Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i nadzieja prysła... na Plejadach oczywiście będę, ale nie Subaru....

Przemek, luzik - nie Ty jeden :wink: ja w tym roku tez przyjade ciemna noca, zeby nikt nie uzalal nade mna :lol:

pozdr.

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre[/b]":poatddf2]Kocham Cie Karol

Dobrze, że napisaliście o tym platonicznie, bo już Was miałe ostrzegać, że Młodzież Wszechpolska ma swoje "oddziały" w Wielkopolsce, Małopolsce, na Mazurach to i pewnie na Kaszubach też coś mają.... Ale jak platonicznie to OK... :twisted:

 

Przemek, luzik - nie Ty jeden ja w tym roku tez przyjade ciemna noca, zeby nikt nie uzalal nade mna

pozdr.

Pumex

Ja już od tak dawna wiedziałem, że nie jadę subaru, że się zdołałem przyzwyczaić i jadę w dzień :wink: ... kurcze tylko nie mam jak samochodu wyobklejać, no bo jak na (całe szczęście cztero pędną) sierrę przywalić znaczki subaru... :roll:

:mrgreen::mrgreen:

 

 

graża[/b]":poatddf2]o,to jak nikt nie liczyl punktów to ja wygrałam!!

 

No w to akurat nikt nie wątpił. Ograłaś Nas jak chciałaś, więc my tylko między sobą toczyliśmy pojedynki... 8)

 

ale nie będzie okazji mnie złoić

:cry::cry: No i co tu teraz począć... (oczywiście nie chodzi mi o poczęcię tym innym sęsie... yyyy... tzn. nie w tym takim yyy... nooo.... innym... yyy... Motam się tu trochę w zeznaniach więc skończę temat) :oops:

:twisted::mrgreen:

 

ale nie będzie okazji mnie złoić

 

no tego to ja już nie będę komentował bo chiba ni trzyba... :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie becz... mogiem cie podrzucić na Plejady, jakby co... :wink:

 

rowerem :?: :?: :mrgreen:

Nie - od dłuższego pedałowania Intaka dupa boli (sam mi się kiedyś przyznał...) :mrgreen:

 

 

Moni ty pisalas w inny watku ze ladne kelnereczki :roll: :?: :wink:

znaczy sie ty jestes europejka i z dziewczynami sie spotykasz :?: :wink:

 

było SUUUUUPER :!:

Walduś..knajpka..no Ty wiesz bo już wydawałam z siebie ochy i achy na ten temat..piwko zimne i podawane przez fajną kelnereczke :wink:

 

"Fajną", Vert - nie "ładną" :!: :idea: - you're jumping to conclusions, my dear Watson ;)

("Fajna" - czyli np. miła, serdeczna, bystra, fachowa...)

 

pzdr,

M.

 

 

no troche sobie dzampingnalem co by nawiazac kontakt z moni ale sie dala zdzampingowac

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no troche sobie dzampingnalem co by nawiazac kontakt z moni ale sie dala zdzampingowac

:wink:

tu brzoza...tu brzoza..slysze Cie dobrze.. :mrgreen:

Vertus..Maruder slusznie zaznaczyl ze napisalam FAJNA ..a nie LADNA..a pojecie fajnosci ma kazdy swoje..dla jednych fajna jest trzebioczaca blondyneczka..a dla innych przystojny brunet...a ze napisalam kelnerECZKA..welllll..w slalomie z talerzami bylo tyle gracji ze.. 8)

 

a zeby nie bylo OT to w ramach oficjalnych informacji zlotowych donosze ze dzis zostaly mi uprowadzone zapasy nalewki :evil: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przestałem marzyć o wyjeździe na Plejady, a tu niespodzianka :shock: .....

Zgłoszenie i kasa wysłane więc jednak jest szansa, że się pojawię z rodzinką :D .

Co prawda nie mam zakwaterowania, ale ...... w ostateczności rodzinka mieszka około 60 km od miejsca plejadowych harców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem wzruszony pozytywną :wink: postawą niektórych forumowiczów

i pewnie również rozczarowany postawą innych :evil:

 

Rozumiem, że obie uwagi są do mnie - ta druga dlatego, że tak poźno się zgłosiłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo, cieszymy się że jedizesz. Kiedy dokładnie planujez wyjazd?

 

Rozumiem że startujesz na trasie terenowej? :-D

 

Ja w tych okolicach będę już wcześniej (u rodzinki), ale spróbuję dołączyć do jakiejś kolumny na ostatnie kilometry.

Trasa niestety turystyczna - na terenową nie dostałem zezwolenia :cry: , a i syn troszkę za młody (6 lat) żeby pilotować - może za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo, cieszymy się że jedizesz. Kiedy dokładnie planujez wyjazd?

 

Rozumiem że startujesz na trasie terenowej? :-D

 

Ja w tych okolicach będę już wcześniej (u rodzinki), ale spróbuję dołączyć do jakiejś kolumny na ostatnie kilometry.

Trasa niestety turystyczna - na terenową nie dostałem zezwolenia :cry: , a i syn troszkę za młody (6 lat) żeby pilotować - może za kilka lat.

 

.... Tyle radochy małemu odbierać.... Co by miał kolegą opowiadać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo, cieszymy się że jedizesz. Kiedy dokładnie planujez wyjazd?

 

Rozumiem że startujesz na trasie terenowej? :-D

 

Ja w tych okolicach będę już wcześniej (u rodzinki), ale spróbuję dołączyć do jakiejś kolumny na ostatnie kilometry.

Trasa niestety turystyczna - na terenową nie dostałem zezwolenia :cry: , a i syn troszkę za młody (6 lat) żeby pilotować - może za kilka lat.

 

.... Tyle radochy małemu odbierać.... Co by miał kolegą opowiadać :!:

 

Tak, ale jest jeszcze "trzeci element" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...