Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec Polini zgrzeszył. Podczas dzisiejszego upalania Corsy Super 1200 udało mi się na światłach na Powstańców Śląskich skillować kierownika nowego BMW M5. :lol::twisted::mrgreen: Nie wiem do tej pory, jak to zrobiłem, ale jakoś tak samo wyszło. :mrgreen: On był mocniejszy, więc nie wiem co ze sobą zrobić - i na dodatek miało to miejsce w rewirze Przemqa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj hicior - dwa jacące za sobą Passaty kombi (nowe, czarne, oba diesle z podwójnymi rurami) objechane na ostrym kręcie w lewo. :D

 

To już druga ofiara z Passata na tym samym zakręcie.

 

Te nowe Paski to tak po prawdzie jakieś kiepskie robią; miotały się na zakrętach na szlaku z Trzebnicy do Oleśnicy, jak w lusterku ledwo Forestera zobaczyły.... Rzuca nimi, wyjeżdżają na pobocza, światłami STOP co chwilę migają. Coś się Germańcom ten model nie udał. Zaznaczam, że auto (Foryś) ma dopiero 600 km przebiegu i staram się pona d 4rpm nie kręcić :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało to miejsce w rewirze Przemqa. :mrgreen:

 

No i już masz odpowiedź, dlaczego tak dobrze wyszło: to zły duch Przemqa-kopacza leżących i jego biednej stęsknionej booyakashy (piszę już z domu, po powrocie z dalekich stron) wlazły w cylindry Twojej corsy i spowodowały skuteczny kill 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te nowe Paski to tak po prawdzie jakieś kiepskie robią; miotały się na zakrętach na szlaku z Trzebnicy do Oleśnicy, jak w lusterku ledwo Forestera zobaczyły.... Rzuca nimi, wyjeżdżają na pobocza, światłami STOP co chwilę migają. Coś się Germańcom ten model nie udał. Zaznaczam, że auto (Foryś) ma dopiero 600 km przebiegu i staram się pona d 4rpm nie kręcić :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

 

To taka boczna droga, żeby ominąć Wrocław? Kilka razy tam jechałem. Interesujące zakręty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to byli BMW 520i "M" style? :lol:

Nie, nie, to był prawdziwy M5 na 100%.

 

No i już masz odpowiedź, dlaczego tak dobrze wyszło: to zły duch Przemqa-kopacza leżących i jego biednej stęsknionej booyakashy (piszę już z domu, po powrocie z dalekich stron) wlazły w cylindry Twojej corsy i spowodowały skuteczny kill 8).

Ooo, no i wszystko jasne. :mrgreen: Telepatycznie będę prosił Cię o dodatkowe koniki. :lol:

Swoją drogą dziwne, jak jestem na mieście to wszystkie Subaraki gdzieś się chowają. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało to miejsce w rewirze Przemqa. :mrgreen:

 

No i już masz odpowiedź, dlaczego tak dobrze wyszło: to zły duch Przemqa-kopacza leżących i jego biednej stęsknionej booyakashy (piszę już z domu, po powrocie z dalekich stron) wlazły w cylindry Twojej corsy i spowodowały skuteczny kill 8).

 

To żeśmie poskładał równo tym tekstem :!: Co Ty zakonnice dobre widziałeś i chodzisz 2 razy dziennie do kościoła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te nowe Paski to tak po prawdzie jakieś kiepskie robią; miotały się na zakrętach na szlaku z Trzebnicy do Oleśnicy, jak w lusterku ledwo Forestera zobaczyły.... Rzuca nimi, wyjeżdżają na pobocza, światłami STOP co chwilę migają. Coś się Germańcom ten model nie udał. Zaznaczam, że auto (Foryś) ma dopiero 600 km przebiegu i staram się pona d 4rpm nie kręcić :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

 

To taka boczna droga, żeby ominąć Wrocław? Kilka razy tam jechałem. Interesujące zakręty :grin:

 

Yes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Podczas dzisiejszego upalania Corsy Super 1200 udało mi się na światłach na Powstańców Śląskich skillować kierownika nowego BMW M5. :lol::twisted::mrgreen: Nie wiem do tej pory, jak to zrobiłem, ale jakoś tak samo wyszło. :mrgreen:

 

Może kierownik nie przeczytał 600 stronicowej instrukcji obstrukcji i nie potrafił mocy ustawić pokrętełkiem :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kierownik nie przeczytał 600 stronicowej instrukcji obstrukcji i nie potrafił mocy ustawić pokrętełkiem :roll: :mrgreen:

 

A może po prostu nie doszedł do rozdziału o magicznym przycisku "M", na który tak ekstatycznie reagował Klakson? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem dziś Yareczkiem jednego nowego Avensisa w hiper-ultra-sport-turbo-dieslu ... Przemeq ma rację, te chłopaki naprawdę chyba wierzą w reklamę i myślą że kupują sportowe auto z duuużym kopem :roll: :twisted: :shock:

Kolega "młody menedżer", w dodatku z młodą żoną i dzieckiem na pokładzie... bardzo się spinał. Trzy kolejne starty spod świateł (potem zawsze na niego czekałem, a co, miłosierny jestem... ;-) ) i jedne rolowane po drodze... i wciąż mu było mało...

 

A to dziwne swoją drogą, żeby zarobić na taką brykę, to chyba jednak trzeba coś nosić między uszami... nie...? ;-)

 

PS. Ale jednak BMW, zwłaszcza te po pracowitym visual tuningu, sprawiają mi więcej frajdy, niż cywilne turbodiesle... Co racz uwzględnić, Ojcze Polini, przy nakładaniu pokuty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wczoraj mialem problemy z Fiatem Stilo :oops: 3drzwiowka 1.9, doczytalem ze 120KM. Stal na swiatlach na IX wiekow w kierunku Warszawskiej, ja za nim. Zrobilem go, bo sie za pozno zorientowal ze go robie ;) potem skrecilismy w Warszawska, czerwone, zolte, zielone i szlismy rowno do swiatel ze swietokrzyska. Nie patrzylem na licznikodajke, ale caly czas cisnalem do dechy, wiec ... tak czy siak remis, wiec czuje sie zle :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wczoraj mialem problemy z Fiatem Stilo :oops: 3drzwiowka 1.9, doczytalem ze 120KM. Stal na swiatlach na IX wiekow w kierunku Warszawskiej, ja za nim. Zrobilem go, bo sie za pozno zorientowal ze go robie ;) potem skrecilismy w Warszawska, czerwone, zolte, zielone i szlismy rowno do swiatel ze swietokrzyska. Nie patrzylem na licznikodajke, ale caly czas cisnalem do dechy, wiec ... tak czy siak remis, wiec czuje sie zle :sad:

 

mialem do czynienia z takim Stilo, w trasie dosc mocny ale na swiatlach dostal baty :twisted: auto bylo firmowe wiec kierownik sprzeta nie oszczedzal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem do czynienia z takim Stilo, w trasie dosc mocny ale na swiatlach dostal baty :twisted: auto bylo firmowe wiec kierownik sprzeta nie oszczedzal :mrgreen:

 

Chojny, z Twoim sejem-rakieta to nic dziwnego :)

 

Nie przejmuj się to napewno wina tego, że Ty jechałeś pod wiatr, a on z wiatrem :mrgreen:

 

dokladnie tak bylo, na dodatek on mial z gorki, a ja pod gorke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...