Skocz do zawartości

Wątek medialny ZLOT PLEJAD AD 2012


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eeeeee no już nie przesadzaj - wymiatasz ładnie - tylko czasem chyba hmmmm orientacji Ci brak :P:mrgreen:

Link do filmiku w moim poście wyżej :roll:

Wielkie dzięki Andremil, nawet fajnie to wyglądało z zewnątrz, a podeślesz mi ten filmik na gmail? Adres Ci wysłałem via sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj dwa w sumie chyba ciekawe filmiki z WORDu - nałożyłem przejazdy Bebna, Carlosa i Smiecha (sorki za jakość ale z ręki nagrywane było):

 

 

Beben vs Carlos

 

 

 

szkoda że akurat ta próba jest nałożona, niestety drugiego dnia na Wordzie zdecydowanie słabiej - Bęben włożył mi 6 sek.. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andremil bardzo fajny pomysł :shock: :twisted: , wiadomo ze nagranie z ręki ma swoje ograniczenia ale i tak fajnie (dla mnie szczególnie 8) :wink: ) widać,

 

może nikon nałożyłby swoje filmy z poprzednich prób 8)

 

Tą próbę Carlos pojechałes zdecydowanie za delikatnie, chyba za bardzo chciałeś bronic drugiego miejsca zamiast atakowac pierwsze. Takie mielismy wrazenie, że za wszelką cenę miało być czysto bez słupka który mógł sie przytrafic przy większym ryzyku. Ciekaw jestem poprzednich WORDów gdzie cielismy sie na sekundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno prosiłem o nałożenie naszych przejazdów, bo wtedy najlepiej widać gdzie najwiecej się traci ;-)

 

Carlos pisał ze się posral jak przeleciał kraweznik i odpuścił palowanie, byle dojechać, ja tez nie cisnalem na maxa bo bałem się o napęd- niepotrzebnie ja widać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wygląda na to że tylko ja jechałem dziiiidddaaa dziiidaaa dziiidddaaaa bez brania jeńców :shock: :?: Reszta po emerycku i bez spinki spinki spinki ??? Wątpie 8) , po prostu Carlos za bardzo się uspokoił, chyba te wyniki z poprzedniego dnia go uspokoiły, a moze kac nadszedł z nienacka :wink: . Wcześniej szedł pełną .... bez zająknięcia. Rewelacyjnie jechał :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben ja już raz skończyłem Plejady wczesniej z powodu awari samochodu, Carlosowi tez zdarzyło się kilka razy wracać lawetą i po tych akcjach myśle, że zostaje cos w bani żeby nie przesadzać.

Ja tez chciałem wygrać i w miejscach gdzie mogłem starałem się cisnąć ale jak się ma plastikowy szpachlowoz to wizja ściągania blotnikow z UK i szukania magika od przystanków który to posklada, skutecznie powstrzymywala mnie przed ladowaniem się na max w szykany.

Zrobię RA, będę jechał wszystko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wygląda na to że tylko ja jechałem dziiiidddaaa dziiidaaa dziiidddaaaa bez brania jeńców :shock: :?: Reszta po emerycku i bez spinki spinki spinki ??? Wątpie 8)

 

Ja mogę śmiało powiedzieć, że pierwszego dnia jechałem wszystko co mogłem. Najfajniej jechało mi się szuter i latarnie na Politechnice. Ciekawe czy wyniki szczegółowe, czyli ewentualna strata do Was to potwierdzą. Mam nadzieję, że tam było blisko bo jazda naprawdę sprawiała mi frajdę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto onboard jak Siemanko przewiozl Darie :mrgreen:

 

 

 

Wymiękam :mrgreen:

 

A mnie powala jego spokój , pomyślcie co by było gdyby miał jeszcze zawias Nkowy, bo jechał na totalnej serii :D a i auto ma pewnie max 280 KM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie powala jego spokój , pomyślcie co by było gdyby miał jeszcze zawias Nkowy, bo jechał na totalnej serii :D a i auto ma pewnie max 280 KM 8)

 

Ale na slicku :lol:

 

No tak, to z pewnością jest spora różnica :D , choć stawiam 100:1 ze jakby jechał nawet cywilnej oponie wygrał by w cuglach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos jeszcze niedawno mowil, ze na Plejady sie slickow nie zaklada bo tylko przeszkadzaja - to jak to jest? ;)

 

Jak to było :?: złej baletnicy ......... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...