Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie trochę z innej beczki. Bardzo proszę o linki do wywiadów z Kubicą. Zależy mi szczególnie na starych wywiadach, z kariery kartingowej aczkolwiek innymi perełkami też nie pogardzę. 

Kiedyś na YT były te wywiady ale niestety chyba ktoś je usunął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jechał regionalny rajd we Włoszech i były tu tłumy. Startuje runda WRC i w temacie prawie cisza. Bez komentarza ;)

 

 

Co zrobisz... nic nie zrobisz.  :(

 

Robert jest fenomenem. Fenomenalnym kierowcą, człowiekiem i sportowcem. Jest też niepojętym fenomenem, że jeszcze dla fabryki nie jeździ. Choć to raczej dramat świata sportów motorowych... albo raczej kibiców bo światek ma chyba nas kibiców w poważaniu... bardzo głębokim.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fri 11:01 - SS5: Tanak - broken suspension


He loses more than 30 sec to the leaders. "We have a problem. On a straight I lost the back. We spun and now something is broken in the front," he explains.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@elmo, mam mieszane uczucia od kiedy zmieniłeś awatar na moją ulubioną aktorkę... :unsure:

Chciałem dodać estetyczności moim postom, no ale skoro są zastrzeżenia, to poszukam natchnienia na coś innego.

 

Po prostu coś mi się krzaczyło na łączach widząc kątem oka fajną dupę i jednocześnie wiedząc kto za tym obrazkiem fizycznie siedzi... :)

Ale spoko, możesz wrócić. To pewnie kwestia kilku dni, żeby się przyzwyczaić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...