Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozzdrowienia z Hotelu Gołuń :!:

 

Ładnie tutaj, potwierdzam - ekipa krakowska dojechała ...ale uważajcie na pijanych lokalnych kierowców. Dziś cudem unikneliśmy bezpośredniej konfrontacji i totalnej destrukcji auta z koleżką, który najnormalniej w świecie ganiał nas w okolicach hotelu. Dowiedziałem się przez okno tylko tyle, że "chciałby mi dać w mordę"

 

Tym samym przepraszam ekipę krakowską i Michała - nie dotarliśmy do Was na grilla, ratując własne życie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrarczam dramatyczne oraz najświerzsze informacje z odcinków:

 

1 x dach (STi)

1 x przod (STi)

1 x tyl (GT)

- nie wiem kto co i jak... :roll:

 

Ja słyszałem, że dach to WRX, nie STI. MY'06.

 

Tył GT-ka to błotnik + tylna szyba. Kierownik: Adi (chyba).

 

Przy okazji pozdrawiam Plejadowiczów, z którymi miałem okazję przybić dziś piątkę podczas michy w Sopocie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam na pewno będą ofiary, trochę złotych felg zostanie na krawężnikach.

A reszta, to chyba jakieś próby na lotnisku, nie przepadam za niszczeniem opon wokół słupków na przyczepnym betonie, bądź asfalcie

 

Oj - coś intuicja podpowiadała Ci, że będą zniszczenia :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie Państwo wrażenia, że nie o to w tej imprezie chodziło?

I, że nastąpiło pewne przegięcie?

 

To nie są mistrzostwa Polski...

 

Nie chciałbym, aby mój post został odczytany jako krytyka organizacji Plejad - nie da się zaprojektować tras tak, aby były w 100% bezpieczne i jednocześnie atrakcyjne. To chyba uczestnicy/uczestniczki zlotu powinni dać sobie odrobinę na luz ze swoimi ambicjami "udowodnienia" - bo za rok będą same kręciołki z prędkością maksymalną 20km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esemes od WRC fana:

Forum wyjęło 3 puchary.

2 miejsce N/A Azrael i WRC fan

3 miejsce N/A Golfstrom & Golfstrom Jr.

 

1 miejce w generalce Alex

 

Mama Witka najlepszą Panią na trasie szosowej

 

A ten WRX, co przelciał przez dach to RC'06 - info. telefoniczne od Witka :| (strasznie nam rozmowę przerywało :/ - zasięgu tam nie mają czy jak :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec dotarlem pierwszy po plejadach.panowie nie zgadzam sie z wami do konca.wszyscy wiedzieli jakie beda proby.jezdzimy subaru a nie fiatami panda.dla zwiedzajacych byla trasa turystyczna.

 

no tak czy siak bardzo bylo milo i fajnie i bardzo sie ciesze ze pierwszy raz bylem na plejadach.

panie dyrektorze bardzo dziekuje za wspaniala impreze. :!:

 

oczywiscie byly niedociagniecia ale i tak zabawa byla genialna poczawszy od jazdy z warszawy w 8 aut :mrgreen:

 

ja na pewno jade za rok.a ten kto nie pojechal niech zaluje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony zgadzam sie z Galem, ze nie chodzi o to, zeby grzac na zaboj - to nie sa zawody. Z drugiej strony wszyscy wiemy, ze jak sie chce nawet "troche" poszalec (a o to juz chodzi) to latwiej o nieszczescie, dlatego np uszkodzony zderzak cycus to nic strasznego IMO. Ale dachowanie.....to juz ktos musial ostro przegiac :|

 

Ale i tak najwazniejsze, ze byla dobra zabawa (sadzac po wypowiedzi Verta :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo jesli o dacha chodzi to:

 

 

dostalismy wielkie kartki z kazdym OSem.na starcie goscie przy slupkach mowili :zaczynamy od skretu w prawo.

dodatkowo jest pilot.

 

tak wiec jesli kobieta bo ona prowadzila ta impreze(wolnossaca) i pojechala w LEWO a nie w prawo nie znajac oseu przycisnela na chopie ja wyplulo i...dach

Glupota???? ponioslo kubite?nie wiem i szkoda mi jej.

 

inna sprawa ze pare OSow bylo trudnych.mozna je bylo pojechac ogniem ale jednak trzeba miec doswiadczenie minimalne.wiem ze moje lekcje z wroblem i troche upalania w slomczynie duzo mi daly.

wrobel oczywiscie przede wszystkim.

btw(wrobel jechal jako pilot i walneli w drzewo :shock: ale pojechali dalej) :mrgreen:

 

mysle ze kazdy zdrowo rozsadkowo myslacy czlek jesli kupuje impreze powinien jechac najpierw na sjs lub cos podobnego.jednak mamy szybkie i dzikie te autka.

 

a i sam nie ukrywam ze mnie ponosilo i bylo groznie.jak wrocilem do hotelu kolo 5 to usiadlem i niebylem w stanie wypic nawet wody taka adrenalina i stres.

 

mam nadzieje ze te wypadki nie beda mialy wplywu na kolejne plejady i nie bedziemy jezdzic po placyku i parkowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...