Skocz do zawartości

Wątek medialny ZLOT PLEJAD AD 2012


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dałem się złapać, wszystkiego się wyparłem, zresztą jak zawsze co złego to nie ja :roll:

 

He he, tylko, że Ty piszesz o sosnach a ja o "You". Patrz: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=12&t=154498

Jak my się w tym samochodzie dogadaliśmy ?... :wink:

Dlatego ja używam opcji "cytuj" żeby było wiadomo czego dotyczy odpowiedz :D

A z tym "You" to nadal nie rozumie, potrzebuje korepetycji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie powala jego spokój

to jest niesamowite, mimika jakby jechał po bułki. Zero spinki, napięcia, ale to jest profesjonalista :!:

choć stawiam 100:1 ze jakby jechał nawet cywilnej oponie wygrał by w cuglach

nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości :!:

Gdyby Bebna nie było pojechałby na cywilnej oponie

dario zażartował i się zaczęło 8)

Dario z całym szacunkiem dla bebna, bo chłop wyjątkowo ogarnia , , to jednak postawił bym cały swój majątek na Wojtka

powiem ci Edwin ze ja był postawił tak samo, a przy dobrym kursie jeszcze bym do banku poszedł 8) . Bądźmy realistami, to że ktoś z nas urwie Wojtkowi pół sek na jakims odcinku zupelnie o niczym nie swiadczy, choć powod do radości daje spory :twisted: . Można wtedy w wesolej atmosferze podroczyc sie z chlopakami, a ponieważ Wojtek i Kamil to wyjątkowo wyluzowana i sympatyczna zaloga bez krzty gwiazdorstwa to łapią temat i jest kupa smiechu . Czapy z głów :mrgreen:

Bęben - you'r my target

you're welcome my friend :twisted:

Bardzo chętnie oglądne szczegolowe czasy Wojtka i Wasze

tez na to czekam, ale wiem ze rzeźnia w tym roku byla wieksza, np WORD po moim chyba dobrym przejeździe, na mecie dowiedzialem sie ze moje 1.13 min jest o 7 sek lepsze od dotychczasowego numeru jeden, Wojtek wpakował tam 1.09, czyli miazga i tak bylo zwykle. W zeszłym roku bylismy duzo blizej

dario007, napinka jest zawsze, przed - w trakcie i długo po.... ALE to jest fajne i mobilizuje taki urok Plejad - mi się podoba, przecież nie możemy się jak pedzie klepać fajfusami po plecach i robić głupich min.... napieprzanie musi być i koniec

+1 , tez nigdy nie ukrywalem ze lubie rywalizację, ale, przynajmniej tak mi sie wydaje, nie mam obsesji na tym punkcie. Spinka, spinka, spinka musi byc ale w przyjacielskiej atmosferze, tak moim zdaniem bylo min z carlosem w tym roku

a właśnie Bęben wszystko miało już tu być na forum wyrzucone

forum przegladam wlasciwie wylacznie z tel, mam taki zapieprz ze to jeszcze chwile potrwa, choc systematycznie uploaduje kolejne materialy

każdy jest sobie serdeczny, każdy jest wstanie pomóc drugiemu, ale każdy jedzie o swoje - oddałbym np.Bębnowi wszystkie swoje części zamienne, gdyby była potrzeba, sam bym pomagał je montować, sam bym stawał na głowie gdyby czegoś jednak mu brakowało.... ale na odcinku każdy jedzie swoje, ja się cieszę jak on wymiecie, ale cieszy mnie bardziej i nie omieszkuję mu tego okazać, jak mi pójdzie lepiej...

 

jednak gdy jest lepszy, to nie pozwolę mu spocząć na laurach, tylko cały rok będę go dręczył iż ktoś go będzie deptał na kolejnych Plejadach - bo taka rola "pretendenta"

:oops::oops::oops: , dziękuje :!: . Ja pewnie zrobiłbym tak samo tyle ze nie mialem zadnych czesci zamiennych 8) Na tym imho polega rywalizacja na plejadach. Idziemy ogniem, ktos wygrywa ale poza tym jest pełen luz i współpraca. To że sobie z Carlosem pokazywaliśmy na przemian znak "loozera" po wygranym/przegranym odcinku powodowalo kupe smiechu u oglądaczy, a my robilismy sobie z tego mega jajka

 

 

no to się rozpisałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59,74 :arrow: na mecie powiedzieli, że tylko 3 załogi wcześniej miały poniżej minuty 8) :D ale potem jeszcze jechało kilku mocnych zawodników :idea: 8)

 

58,27 :twisted: Ale ja też się raczej do mocnych nie zaliczam :roll:

 

Szkoda, że więcej szuterków nie było. Wolałbym kilka takich tuszynów niż próby w stylu odcinka 17 gdzie przy prędkości 3 km/h zastanawiałem się czy to aby nie za szybko i czy się zmieszczę przed pachołkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben wcale nie musisz byc taki skromny! Ogarniasz super!

 

Powiem Tobie , że też mialem mega satysfakcje jak udalo mi się zrobic czas do Ciebie slabszy o 0.1 s na 2 próbie i na 2CKD, gdzie jechales przepięknie swoim stylem i czas miales raczej 1.12min a mnie się udalo 1.13 z kangurem na starcie i na ostatniej też bylem chyba blisko z czasem cos okolo 36s.

(To tak ku własnemu pokrzepieniu)

 

Takie jest kjs potrzeba tez dużo szczescia i prawdziwe porównanie do Wojtka nie ma sensu ale satysfakcja jest jak jestes blisko kogos lepszego. No i musimy o czyms rozmawiac przy barze!

 

Oczywiscie najważniejsza jest super atmosferka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi! ja się najbardziej jarałem jak usłyszałem od sędziów "najlepszy czas do tej pory"... jechałem z numerem 127 i prawie wszyscy faworyci jechali za mną ale satysfakcja i tak niesamowita, że udało się pobić tych kilka osób na poszczególnych próbach.

 

niestety brak doświadczenia wyszedł bardzo szybko, 2 taryfy na politechnice pierwszego dnia. trzecia na tym wyrypie strasznym pod koniec i krawężnik na ostatniej próbie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi! ja się najbardziej jarałem jak usłyszałem od sędziów "najlepszy czas do tej pory"... ...

 

zgadzam się 8) jak usłyszałem te słowa (a jechałem z ostatnim numerem startowym), to mnie napierw kompletnie zatkało, a potem po prostu eksplodowała czysta radość. została zresztą uwieczniona na filmie, ale się wstydzę pokazać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, sprzedawać turboloty :twisted: bo wygląda na to, że Siemanko wystartuje w przyszłym roku w jedynie słusznej klasie NA 8) :mrgreen:

 

I tak pomysł Siemanko w N/A ( oczywiście dalej jako "0" ) - postaram się zrealizować.

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=1647481#p1647481

 

8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, sprzedawać turboloty :twisted: bo wygląda na to, że Siemanko wystartuje w przyszłym roku w jedynie słusznej klasie NA 8) :mrgreen:

 

I tak pomysł Siemanko w N/A ( oczywiście dalej jako "0" ) - postaram się zrealizować.

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=1647481#p1647481

 

8) :mrgreen:

 

 

BRZ :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo filmów innych załóg min Premo, Maras, Śmiechu Jędras Carlos itd, które nagrywał z zewnątrz Primi

Widzę, że beben już dodał pierwsze 3:

 

Andremil szuter Tuszyn

Paweł/Aga szuter Tuszyn

Paweł/Aga Tesco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Wrzucam link do fotek swoich i Pas_ti -ego

Może ktoś się znajdzie na nich - życzę miłego oglądania :)

 

https://picasaweb.google.com/1000419698 ... Plejad2012

 

Ps. Coś url nie chce mi działać może przez te moją świeżość na forum ;)

Niestety, nie znaleziono strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...