Skocz do zawartości

Psy, koty, chomiki, szczury, węże, pająki, krowy,tuczniki...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.10.2019 o 19:05, hemi112 napisał:

Na działce porządki ,czyli akcja liść ,czyli zmontowałem trzy legowiska dla jeżu :)

 

 

Też właśnie przewiałem trochę liści na kupki ale chyba za małe, muszę poprawić i usypać sensowną jeżową chatę.  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2019 o 19:05, hemi112 napisał:

Na działce porządki ,czyli akcja liść ,czyli zmontowałem trzy legowiska dla jeżu :)

jez1.jpg

jez2.jpg

jez3.jpg

 

Dzięki za fajny pomysł, w tym tygodniu też coś takiego zrobię :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu tego nie widać ale obsada całkiem spora, 60 neonów inesa, 6 bocji, 2 farowele, kilka kirysów i stado krewetek, które chce wytępić ale nijak mi się nie udaje :) A bagienkiem je nazwał mój kolega co w słonych siedzi i tak już zostało:)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stefanekmac napisał:

Jakieś bezrybne toto. To i bagienka powinno być mało. Mam olbrzymiego welona który non stop kopie. Wcale to niegłupie. Nie ma zastoin siarkowodoru w podłożu. No a że zbiornik spory to woda niezła, choć nie kryształ;)

bo to na karpie na święta, a jeszcze nie kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocje powinny wytępić krewetki. Moim nie zajęło to nawet dużo czasu. Cmokały przy wysysaniu ofiar na cały salon. Oprócz krewetek, ślimaków, niszczą mi anubiasy. Wygryzają stożki wzrostu i młode korzenie. W żabienicach wycinają dziury w lisciach.

Takie tam ze spaceru:

1099.JPG

1058.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BiP napisał:

Bocje powinny wytępić krewetki. Moim nie zajęło to nawet dużo czasu. Cmokały przy wysysaniu ofiar na cały salon. Oprócz krewetek, ślimaków, niszczą mi anubiasy. Wygryzają stożki wzrostu i młode korzenie. W żabienicach wycinają dziury w lisciach.

Takie tam ze spaceru:

1099.JPG

1058.JPG

 

Powinny, ale strasznie kiepsko sobie z tym radzą. Próbowałem już i pułapek, i szybkiego obniżenia PH podając sporą dawkę CO2, nic nie pomaga. Wyłapanie też praktycznie niemożliwe w baniaku 300l. Jeszcze zastanawiam się nad wpuszczeniem pielęgniczek, podobno radzą sobie lepiej niż bocje.

 

P.S. Fajny Jack! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam Jacka:czerwona:

To foksterierka krótkowłosa, MłChPl, ChPl, ZwPl. Więc chyba do foksteriera podobna;).

 

Z wodnych dopusttów bożych mam plagę pyszczaków labidochromis. W 360l naliczyłem niedawno 18szt. Nie do wyłapania w zarośniętym i zakorzenionym zbiorniku.

Zaczęło się niewinnie. Przy zmianie obsady z alkaicznej afryki na czarną wodę, cała stara obsada pojechała do sklepu. Przy wybieraniu skał i podłoża gdzieś się znalazły 3 pięciomilimetrowe. Nie miałem serca wyrzucić, wpuściłem w wodę 4dgh. Miały zginąć w męczarniach na krzywicę, a mnożą się jak króliki. Mimo chowu wsobnego i podobno nietolerowanej wody, okazy zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przedstawione, czas na przyjaciela. Precel ma 6 lat, jest ślepy na jedno oko, kulawy, po wielu zabiegach, ale bardzo wesoły rozrabiaka :) Podróżuje z nami wszędzie, do Forka sam nie może wsiąść, ale z moją pomocą zajmuje słuszne miejsce z tyłu. 

imageproxy.php?img=&key=89cebd84b302413a

IMG_2742.JPG

Edytowane przez Mike-m
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, jaka piękna kićka. Jak zobaczyłem to zdjęcie to serce mi szybciej zabiło i oczy mi się „spociły”- tak jest podobna do mojej znajdki, którą niestety nie udało mi się uratować, i niedawno przeszła na drugą stronę tęczy… Kochane kotki!

Lucky.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...