Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Monte jedziemy ?

Ja oczywiscie jade :)

 

Ale od razu mówie , kiedyś jezdziłem na WRC , jak Robert nawet nie mial w planie jezdzić  .

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na hasło WRC2016 20% taniej

 

 

oby nie było sporo wycofań z WRC+  , przed i po …….. :(

Ja tam jestem stały w uczuciach i płacę już chyba bez przerwy 2 lata :).

Nie zamierzam przerywać subskrypcji, nawet jak Robert nie pojedzie całego cyklu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert w wywiadzie kiedyś mówił, że kiedy on starał się dostać na szczyt wyścigów, nigdy nie zakładał, że będzie jeździł w F1. Starał się być coraz lepszym kierowcą, F1 była marzeniem ale nigdy nie zakładał, że na pewno tam się dostanie. Mówił to w takim kontekście że współczesnej młodzieży brak takiej pokory.

 

Jestem przekonany, że zaczynając karierę w WRC Robert nie zakładał że o określonej porze znajdzie się w teamie fabrycznym. Może była to rzecz którą chciał osiągnąć, ale na pewno nie planował tego tak jak ty piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MadYarpen

 

RK oprócz tego, że jest genialnym kierowcą ma mnóstwo świetnych cech charakteru. Imponuje mi w wielu aspektach. Owszem jest skromny ale jest i ogromnie ambitny. Zapewne nie mówi wszystkiego co myśli.

Sądzę jednak, że On robi wszystko w kierunku bycia niekwestionowanym mistrzem. Nie może już zdobyć mistrzostwa świata F1 ale zmierza do mistrzostwa świata w rajdach. Nie ma łatwo ale wiem , że Rob będzie szedł w tym kierunku.

 

I to są jego słowa :" nie wiem czy zajmie to rok czy dziesięć lat".  Upór i niepoddawanie się to też Jego cecha. Facet jest mentalnym gigantem. I jeśli okoliczności nie będą skrajnie przeciwko niemu to ja wierzę, że pewnego dnia ...

 

..... dostanie taki sprzęt, który umożliwi mu zrealizowanie tego celu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś pisałem uważam, że dalsza część sezonu 2016 będzie zależało od RMC. Robert w tym roku golił starą Fiestą nowe VWy na OSach. Ten facet jeśli nie będzie miał problemów technicznych spokojnie jest w stanie wygrać ten rajd i to nie jest wcale pompowanie balonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk w tym, że rajdach między wielkim sukcesem a totalną klapą naprawdę jest czasami niewielka różnica. To nie mecz piłkarski gdzie jest stosunkowo dużo czasu na odwrócenie wyniku. Choćby kraksa Ogiera na SS. Z nieba do piekła w jedną sekundę, na łatwym odcinku.  Pozostaje mieć tylko nadzieję, że RMC ułoży się Robertowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to ja od dawna się zastanawiam dlaczego Peugeot nie wystawia WRC. Przecież oni są mocno powiązani z Citroenem i mają dostęp do now-how.

 

PS. A tak prywatnie to marzę o przełamaniu hegemonii VW. I pewnie nie jestem w tym osamotniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...