Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko z tego co już wyczytałem to na miejsce Carfita ktoś już jedzie, a jak OGS nie pojedzie to nadal tylko jedno miejsce wolne, no chyba, że kobity nie wezmę :twisted:

Bierz kobiete - moja nawet nie chciala slyszec ze jade sam, a z noclegiem to widze ze juz zalatwione .Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sluchajacie, pytanko: czu jedzie jakas kolumna z Wawy? Jesli tak to kiedy, co i jak? Bo chetnie sie dolacze ;)

 

pozdro i do zobaczenia!

 

nie wiem czy jedzie, ale jesli tak to sie organizujcie i mamy sie spotkac we Włocławku.

reszta informacji tu

:arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=105283

 

lub tu

:arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=105972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert Ty tak bez kitu z tym apartamentem, da radę, a jakieś inne kobity by były bo moja żonka się może wstydzić tylu chłopa.

Xbike,leszek nie wiem jak duzy, ale wiem ze jest sypialnia plus duzy salon z fotelamy i jakas wersalka.zony jakies i kobity beda pewnie.no i ja kurtularny jestem sie myje wiec zona twa nie ma sie czego bac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajacie, pytanko: czu jedzie jakas kolumna z Wawy? Jesli tak to kiedy, co i jak? Bo chetnie sie dolacze ;)

 

pozdro i do zobaczenia!

Jakby Cię nie przyjęli do kolumny warszawskiej to zapraszam serdecznie do sochaczewskiej (trafisz chyba z zamkniętymi oczami) :mrgreen:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakas kolumna warszawska :?:

ja widziałem - wsiądź Pan w 155 i pojedź pod Kolumne Zygmunta i jemu powiedz: Pan tu nie stał! :mrgreen:

A więc jest jakaś kolumna warszawska

 

Śmiech'u

P.S. kto zgadnie z jakiego to filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakas kolumna warszawska :?:

ja widziałem - wsiądź Pan w 155 i pojedź pod Kolumne Zygmunta i jemu powiedz: Pan tu nie stał! :mrgreen:

A więc jest jakaś kolumna warszawska

 

Śmiech'u

P.S. kto zgadnie z jakiego to filmu?

 

Panie te 125 to se wez i wkrec...w DUP.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto zgadnie z jakiego to filmu?

 

"A każdy pijak to złodziej"

 

Gdzie jest planowana ta paszteciarsko-kawiorowa impreza, w Dabrzynie, czy Gołuniu?

Ciekawe, czy można przyjechać w sobotę rano? Boję się trochę piątku, mogę nie wsiąść rano w sobotę do samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start w sobotę zaplanowany jest na 9.00

Moniś A Ty nadajesz na gumę, że chce o 6 rano wyjechać... ALE W CZWARTEK... Tylko popatrz ONI NAM zaplanowali start w SOBOTĘ o 9 rano... To się nazywa dopiero sadyzm w pełnym zakresie.... :twisted::twisted: Mam nadzieję, że w piątek nie będę wracał takim tępem do domku jak z Quniowni bo na start nie zdołam być, a nie mówiąc już o jakimś spaniu... 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, najwyżej skończysz jak ALEX na pierwszym zlocie... :mrgreen: w piątek jest szkolenie i oficjalne powitanie, więc wypadało by być, tym bardziej, że start w sobotę zaplanowany jest na 9.00

 

w piatek o ktorej mamy byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek o ktorej mamy byc ?

 

a co boisz się, ze jak sie zintegrujemy w czwartek tak jak w qniowni lub lepiej, to do piątku do siebie nie dojdziesz?? :wink:

 

a jest jakas kolumna warszawska

 

z tego co wiem, to macie coś z Wojczkiem zaplanować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolacja planowana jest na 19:00, później szkolenia, potwierdzenie tej informacji wszystkim będzie na dniach :)

 

w sprawie noclegów o które pytacie:

zarezerwowana przez SIP baza noclegowa już jest w całości zajęta, poszukiwane są obecnie dodatkowe miejsca noclegowe i bardzo pomocne przy tym byłoby określenie się zainteresowanych odnośnie liczby osób w ramach zgłoszenia/załogi. Informacje te prosimy kierować na zlot@subaru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...