Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

WRC+ znowu przysłało darmowy dostęp. Może by im odpisać, że jak nie ma Kubicy to darmowy dostęp jest bez sensu a jak Kubica jedzie to i zapłacić warto ?


Rajdy mają to do siebie, że jeśli nie posiadasz odpowiedniego budżetu, to nie możesz zaistnieć i się w nich realizować. Nie jestem w stanie robić czegoś na pół gwizdka czy hobbystycznie, na zasadzie, że raz na jakiś czas, gdzieś sobie pojadę. Ale na profesjonalne ściganie w tej chwili nie mam szans, bo nie mam budżetu - wyjaśnia Adam Małysz w rozmowie z Jakubem Ciastoniem z serwisu redbull.com.

Gdzieś cały czas mam w podświadomości, że bardzo to lubiłem i chciałbym to dalej robić, ale świat motorsportu jest bardzo brutalny. Pochłania straszne pieniądze, dla niektórych niewyobrażalne. 

 

Powiedział Adam Małysz ale pasuje to też do sytuacji Kubicy.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy pojękują nad losem Pana Kubicy, a jestem ciekaw czy dałoby się np. na FB zrobić zrzutkę, założyć zespół i zapewnić takiemu Małyszowi czy Kubicy starty? Ilu by nas było? Ja bym stówkę miesięcznie spokojnie wyłożył. Bo byśmy z tego mieli: satysfakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie co z Ptaszkiem, że taka strata na superoesie?

 

Ptaszek out :(

 

"Bardzo szybko kończy się przygoda z Rajdem Hiszpanii załogi Hubert Ptaszek/Maciej Szczepaniak. Na wieczornym odcinku specjalnym rozgrywanym na ulicach Barcelony, w ich Peugeocie 208 T16 wystąpiła awaria układu przeniesienia napędu, która nie zostanie naprawiona."

Tak wszyscy pojękują nad losem Pana Kubicy, a jestem ciekaw czy dałoby się np. na FB zrobić zrzutkę, założyć zespół i zapewnić takiemu Małyszowi czy Kubicy starty? Ilu by nas było? Ja bym stówkę miesięcznie spokojnie wyłożył. Bo byśmy z tego mieli: satysfakcję.

 

Niestety takich pieniędzy się nie da zebrać. 

 

Brutalna prawda jest taka, że by trzeba akcji na miarę WOŚP... przez  jakieś 10 lat.  :huh:

 

"Motorsport-Magazin.com - Schon im Rahmen der Rallye Portugal wird das deutsche VW-Team, laut Informationen von Autosport, erklären, dass es in die WRC einsteigen wird. Zudem wird von einem Budget von 100 Millionen Euro gesprochen, das VW für dieses Unternehmen in den nächsten Jahren zur Verfügung hat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerze mam nadzieję, że miejsce Webbera zajmie Bamber albo Tandy, zasługują na to jak nikt inny. Choć pojawiają się ploteczki mówiące o Buttonie.

 

Masz rację. Po prostu mi się skojarzylo z ostatnimi wypowiedziami RK w których o endurance mówił nieco cieplej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cezary Gutowski

1 godz. ·

Ciekawostka. Kolega po piórze pytał Malcolma, kto pojedzie w M-Sporcie w przyszłym roku. Camilli na pewno, a potem lista życzeń:
Sunninen, Evans, Ostberg, Tanak, Kubica..."

 

Jakoś mam wrażenie ,że to na zasadzie kto przyprowadzi za sobą jakiś konkretny koncern z zapasem kasy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cezary Gutowski

Ciekawostka. Kolega po piórze pytał Malcolma, kto pojedzie w M-Sporcie w przyszłym roku. Camilli na pewno, a potem lista życzeń:

Sunninen, Evans, Ostberg, Tanak, Kubica..."

 

Jakoś mam wrażenie ,że to na zasadzie kto przyprowadzi za sobą jakiś konkretny koncern z zapasem kasy :(

 

bedzie Camili i Tanak , reszta to zasłona dymna :), chyba że msport zdecyduje sie wystawić 3 auto , ale wtedy potrzebny paydriver

Edytowane przez carfit
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mala dygresja.Mysle ze nie bedzie innego mistrza dopóki Ogier bedzie jezdzil niestety.On tak jak Loeb jest niesamowity.Jak wyprostuje nogę to nie ma przyslowiowego ch.... we wsi chyba ze VW da ciała z Polo 2017 cojest tak prawdopodobne jak ze jutro trafię totka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gorsza, myślę że Polo w tym mu nie jest niezbędne. To wyjątkowy talent...znowu z Francji ;) inny kraj na F może czuć się zdetronizowany.

 

 

 

życzę mu wszystkiego naj,naj, bo jest mistrzem nad mistrze, Bogiem tego sportu...ale mu nie kibicuję....dla dobra sportu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mu życzę aby Kubica dostał AUTO. Wtedy Jego zwycięstwa stały by się bardziej cenne!

PS. Aż sobie zaraz zobaczę Kubicę w Rajdzie Monte Carlo 2015.


Ogier czwarty raz z rzędu mistrzem.Ależ emocje.I najważniejsze,jak tu doczekać dwóch ostatnich rajdów.Ale się będzie działo. Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po Toyocie...

 

 

We are delighted to announce that Finnish driver Juho Hänninen - WRC rally driver and his co-driver Kaj Lindström will compete in the 2017 FIA World Rally Championship under the colors of TOYOTA GAZOO Racing WRC !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi się zrobiło. Już nie kibicuję Toyocie.

 

PS. Nachodzi mnie potrzeba napisania tego co czuję promotorowi WRC. Jak to będzie po angielsku : "Wsadźcie sobie w dupę darmowy dostęp do WRC+ bo już tam nie ma dla mnie nic do oglądania ". 40 miesięcy ten sam mistrz, aż się trzęsę od emocji. Jeździ tam jeszcze ktoś oprócz Niego ? Dlaczego zatem nie ma walki ???"'.

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że mega szkoda , ja też bym bardzo chciał aby Robcio był w WRC , on pewnie też bo jest mega fun-em rajdów , ale to nie takie proste niestety.... Naprawdę wiele ludzi ze świata WRC ubolewają nad tym że Roberta nie ma , nawet sami zawodnicy o tym wspominają i nie tylko przez grzeczność ..... 

Pamietam jak byłem na testach przed rajdem Alzacji w 2015 r. i testy ..... mechanicy padnięci jak muchy , ekipa Pirelli padnieta , a ten by jeszcze jeździł , 463 km zrobione ,czy 483 mogłem sie pomylić ,  i z tego co mechanicy Msport mowili to rekord ....... wszechczasów. Żaden kierowca tyle nie zrobił w ciągu jednego dnia . Drugi dzien i ponad 350 km , byłoby wiecej tylko dyfer padł . Wieczorem w hotelu , ekipa padnieta na maksa , a Robert jeszcze wieczorem grał  z nami w RBR-a  do rana ....... Takiego gościa w WRC , nie było jeszcze , i długo nie będzie ........ niestety :( Ale wspomnienia mega zostają na całe życie :)

Nie wspomnę jak mnie zabrał na prawy ........ po nagumowanym przez cały dzien oesie....... to było 15 km najszybsze w moim życiu i modliłem sie aby sie ten odcinek skonczył :) 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...