Skocz do zawartości

Wątek medialny ZLOT PLEJAD AD 2012


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

A to za karę, że mnie nie powołali do kadry ;-)

 

-- 12 cze 2012, o 20:36 --

 

jeżeli z Wojtkiem, ktokolwiek miałby rywalizować, a nie mówię tu o zwycięstwie w generalce bo to raczej nierealne to stawiałbym na 4 osoby: Bęben , Premo , Maras i Bzyk (pod warunkiem że pojeździ nieco wcześniej i będzie miał dobrego pilota)

 

 

...a co - a se może budę zmienię, a se pojeżdżę , a se potrenuję, a se potem wypiję wasze zdrowie na imprezie kończącej :lol: howgh

 

Ja to z Marasem amatorzy jesteśmy ale zapomniałeś Carlos o Apaczu, który to seryjnym turbo był w generalce szosowej na 2 miejscu zaraz za Bebnem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dario007, napinka jest zawsze, przed - w trakcie i długo po.... ALE to jest fajne i mobilizuje :mrgreen: taki urok Plejad - mi się podoba, przecież nie możemy się jak pedzie klepać fajfusami po plecach i robić głupich min.... napieprzanie musi być i koniec :D

Wreszcie jakiś konkret :mrgreen:! Każdy sie tak maca , jak z krolikiem :mrgreen: , a tu trzeba jasno powiedziec , rywalizacja musi być :idea: , bo to jest piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to z Marasem amatorzy jesteśmy ale zapomniałeś Carlos o Apaczu, który to seryjnym turbo był w generalce szosowej na 2 miejscu zaraz za Bebnem ;-)

 

Nie rób sobie jaj ze starszego człowieka :wink: W ogóle to nie powinienem tu już pisać tylko w wątku "Rzucam picie", ale nie mogę się jeszcze oderwać od Plejad :D

Podtrzymuję jednak swoje zdanie, że w stawce wyrównanych kierowców na zlocie, gdzie różnice są 1-2 sekundy, Wojtek popełniając błąd kosztujący 30 sekund (taryfa) mógłby Plejad nie wygrać bo nie jest to rajd i w ogóle nie jest to profesjonalna impreza. Jest dużo zmiennych a poza tym zawsze potrzeba szczęścia do zwycięstwa, a może akurat Wojtek miałby biegunkę albo by się zakochał :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy jest sobie serdeczny, każdy jest wstanie pomóc drugiemu, ale każdy jedzie o swoje - oddałbym np.Bębnowi wszystkie swoje części zamienne, gdyby była potrzeba, sam bym pomagał je montować, sam bym stawał na głowie gdyby czegoś jednak mu brakowało.... ale na odcinku każdy jedzie swoje, ja się cieszę jak on wymiecie, ale cieszy mnie bardziej i nie omieszkuję mu tego okazać, jak mi pójdzie lepiej...

 

jednak gdy jest lepszy, to nie pozwolę mu spocząć na laurach, tylko cały rok będę go dręczył iż ktoś go będzie deptał na kolejnych Plejadach - bo taka rola "pretendenta" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy jest sobie serdeczny, każdy jest wstanie pomóc drugiemu, ale każdy jedzie o swoje - oddałbym np.Bębnowi wszystkie swoje części zamienne, gdyby była potrzeba, sam bym pomagał je montować, sam bym stawał na głowie gdyby czegoś jednak mu brakowało.... ale na odcinku każdy jedzie swoje, ja się cieszę jak on wymiecie, ale cieszy mnie bardziej i nie omieszkuję mu tego okazać, jak mi pójdzie lepiej...

 

jednak gdy jest lepszy, to nie pozwolę mu spocząć na laurach, tylko cały rok będę go dręczył iż ktoś go będzie deptał na kolejnych Plejadach - bo taka rola "pretendenta" :twisted:

Carlos pięknie to ujoles , bo tak właśnie jest , każdy chętnie drugiemu pomoże , ale walka jest walka i każdy jedzie dla siebie :idea: i koniec kropka , wynik , jest wynikiem i ja nigdy nie ukrywalem tego ze jade na Plejady rywalizować , bo to zwyczajnie lubię , a to ze komuś to nie podoba to sorry , jest trasa turystyczna :twisted:

 

-- 12 cze 2012, o 21:08 --

 

każdy jest sobie serdeczny, każdy jest wstanie pomóc drugiemu, ale każdy jedzie o swoje - oddałbym np.Bębnowi wszystkie swoje części zamienne, gdyby była potrzeba, sam bym pomagał je montować, sam bym stawał na głowie gdyby czegoś jednak mu brakowało.... ale na odcinku każdy jedzie swoje, ja się cieszę jak on wymiecie, ale cieszy mnie bardziej i nie omieszkuję mu tego okazać, jak mi pójdzie lepiej...

 

jednak gdy jest lepszy, to nie pozwolę mu spocząć na laurach, tylko cały rok będę go dręczył iż ktoś go będzie deptał na kolejnych Plejadach - bo taka rola "pretendenta" :twisted:

Carlos pięknie to ujoles , bo tak właśnie jest , każdy chętnie drugiemu pomoże , ale walka jest walka i każdy jedzie dla siebie :idea: i koniec kropka , wynik , jest wynikiem i ja nigdy nie ukrywalem tego ze jade na Plejady rywalizować , bo to zwyczajnie lubię , a to ze komuś to nie podoba to sorry , jest trasa turystyczna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy jest sobie serdeczny, każdy jest wstanie pomóc drugiemu, ale każdy jedzie o swoje - oddałbym np.Bębnowi wszystkie swoje części zamienne, gdyby była potrzeba, sam bym pomagał je montować, sam bym stawał na głowie gdyby czegoś jednak mu brakowało.... ale na odcinku każdy jedzie swoje, ja się cieszę jak on wymiecie, ale cieszy mnie bardziej i nie omieszkuję mu tego okazać, jak mi pójdzie lepiej...

 

jednak gdy jest lepszy, to nie pozwolę mu spocząć na laurach, tylko cały rok będę go dręczył iż ktoś go będzie deptał na kolejnych Plejadach - bo taka rola "pretendenta" :twisted:

 

Ot i cała filozofia i kwintesencja rywalizacji na Plejadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to wątek medialny to chciałem zapytać czy ma ktos ten filmik z imprezy, gdzie mój synek popija soczek?

 

-- Wt cze 12, 2012 9:27 pm --

 

i q...a ktoś, sorrki kilka moich przedmówców powiedzieli o co w tej bajce chodzi :!: :!: :!:

 

bo to bajka chłopaki jest co nie :?: :wink: :mrgreen:

 

guma nas to czyma przy życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to wątek medialny to chciałem zapytać czy ma ktos ten filmik z imprezy, gdzie mój synek popija soczek?

 

Jak dla mnie to ujęcie 100% esencji Plejad.

 

Widzisz też jesteś pierwszy raz i poczułes blusa.

 

Chcialem dodac ze kj5d juz w poniedzialek trenował ręczny w Kielcach, także za rok sekunda to bedzie dużo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben - you'r my target

 

nie tylko Twój :idea:

 

kurna... normalnie wyścig zbrojny.

 

będą za rok Outlaw na lawecie przywozić :roll:

 

dobry pomysł, do tego bym dodał , zmniejszenie masy

 

chcesz odchudziś carlosa-wrx :wink: :mrgreen:

 

Robię tylko wydech i lekką mapę.

 

i jesteś w outlaw a ja w końcu pierwszy w turbo :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka moich onboardów

plac pod P&G widok na koło

politechnika widok z dachu

szuterek tuszyn widok na kierowce

szuterek tuszyn widok z dachu

szuterek tuszyn widok na koło

 

na razie tyle, reszta jak tylko się ogarnę. Mam sporo filmów innych załóg min Premo, Maras, Śmiechu Jędras Carlos itd, które nagrywał z zewnątrz Primi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...