Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy, własny Team to znaczy, że ma totalnie wszystko, ludzi, warsztat, itd. Nie podpiera się żadną pomocą innych firm?

 

Własny team to własny team !!! nie za bardzo rozumiem pytania …. mogę jedynie podejrzewać ….

Jak masz swój biznes , a to jest biznes , naturalna jest chyba rzeczą wspólpraca z innymi , i to jest chyba normalne , tak jak jest normalne ze RK TEAM bedzie kupował czesci , nowosci , itp. w MS bo to on jest producentem auta i ma homologacje . 

To że co drugi Polak myśli że RK jest skłócony z MS , to też nie nowość , mimo że czegoś takiego nie ma , ot RK stał sie klientem ciut innym i tyle. Nie jest kierowcą / płatnikiem , jest właścicielem RK TEAM / kierowcą / płatnikiem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Złoty Chłop.

 

Bez przesady ;) , to moze dlatego że mam doskonały nastrój po tych kilku ostatni dniach  :)

Edwin a ciuchy jakieś przywiozłeś ;)

 

Narazie mam czapkę firmową , kurtki i inne  sie szyja :)

 

Świetnie by było jakby był jakiś sklepik z gadżetami z logo do kupienia ;) albo chociaż coś podobnego do ubiegłorocznej akcji LOTOSU gdzie było można  zdobyć czapkę ręcznik i takie tam.

 

Tak po za tym to  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: Robert z całego serca życzę aby ten sezon był dla Ciebie obfity w radość z wyników i ogólnie jazdy.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Świetnie by było jakby był jakiś sklepik z gadżetami z logo do kupienia

 

Poddam taka mysl , jesli beda chetni , czemu nie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duża grupa kibiców co chętnie  by kupiła różne gadżety. Tylko pewnie realnie patrząc w skali krajowej to tłumy nie są, a pewnie zorganizowanie takiego sklepu też trochę kosztuje i musi się opłacić. Zapewne jakieś drobnostki typu czapka czy koszulka albo jakiś gadżecik cieszyłyby się popularnością, ale już z droższymi rzeczami może być różnie. 
Ja jakby co to jestem zainteresowany  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Świetnie by było jakby był jakiś sklepik z gadżetami z logo do kupienia

 

Poddam taka mysl , jesli beda chetni , czemu nie :)

 

Chętnych ? tu już się zawiązał komitet kolejkowy. 

 

To i ja się dopisuję, bo widzę, że kolejka może być dłuuuuuga :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

– Przepraszam pana! Za czym ta kolejka?

– Do „Ostatniej paróweczki”, proszę panią.

– Eee… To już dla mnie nie starczy   :D  

 

Nie wiem, za czym, ale też stoję ;)

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to żeby nie to forum no i carfit to słabo byłoby z wiadomościami o Kubicy. Panowie Sokół i Gutowski chyba śpią snem zimowym,jak coś do nich napiszesz na twicie to cię zleją. Ja jestem przyzwyczajony do wymiany informacji z Panami z motogp (Jędrzejewski, Badziak, Fiałkowski) - chłopaki zawsze starają się odpowiedzieć na zadane pytania.

także w tym miejscu chciałbym podziękować Panu Mrozowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...