Skocz do zawartości

Wątek medialny ZLOT PLEJAD AD 2012


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szosowa to pikus :shock: :twisted: . Ależ musicie mieć frajdę z jazdy :shock: :twisted: ....... i wydatki po jeździe :mrgreen:

 

Dokładnie. Szacun dla ludków z terenowej bo to trasa dla twardzieli. Przyznam, że od jakiegoś czasu kusiła mnie terenowa ale bo tych onboardach zostaję przy szosowej, choćbym miał mieć same taryfy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... i wydatki po jeździe

jutro Forek jedzie do serwisu i się okaże jak to się w tym roku skończyło, ale już wiem, że tanio nie będzie :evil:

 

Ja jutro odbieram swojego z Mysiadła. Skończyłem sprzęgło, tuleje wahaczy i jakieś tam inne pierdoły 8)

 

 

ale i tak było warto :idea::idea::twisted:

 

Znam już wymiar kary i chociaż boli, to uważam, że było warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: bartekFi - to ja Was krecilam, uprzedzalam pilotke ze bedzie filmik, trzeba bylo nie cofac :lol: ale przejechales a wielu tam poleglo. pozdrawiam

 

 

dziękujemy bardzo za filmik 8)

Pilotka nie uprzedziła przed startem, że jesteśmy "kamerowani", bo oczywiście, że wtedy bym nie cofał :twisted::mrgreen:

 

 

 

Znam już wymiar kary i chociaż boli, to uważam, że było warto!

 

 

Też znam już wyrok; wychodzi, że mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu, że dojechaliśmy :idea:

ale i tak było warto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam już wymiar kary i chociaż boli, to uważam, że było warto!
Też znam już wyrok; wychodzi, że mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu, że dojechaliśmy

ale i tak było warto

co tam się pourywało??

Straszycie :evil: chyba i ja się wybiorę na jakieś oględziny choć nic nie skazuje ze cos urwalem. Amorki do wymiany chyba ale to raczej normalne choć żaden się nie posikał. Przywaliłem progiem na wyrypie ale to kosmetyka :wink: Prostowanie osłony to standard. Z przedniej belki wyrwaly sie juz raz poprawiane śruby od płyty. Nie wszystko można zgonić na plejady. TTTM, mowiac o sobie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam już wymiar kary i chociaż boli, to uważam, że było warto!
Też znam już wyrok; wychodzi, że mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu, że dojechaliśmy

ale i tak było warto

co tam się pourywało??

Straszycie :evil: chyba i ja się wybiorę na jakieś oględziny choć nic nie skazuje ze cos urwalem. Amorki do wymiany chyba ale to raczej normalne choć żaden się nie posikał. Przywaliłem progiem na wyrypie ale to kosmetyka :wink: Prostowanie osłony to standard. Z przedniej belki wyrwaly sie juz raz poprawiane śruby od płyty. Nie wszystko można zgonić na plejady. TTTM, mowiac o sobie :mrgreen:

raczej pękło ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, jaka jest szansa zdobycia filmu który leciał w sobotę na telewizorze przy recepcji?

To nawet nie był film jako taki tylko luźne przejazdy różnych załóg. Jest szansa to zdobyć?

Będę miał te filmiki w przyszłym tygodniu, ścignij mnie najpóźniej w środę.

 

:?:

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnych oględzinach (tzn.zdjęciu osłon i myciu podwozia wszystko wygląda ok), chyba tył troche klapnął ale to się okaże w praktyce, w każdym bądź razie nic nie urwane ani zgięte, z tego co widziałem to niektórzy trochę przesadzili i przestawili przedni pas co było widać po przświcie na przedniej masce :oops: u mnie wszystko ok, oprócz tego klapniętego tyłu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miecho, i tak was podziwiam wszystkich z Terenowej za taka walke i jazde bez trzymanki po tych wszystkich wydmach i zakamarkach.

 

nie no, znowu nie było aż tak źle, kto chciał to cisnął na pudło czy coś, ja w tym roku to tylko dla frajdy (żona jako pilot :roll: ), ale powiedziała że już nie pojedzie nigdy więcej :D , więc w przyszłym roku powalcze o pudło :roll: , szwagier będzie pilotem + terenowe opony (minimum) i będie pudło :D ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...