Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Taka wypowiedź Evansa przydałaby się na łamach autosportu, albo na jakiejś innej znaczącej zagranicznej stronie poświęconej WRC. Mało osób, z zewnątrz w ogóle wie o tym wywiadzie.

 

@up

Roberto, jak my to widzimy to chyba ci co na tym zjadają zęby też zaczynają coś dostrzegać.

 

Wywiad z Colinem

http://www.sport.pl/moto/1,64997,19083978,colin-clark-to-bylby-wstyd-dla-cyklu-wrc-gdyby-roberta-kubicy.html

Edytowane przez konar
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to Evans z Clarkiem spuszczą wpierdziel Mattonowi na jakiejś imprezie porajdowej bo widać duże emocje za kulisami :biglol:

 

Tak czy inaczej wiadomo jaką moc mają media. A jak widać czołowi dziennikarze już lepiej o Kubicy (bez wyników na mecie) napisać nie mogą. Jeśli rzeczywiście RK nie ma angażu to R.Hiszpanii wypadł naprawdę dobrze. Przydałby się jeszcze mocny RAC. Już się nie mogę doczekać bo to jeden z moich ulubionych rajdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie jakie hektolitry miodu na uszy wylał Colin Clark pisząc o Kubicy :D

Myślę, że fabryki nie muszą nikogo słuchać, bo jak nikt inny doskonale zdają sobie sprawę na co Roberta stać ;).

 

A co do Colina, to chwali Roberta od kiedy pamiętam. To po prostu dobry dziennikarz, który zna ten sport a nie jak nasze prymitywne pismaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rok temu Michał Kosciuszko komentując Rajd Polski mówił ze zawias w VW jest niesamowity i daje im duża przewagę.

@carfit pisał co za firma dostarcza im zawias, ale nie pamiętam :(

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zawieszenie?

cały pakiet ale zawieszenie przede wszystkim .Ta sekcje zakrętów gdzie Hyundai lata z boku na bok pokonuje jak po szynach.

No nic zapowiadają sie emocjonujące tygodnie ale jezeli ani Citroen ani toyota nie dadzą Robertowi fotela to sa idiotami i tyle.Poza Latvala to ledyny materiał na mistrza w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogier się nie zgodzi na Kubice w VW. Podobnież wczoraj powiedział ,że jak Capito zacznie rozmawiać z Robertem nawet wstępnie to rozwali polówkę w drzazgi :biglol:

 

To tak żartobliwie ale problem jest. Pamiętacie jakie fochy strzelał Schumacher ??? Nie sądzę aby Kubica zaakceptował drugie miejsce i Team Order i niesądzę aby Ogierowi podobało się zaangażowanie RK choćby hipotetyczne.

Z całym szacunkiem dziś RK jest potencjalnie szybszy niż Latvala czy Mikkelsen. Tak tak, wiem co piszę i jak to brzmi ale postawił bym na to pieniądze ,że jak RK jeździłby w VW to miał by z tyłu Latvalę i Mikkelsena a z Ogierem prowadzili by pojedynki które przeszły by do historii rajdów.

 

PS. Ale jeszcze większe były by emocje jakby walczyły dwa różne zespoły a nie tak jak teraz trzy vw na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem spokojny. Coś jest na rzeczy ;)

Moja ulubiona gra tak jak Kubicy to POKER. I obstawiam ,że RK blefuje i ma mocna kartę a teraz tylko podbija stawkę. Wrócimy do tego postu w przyszłości.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...