Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Seb Ogier po wczorajszym wywiadzie sam zagadal o sytuacji RK w Walii. "Debiutowac w WRC w Anglii, do tego z nowym pilotem - nie wyobrazam sobie tego. To byl trudny rajd dla niego, ale on juz udowodnil, ze jesli cos ma kierownice i cztery kola to blyskawicznie potrafi osiagnac swietne tempo. To wielki talent."

 

A Jari Matti, ktory po wspolnych testach w Fordzie jako jeden z pierwszych przepowiadal, ze RK bedzie szybki powiedzial wczoraj, ze spodziewal sie, ze RK sobie poradzi bardzo dobrze ale nie myslal ze az tak. A mysl ze sam moglby zaczac ten rajd z innym pilotem i w innym jezyku to dla niego jakas abstrakcja.

 

 

Gutowski FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apacz napisał posta a Alex dal mu plusa. Taka trudna zagadka?

 

Aaaaha,....no ale dupa wyszła :( jak zwykle podkreślę,iż się nie znam,ale to chyba lekka partyzantka by była :huh: Jak patrzę na fotkę po drugim dzwonie to jedyne co mi się kojarzy to szrot :( ,no ale pozory mylą oraz patrz punkt pierwszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabia S2000 którą Robert miał wypadek też wyglądała kiepsko, a jeździ do dzisiaj :)

http://www.ewrc-results.com/carinfo.php?cid=3&spz=644

 

jakby doba była kilka godzin dłuższa to na 100% Citroen by wyglądał tak jak wczoraj przed startem i Robert by dzisiaj jeździł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

dla porównania ;)

 

ehh pamiętam jak rok później Hołek sprawił niespodziankę, prawie wygrywając dwa razy odcinek z Colinem (chyba tam była sekundowa różnica), objeżdzając Sainza, Kankkunena, Gronholma, Burnsa, Auriola itd itp... i ta informacja, że zajmuję 3 miejsce w rajdzie, ehh... łezka się w oku kręci, to były czasy :) no cóż na koniec był 8 ale i tak ładny wynik :) Nie wiem, jakoś dawniej WRC lepiej "mi smakowało" ;)

 

Najpierw musze sie zastanowic czy w przyszlosci bede potrzebowac pilota, a jesli tak, to kto nim bedzie..

 

może będzie jeździł bez?

 

nie wiem, ale jak nikogo nie znajdzie, to ja jeszcze nie mam umowy podpisanej na przyszły sezon :)

Edytowane przez zajcev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabia S2000 którą Robert miał wypadek też wyglądała kiepsko, a jeździ do dzisiaj :)

http://www.ewrc-resu...p?cid=3&spz=644

 

jakby doba była kilka godzin dłuższa to na 100% Citroen by wyglądał tak jak wczoraj przed startem i Robert by dzisiaj jeździł :)

Owszem, pewnie i w regulaminowym czasie by zdazyli (system rally2) ale to nie o wyglad chodzi a o bezpiecznestwo. Klatka po takim dachu ma prawo byc uszkodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...