Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio próbe sił ;) z porobionym cayenne na włoskich blachach :D z oczywistych względów jak nastała dłuższa prosta porsche odejechaaaaaało. Ale miło mi się zrobiło Że pomimo słabego (silnikowo) auta jakim jest legacy III ktoś uznał je za godnego przeciwnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Swoim silnikowo seryjnym 2.5 XT 3-krotnie okrutnie skopałem nowe 2.0xt - największa rónica to chyba 2 bieg

 

czy faktycznie jest taka różnica czy kierownik nie ogarniał czy to wina skrzyni? Mocowo  i momentowo w kwitach nowe 2.0xt jest mocniejsze, masy w sumie podobne wiec czyżby skrzynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat.Chodzi o ściganie. Droga publiczna to nie TOR WYŚCIGOWY. Pretesje mam przede wszystkim do policji która po prostu nic nie robi w tej kwestii. U nsa w Polsce po prostu mentalnośc ludzi stanowiących prawo jest poniżej krytyki. Ni epotrafimy stworzyć jasnych zasad tylko robimy ciche przyzwolenia na śiganie drogach publicznych . A ta BMW która jest w pierwszym poście powinna dostać 500PLN na początek i Subaru drugie 500PLN na ostudzenie i wszyscy by byli grzeczni. Natomiast co innego kutlura jazdy. Jelsi ktoś jedzie wolno to na prawy pas a ten kto jedzie sprawnie to lewy pas. Natomiast u nas jest po prostu burdel i tyle. Każdy uważa ,że dziś jest demokracja tzn wolnośc tzn SWOBODA. No i tak mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja mu przed nosem z buta

Już popsułeś Mućkę ? :P

 

 

Za dużo pali :)

Biedak, myślał że kupuje 1.5 MIVEC 109KM z fajnym kompletem spojlerów. No i te naklejki...  :biglol:

Dopiero jak musiał tankować 3 razy na trasie KRK - WAW to otworzył maskę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ściganie.

Chodzi o spowiedź ;) To jest wątek przeznaczony dla tych, którzy chcą się publicznie wyspowiadać ze swoich motoryzacyjnych grzechów, żałować za nie i postanowić poprawę :) Co prawda z tym żalem i poprawą nie jest najlepiej, ale pracujemy nad tym: Akcja Siemanko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dziś rano bardzo się napinał młody człowiek w BMW serii 3, poprzednia buda. Marynara na wieszaku z tyłu,ostre spojrzenie. Z premedytacją dojechał do świateł na pasie, który dalej jest zablokowany przez parkujące auta i gazuje...

Nie dałem mu szansy ;), choć walczył do końca. Skończyło sie heblem do siwego dymu i pokornie za mnie.

 

Chciałbym by było jasne iż z reguły wpuszczam grzecznie w takich sytuacjach. Tutaj było to ewidentne wyzwanie.

 

Proszę o pokutę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...