Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uwaga na nisko przelatujące smoki
no jak impreza będzie taka jak w quniowni to nawet bardo nisko przelatujące i to przelatujące pod warunkiem, że ksydełek gdzieś nie zgubi... :twisted::twisted: ostatnio przez cały następny dzień miałem problem ze znalezieniem głowy... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po imprezie w quniach bart1000 ma jakąś nową ksywkę ustaloną?

 

hmmmm, pomyślmy... :roll: , moze zamiast bart1000 to brudzio1000?? :mrgreen:

a dlaczego brudzio, to nie będę sie powtarzał, pisałem we wcześniejszych postach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc uwaga na nisko przelatujące smoki, gumisie itp itd :mrgreen:

 

smoczku, ten koleś mnie zdenerwował, musimy spowodować, że % które w niego wlejemy na plejadach doprowadza do tego, ze sam będzie latał :mrgreen: jak baluuuunnnnn :!:

brudzio1000, przyłaczasz sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę... smoku to już mnie rozgryzł :)

 

guma ja z zasady prawie niepijący - czasami w mniejszych ilościach się zdarza, ale na zlocie na to nie licz za bardzo - może innym razem jakiś toaścik ;)

 

vert po weekendzie pojawi się dokładny harmonogram z godzinami, poza tym jak jedziesz z ekipą krakowską to będzie czas jeszcze na miejscu się dowiedzieć z wyprzedzeniem jakbyś nie zaglądnął na stronę przed wyjazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie krytikal.... jest mała szansa ze do czwartku wieczór Subaru poskładam.... ( mała, ale jest) Myślę, może coś wypożyczyć :!:

 

Wiem co myślicie ... desperat....

 

Szanse, że na Plejady pojadę Subarakiem, takie same jak na to że Polska wyjdzie z grupy.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( mała, ale jest)
Szanse, że na Plejady pojadę Subarakiem, takie same jak na to że Polska wyjdzie z grupy....

 

No to niech się kolega zdecyduje, albo jest mała, albo nie ma żadnej... Bo puki co macie niezgodne zeznania... :wink: Mam nadzieję, że uda Ci się poskładać subaraka... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie krytikal.... jest mała szansa ze do czwartku wieczór Subaru poskładam.... ( mała, ale jest) Myślę, może coś wypożyczyć :!:

 

Wiem co myślicie ... desperat....

 

Szanse, że na Plejady pojadę Subarakiem, takie same jak na to że Polska wyjdzie z grupy.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Nie becz... Szans polskiej ekipy nie zmienię, ale mogiem cie podrzucić na Plejady, jakby co... :wink:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, rozumiem oczywiście, że ty jedziesz na Plejady... :?: :twisted:

Też coś tak słyszałem... ale ludziska różne rzeczy wygadują... ;)

 

Musze się odegrać, w billarda bo ni w ząb nie pamiętam kto ostatnio wygrał... Ale chyba Ty... :wink: więc rywalizacja będzie na dwóch płaszcyznach... :mrgreen:

Yyyy... W bilarda? Graliśmy? Cholera, ciekawe co jeszcze tego wieczoru robiłem... :lol:

 

Poważniej: ja nawet nie liczyłem punktów - ot, tak tam pykaliśmy sobie "zręcznościowo".

Ja zresztą specjalnie dobry w to nie jestem - gram tylko od święta i na co drugim spocie wielkopolskim (średnio wychodzi 3,62 raza na rok ;)) - ale chętnie popstrykam z Waćpanem 8).

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie becz... mogiem cie podrzucić na Plejady, jakby co... :wink:

 

pzdr,

M.

 

rowerem :?: :?: :mrgreen:

 

Intak..prosze mi tu w takim temacie bez scen :!: jakie male szanse?jakie sie nie pojawie??heeeeee.....lepiej zrob edit tamtego postu :wink:

 

No i nadzieja prysła... na Plejadach oczywiście będę, ale nie Subaru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie becz... mogiem cie podrzucić na Plejady, jakby co... :wink:

 

rowerem :?: :?: :mrgreen:

Nie - od dłuższego pedałowania Intaka dupa boli (sam mi się kiedyś przyznał...) :mrgreen:

 

 

Moni ty pisalas w inny watku ze ladne kelnereczki :roll: :?: :wink:

znaczy sie ty jestes europejka i z dziewczynami sie spotykasz :?: :wink:

 

było SUUUUUPER :!:

Walduś..knajpka..no Ty wiesz bo już wydawałam z siebie ochy i achy na ten temat..piwko zimne i podawane przez fajną kelnereczke :wink:

 

"Fajną", Vert - nie "ładną" :!: :idea: - you're jumping to conclusions, my dear Watson ;)

("Fajna" - czyli np. miła, serdeczna, bystra, fachowa...)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...