Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No też jestem Ciekaw kto tak pomyślał... ale bardziej jestem Ciekaw co byście zrobili gdybym z tematem na gg nie wystartował... :twisted: Musieli byśmy jechać do miasta i załatwiać, 11 dziewczyn... pomysł nie głupi ale nie na moją kieszeń i zdrowie... :twisted: Ja już sfatygowany jestem i jedna by wystarczyła... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też jestem Ciekaw kto tak pomyślał... ale bardziej jestem Ciekaw co byście zrobili gdybym z tematem na gg nie wystartował... Musieli byśmy jechać do miasta i załatwiać, 11 dziewczyn... pomysł nie głupi ale nie na moją kieszeń i zdrowie... Ja już sfatygowany jestem i jedna by wystarczyła...

 

 

 

Załatw 11 weź jedną - ja zajme się jakos 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS jakiś zawieszony ostatnio chyba, domki chce rezerwować po jednym na głowę, o innych spoza bazy nic nie wiedział, strach się bać co mu wpadnie do głowy na zlocie :mrgreen:

 

Azi jak masz takie możliwości to się nie krępuj, myślę, że chłopaki będą Ci bardzo wdzięczni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NEWS: dla bardziej "bojowo" nastawionych. Mam rajdóóófffkę na Plejady (dzięki Sykstus) ;-)

No to super!!!Będzie jeszcze przynajmniej jedno zaklatkowane STI(wiadomość z wczoraj)

 

JESZCZE PRZYNAJMNIEJ JEDNO... wnioskuję, że Alex, Ty również masz zaklatkowanego potworka... :?: chyba idę jakieś szyny kolejowe szybko zapierdzielić do sierry... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NEWS: dla bardziej "bojowo" nastawionych. Mam rajdóóófffkę na Plejady (dzięki Sykstus) ;-)

No to super!!!Będzie jeszcze przynajmniej jedno zaklatkowane STI(wiadomość z wczoraj)

 

JESZCZE PRZYNAJMNIEJ JEDNO... wnioskuję, że Alex, Ty również masz zaklatkowanego potworka... :?: chyba idę jakieś szyny kolejowe szybko zapierdzielić do sierry... :twisted:

Nie o tej sztuce pisałem!"Mój" będzie prawie seria .... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...