Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja stawiam że bedzie w totalnym ogonie WRC 

 

 

Stawiam kratę browaru, że będzie lepszy od Bertelliego. No i szkoda, że Prokop nie jedzie.  ;)

 

 

Oczywiście że może być lepszy od Bert. i to jest normalne , przecież jedzie w fabryce , ale będzie ogon stawki WRC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myśle ze ty był byś szybszy od Bertelliego jak by ci dali szanse ;)

Chłopak dostał wlasnie życiowa szanse wiec zapewne dwa razy pomyśli jak ja wykorzystać.

Plus pierwszy raz na szutsze w WRC i w zupełnie nowym rajdzie wiec nie spodziewał bym sie ze bedzie w pierwszej trójce.

 

Żarciki sobie daruj , lepiej odpowiedz na pytanie ….

A kto tu żartuje ja mowię poważnie , chyba nie uważasz ze Beretelli to jakiś ogromny rajdowy talen prezentujący nocne tempo ?

Btw jak narazie to na samym shakedownie Lefebrve szybszy od Beretelliego o 8 sek wiec nawet nie chce myślec jaka bedzie miedzy nimi różnica jak sie chłopak rozjezdzi tak wiec możesz to traktować jako moja odpowiedz na twoje pytanie ;)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcie, jakby na Marsie się ścigali

21100671650_2666b00931_b.jpg

 

Każdą stratę Stefana poniżej sekundy na kilometr będę traktował jako pozytywne zaskoczenie, zwłaszcza na drugich przejazdach, bo na pierwszych to efekt czyszczenia jest jednym z największych w sezonie. Na plus będą też piątkowe odcinki, które dla wszystkich są nowe. Ale jakby nie było to kibicuje mu, zawsze to jakaś świeża krew w cyklu.

 

Trochę nudna robi się dominacja VW, na shakeu znowu x3. Ja po cichu liczę na niespodziankę ze strony Paddona i Meeka, chociaż ten drugi może będzie jechał bardziej zachowawczo aby jakieś punktu przywieźć dla zespołu, no i presja coraz większa. Szkoda, że godziny takie egzotyczne do śledzenia rajdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levebvre jednak dnia nie skończył. 

Dzwon na ostatnim?  

 

 

 

Confirmation from the team that he hit a rock and has broken a front-right suspension wishbone. Looks like he'll be back tomorrow with Rally 2 and as road opener for Sebastien Ogier.
Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Fiestami jest naprawdę dramatycznie , czasy na poszczególnych odcinkach w przypadku Tanaka czy Evansa , nie napawają optymizmem, mimo korzystnej pozycji startowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo Evansa jak do tej pory jest tragiczne. Tanak pewnie gdyby nie problemy z dyfrem byłby gdzieś pomiędzy Hultajami.

Kris po raz kolejny pokazuje, że jako jedyny jest w stanie walczyć z VW.

Trochę lekko się zawiodłem Paddonem, ale też skarżył się dziwne zachowanie auta.

Co jak co, ale takiego tempa na szutrze to się nie spodziewałem ze strony Sordo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że za kilka miesięcy nie zobaczymy RK już w tym złomie.

Teraz można zobaczyć ile Robert z tego auta wyciska. Jedzie prywatnym autem z niszowym budżetem i praktycznie amatorskim zespołem szybciej niż to auto potrafi, więc nie mam więcej pytań ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że Robert był by całkiem zadowolony gdyby ten szajs po prostu się nie psuł, dojeżdżał do mety bez problemu, a opony były bardziej wytrzymałe, czyli po prostu niezawodność na poziomie fabryki i można zacząć się ścigać ,a nie walczyć o metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...