Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam mały problem, bo po zawizieniu sierry do mechanika, okazało się, że jeszcze kilka drobiazgów jest do zrobienia.... drobiazgi, ale czasochłonne... W Plejadach wystartuję na 100% teraz tylko pytanie czym... :?: Mechanik obiecał, że sierra będzie gotowa, ale ja z moim szczęściem (mimo, że mam nadzieję zaciągnąć tam sierrę) powoli układam plan "B"... a brzmi on RAMBO... ;)

 

dla sprostowania informacji charliego, mamcia będzie w dębrzynie, ale nie w domkach a w hotelu... ale to ponoć miotnięcie mo....... poprostu beretem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ... mamcia będzie w dębrzynie

Synciu nie przejmuj sie - weźniemy cuś na popitke i jakoś Cie przez te trzy dni przetrzymamy godnie w pionie. Mamcia przeca jezd równa babka, ździebko siwa, ale lubi te swoje subarzane dziatki, no a takie "małe" kajtki to cheba lubi szczególnie ... nasza forumowa Mać :twisted:

 

Czyli wedle najnowszych oficjalnych informacji baze rajdu razem z Mamusiom przeniesom do hotelu w Dębrzynie. :idea:

 

Moje kondolencje dla właściciela byłego hotelu ... niech mu ktoś te budowle do kupy z ogródkiem na pamiątkę sfotografuje przed to naszom subarzanom szarańczom. Potem właściciel zbierze puste butelki, odda na skup szkiełek kolorowych i tak zarobione dudki zainwestuje w jakomś lepszom knajpe którą to odwiedzimy za rok na następnych Plejadach.

 

Pozdrawiam całą pomylonom rodzine ... w mordę :mrgreen:

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech'u, ale z Ciebie Text Mix Master.... :wink: Ja siem tam mamci nie boję... kiedyś jak rodzice chcieli wyjść to włączali mi TV, teraz ja podpinam mamcie pod 0,75 tequiliki.... :twisted:

a rano jest :

Mamciu a dlaczego ty masz takie czerwone oczka... :?:

Mamciu a dlaczego ty masz takie dziwne chodzenie.... :?:

:twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja podpinam mamcie pod 0,75 tequiliki.... :twisted:

czy mogę na jakieś dwa miesionce przyjść na zastępstwo mamci .... mam jakoś niebezpiecznie mało tequilki we krwi :mrgreen: W nagrodę uprasuje Ci w zastępstwie z jedną koszulę :twisted:

 

Śmiech'u - muszem dodać że doskonale się sprawdzam jako macocha (mam na swoim koncie trochu przechylonych flaszek ... nie tylko teuilki

P.S. to gdzie mam te SiWi przesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, bo po zawizieniu sierry do mechanika, okazało się, że jeszcze kilka drobiazgów jest do zrobienia.... drobiazgi, ale czasochłonne... W Plejadach wystartuję na 100% teraz tylko pytanie czym... :?: Mechanik obiecał, że sierra będzie gotowa, ale ja z moim szczęściem (mimo, że mam nadzieję zaciągnąć tam sierrę) powoli układam plan "B"... a brzmi on RAMBO... ;) (...)

 

Ale jak to :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CracowDragon napisał/a:

teraz ja podpinam mamcie pod 0,75 tequiliki....

 

czy mogę na jakieś dwa miesionce przyjść na zastępstwo mamci .... mam jakoś niebezpiecznie mało tequilki we krwi W nagrodę uprasuje Ci w zastępstwie z jedną koszulę

 

Śmiech'u - muszem dodać że doskonale się sprawdzam jako macocha (mam na swoim koncie trochu przechylonych flaszek ... nie tylko teuilki

P.S. to gdzie mam te SiWi przesłać?

 

No nie wiem czy mamcia się zgodzi na zastępstwo... :P , ale jak coś to SiWi w dwuch kopiach ze zdjęciam na mail'a prześlij... :twisted:

 

Ale jak to :shock: :?:

 

Nie martw się, dzisiaj jadę do chłopaków dogadać wszystko. Z powodu wyjazdu na Plejady (oni też cenią subaru), moja sierra stała się nagle celem najpriorytetowszym w całym warsztacie... Obiecali, że skoro wyjazd jest 15 to będzie gotowa na 12-tego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewacie sie jakiegos łomotu?

 

A tam odrazu łomotu, po prostu po spożyciu grawitacja działa trochę jakby silniej.

 

Rezerwuje domek w Debrzynie- nic innego już chyba nie ma. Da rade podłączyć się do jakiejś rozrywkowej ekipy podczas wieczornych zmagań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-szeregowy Kowalski, widzicie to drzewo?

-Pierdole nie lece...

 

A teraz dopasujcie sobie to jako odpowiedź do pytania "czy jadą jakieś geje." I nie chodzi o to, że nie jadę tylko o to, że nie robię za geja... :twisted::mrgreen:

 

Zaryzykuj

Ja jadę z żoną, córką i buldogiem. Jak widzisz, sporo ryzykuje

yyy... i powiadasz, że zarezerwowałeś domek w dębrzynie tak... :?: Nawet ne wiesz jak się cieszę... "kolejny foeumowicz" (ale ściema :P ), a rozrywkowa ekipa na 100% się znajdzie... 8)

 

pozostawiam to bez komętarza... :wink:

 

a gryzie...:?: :( :?

 

 

PS Adi, mów mi "zięciu" :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...