Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

To co pisze MadYarpen to racja. Szkoda tylko, że M-sport miewa wpadki a nawet wpadki seryjne . Widać, że inaczej traktuje auta własne i klienckie. Jeśli RK będzie miał bezawaryjny sprzęt pokaże MOC nie ulega żadnej wątpliwości.

 

Tylko bez urazy.Przypomina mi się fragment z mojego ulubionego filmy Znachor , kiedy to Kosiba marzy:" gdybym ja miał takie narzędzia" ..... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze wracając do Toyoty to moim zdaniem są aktualnie w czarnej d.... Nie mają żadnego kierowcy dookoła którego mogliby zbudować team i pod którego zbudowaliby samochód. Moim zdaniem jeżeli nie będzie jakiegoś grubego zwrotu akcji to mają marne szanse żeby liczyć się w 2017.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makkinen to legenda. Ale legenda kierowcy a nie powiedzmy tunera czy dostawcy rajdówek. Jeśli by tak było, że na przeszkodzie nie stoją jakieś interesy grup , sponsorów itp. tylko najzwyczajniej Tommi nie docenia Kubicy śmiem myśleć o nim jako o idiocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen szacun dla Roberta ale nie wydaje mi się żeby w tej chwili był gotowy aby być kierowcą nr jeden w fabryce. Brakuje mu jednak ciągle doświadczenia mimo że jest piekielnie szybki. Wierzę że zasługuje na miejsce w fabryce ale nie jako jedynka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makkinen to legenda. Ale legenda kierowcy a nie powiedzmy tunera czy dostawcy rajdówek. Jeśli by tak było, że na przeszkodzie nie stoją jakieś interesy grup , sponsorów itp. tylko najzwyczajniej Tommi nie docenia Kubicy śmiem myśleć o nim jako o idiocie.

A najlepsze Subaru N Grupy i R4 kto dostarczał jak nie TMR?

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się będzie dłużył ten mieeeeesiąc. Liczę na MEGAŚNE emocje i nie bez powodu. Sam nie wiem czy chcę aby było sucho czy śnieżnie i lodowo. W zasadzie wolał bym tą drugą opcję jako bardziej hardcorowow. Ale chciałbym też warunków w których Robert miałby jakąś przewagę. Być może właśnie taką przewagę dała by mu zmienna przyczepność nawierzchni i mokry asfalt. Zobaczymy.

 

Wspominałem też ostatnie sezony. Moim zdaniem 2015 był znacznie inni niż 2014 , na korzyść formy Roberta. Zabrakło jednego. Wyniku na mecie. czego Kubicy , Wam i sobie życzę w nadchodzącym roku. Mam nadzieję, że RK szybko wbije się na podium. A RMC jest doskonałym do tego miejscem. Cały czas pamiętam co Rober wyprawiał w Monte Carlo w F1. Trochę się okoliczności pozmieniały ale Kubica jest ten sam. Zawsze zmotywowany na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans w Monte w WRC2, poprawioną Fiestą R5


HOT NEWS !!

 

Szef PH Sport podał, że szykują Citroena dla Kubicy !

 

 

"Portal rally.it podaje, że Robert Kubica wystartuje w Rajdzie Monte Carlo w Citroenie DS3 WRC. Informacja ta ma pochodzić bezpośrednio od szefa PH Sport, które przygotowuje te auta i ma również obsługiwać Roberta."

 

http://powrotroberta.blogspot.com/2015/12/wosi-kubica-w-monte-carlo-citroenem.html

 

Wiadomość, Hot, zobaczymy czy prawdziwa ;)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...