem masz? Pisze tam gdzieś że RK przewiduje start w 11 rajdach? Nie, pisze że to są rajdy w których wystartują w tym roku. I przypominam Ci że o tym że pojedzie w Walii WRC dowiedział się na początku października http://www.motogazet...C,a,230947.html "Rajd Wielkiej Brytanii, który pierwotnie nie był częścią programu na ten rok, będzie doskonałą okazją, aby zawodnik sprawdził swoje umiejętności podczas rywalizacji na najwyższym poziomie i zdobył niezbędne doświadczenie na przyszłość."
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

 

I jak to się ma do tych 3 lat planowanych? A jak do tych treningów których nie ma w rozpisce? Barbórki Warszawskiej i WOŚPu też nie pojadą nawet jakby chcieli, bo jej tam nie ma?

 

Aha - i nie "pisze", tylko "jest napisane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - i nie "pisze", tylko "jest napisane"

a jednak potocznie jest dopusznane

 

A jak do tych treningów których nie ma w rozpisce
a Ty jesteś w stanie odróżnić trening od startu w rajdzie?
I jak to się ma do tych 3 lat planowanych
Ciągle umyka Ci słowo "jeśli".... chyba jest Ci wiadome że Robert jeszcze nie podjął decyzji co do tego co będzie robił.
Więc Robert jeszcze nie zdecydował na 100% czy pozostaje w rajdach, a Maciek miał czekać do nie wiadomo kiedy na decyzję ...
No właśnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@x_maly_x

Skomentuję to tak - znam i cenię. Ziom z mojej wsi (prof. Bralczyk). I tylko tyle. ;)

 

gdzie ten .... Carfit

Angole pewnie sprawdzają czy wypuszczenie go z kraju w tym stanie jest możliwe bez akcyzy :D

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chyba ze Maciek Baran wiedzial ze Rob nie planuje zostac w rajdach i dlatego dal se spokoj.No ale Robe mowi ze jeszcze nie wie.E ,nie chce mi sie juz na ten temat myslec.Ja bym tak czy owak na miejscu Macka pojechal ,z czystego kumplostwa...

 

 

... moze bym wtedy Roba w Llandudno zobaczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie zastanawia logika i tok myślenia niektórych...to tak odnośnie pierwszego zdania Domso :)

 

Co do drugiego to bardzo nie lubię jak ktoś robi zagrywki typu "wiem. napiszę, że wiem. napiszę też, że nie powiem..."

No, ale wiadomo...M-Sport ;)

 

Jeśli chodzi o Maćka to czy ta cała dyskusja ma sens? bo jak dla mnie nie ma żadnego skoro nie znamy wszystkich faktów...Taka decyzja, trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyj plan?
Plan na ten sezon. To jakiegoś innego Roberta słuchałeś chyba...bo Kubica mówił wielokrotnie że nie wie co będzie robił w przyszłym sezonie...a co dopiero przez trzy.

 

Zapewne chodziło o gentleman agreement.

 

Powiedzmy sobie szczerze,ten jeden jedyny tak ważny rajd mógł jeszcze pojechać.Przez 3 dni żadne plany rodzinne nie zawaliły by się.Ale to tylko moja opinia,trochę ośmielona rozgoryczonymi wypowiedziami samego mistrza RK. ;)

 

Takie male sprostowanie. 3 dni to trwa sam rajd a raczej nie 3 5-6 bo masz jeszcze badanie techniczne oficjalny start itp. do tego zapoznanie i robi się tydzien plus testy i czas na podróż w praktyce nie ma Cię dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...