Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Lotos przestał wysyłać ekipę TVP na rajdy, MKTV zawiesili swój kanał na jakiś czas i jeszcze Carfit przestał się udzielać w tym wątku - źle się dzieje.

 

Prognozy pogody są zwariowane na ten rajd. Duże prawdopodobieństwo opadów deszczu w czwartek i piątek. W dodatku w piątek spodziewane są konkretne ulewy, oby tylko nie odwoływali odcinków bo i tak jest ich najmniej w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prognozy się sprawdzą, to może być najciekawszy rajd sezonu. Jeśli będzie zimno (jak na tamte rejony) i deszcz to Pirelli powinny chyba dawać radę ? Z tego co RK mówił to Pirelli twarda jest jak Michelin miękka ? Z tym, że OSy są bardzo długie... i nie pamiętam czy to dotyczyło opon asfaltowych czy szutrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było o oponach szutrowych. Przed Monte Robert mówił, że ta opona będzie gorzej się sprawować przy dużej ilości wody, bo po prostu ma mniej nacięć o Michelinów. Ale po Niemczech można powiedzieć, że cała przewaga Pirellek została zniwelowana. Jeszcze jest jedna niewiadoma w postaci wytrzymałości na długich oesach, ale to też Michelin ponoć poprawił.

 

Faktycznie od Barumki TVP znowu się pojawiło na rajdach. Szkoda, że nie jeżdżą na MŚ, bo zawsze lepiej jest obejrzeć wywiad niż go czytać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mało jest informacji, a potrzeba nam ich jak powietrza.

Szkoda tego "zepsutego Carfita", ale cóż, skoro tak woli i jest mu tak lepiej. Nie interesuje go los "braci w wierze".

Nie dziwię się Carfitowi, że po tak niewybrednych komentarzach postanowił nie pisać dalej w wątku, który z resztą sam założył.

 

Udzielał często szczątkowych informacji, ponieważ nie chciał nadszarpnąć zaufania Roberta. Są tacy, których to może dziwić. Nie mnie, bo mam okazję znać bliżej te relacje i wiem doskonale, jak to wygląda.

 

Edwin, nie przejmuj się jednostkami i pisz dalej ;)

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety mało jest informacji, a potrzeba nam ich jak powietrza.

Szkoda tego "zepsutego Carfita", ale cóż, skoro tak woli i jest mu tak lepiej. Nie interesuje go los "braci w wierze".

Nie dziwię się Carfitowi, że po tak niewybrednych komentarzach postanowił nie pisać dalej w wątku, który z resztą sam założył.

 

Udzielał często szczątkowych informacji, ponieważ nie chciał nadszarpnąć zaufania Roberta. Są tacy, których to może dziwić. Nie mnie, bo mam okazję znać bliżej te relacje i wiem doskonale, jak to wygląda.

 

Edwin, nie przejmuj się jednostkami i pisz dalej ;)

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alex: myślę, że NIKT NIGDY nie narzekał na relacje Carfita, na fotki, newsy, ciekawostki itp. i każdy rozumiał tajemnice. Natomiast forma poza tych wspomnianych textów była po prostu chamska i lekceważąca, i mnie osobiście to mega irytowało... Można pisać normalnie prawda? a nie lekceważąco do forumowiczów (wręcz obrażająco) i nie walić potem jeszcze cwaniactw po fakcie "a nie mówiłem", "wiedziałem", "przecież to było oczywiste" itd. 

Oczywiście chciałbym, żeby Carfit nadal zarzucał nas newsami ale bez chamstwa i lekceważenia kogokolwiek ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...