Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "głup" to było chyba o tym ochlapującym taksówkarzy i ludzi :twisted:.

WiS ma rację a ja nie zajarzyłem - to było nawiązanie do "rżnięcia głupa" w moim poprzednim poście.

 

Arno, choć może faktycznie tak wygląda, aż takim głupem nie jest... :roll:

To jest skutek niedotlenienia przy porodzie. Nie wolno z tego żartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanąłem obok Audi 80 B4 2.0, też kąbi.

Wiedziałem jak to się skończy, ale mimo tego się uśmiechnąłem.

Proszę o pokute.

mimo to, nie mimo TEGO.

Nie wyznaczac mu pokuty za niechlujstwo językowe.

 

 

Kolega parę razy dialog napisał i już się puszy.

 

TEGO TEGO... mimo faktu TEGO ich obok siebie stanięcia, oraz faktu wiedzenia przez niego jak rozegrają się zdarzenia, doszło do uśmiechnienięcia.

 

 

Rozgrzeszenie synu masz.

 

Z mojego kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj sponiewierałem jakieś dwie dizewczyny w Hondize Civic poprzedniej i Corśę któa też coś próbowała. Nie wiem co próbowali zrobić bo jechałem MRem.

Kuba, a nie lepiej było je przygarnąć... musiałeś je z poniewierać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj sponiewierałem jakieś dwie dizewczyny w Hondize Civic poprzedniej i Corśę któa też coś próbowała. Nie wiem co próbowali zrobić bo jechałem MRem.

Kuba, a nie lepiej było je przygarnąć... musiałeś je z poniewierać ;)

 

 

 

Doszliśmy do wniosku z Tomkiem że nie są zainteresowane, nie chciały się nawet do nas usmiechnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś między Radomiem a Kielcami z pięć razy killowała Calibra, ładna, czarna, przyciemniona jak trzeba.

Killowała mnie zawsze z górki.

 

A jak było pod górkę, to ja redukowałem biegi... Kierownik Calibry chyba jeszcze tego nie umiał... ale za piątym razem pewnie postanowił się nauczyć ;-)

 

Trzymam kciuki, żeby mu się udało... :-D

 

* * * * *

PS. Byłbym zapomniał - a wczoraj zaraz za Jankami skillowałem jakieś takie dziwne, niby sportowe auto w kolorze budyniu, z czarną półeczką z tyłu.

Ojcze, niech Ojciec rozgrzeszy!!!

 

Środkowy pas był po prostu szybszy w korku - ale kill jak ta lala!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś między Radomiem a Kielcami z pięć razy killowała Calibra, ładna, czarna, przyciemniona jak trzeba.

Killowała mnie zawsze z górki.

 

A jak było pod górkę, to ja redukowałem biegi... Kierownik Calibry chyba jeszcze tego nie umiał... ale za piątym razem pewnie postanowił się nauczyć ;-)

 

Trzymam kciuki, żeby mu się udało... :-D

 

* * * * *

PS. Byłbym zapomniał - a wczoraj zaraz za Jankami skillowałem jakieś takie dziwne, niby sportowe auto w kolorze budyniu, z czarną półeczką z tyłu.

Ojcze, niech Ojciec rozgrzeszy!!!

 

Środkowy pas był po prostu szybszy w korku - ale kill jak ta lala!!! :-D

 

 

nie wiem jak Ty WiS ale ja nie potrafie odpuscic kierownikom w Calibrach, za kazdym razem mam ubaw po pachy jak ich killuje, tylko na 2,0T trzeba uwazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny a co Ty masz nadłubane w tym sejku? bo o ile zjeśc cali 2.0 8v to faktycznie nie problem to już c20xe i 150 kucy, które toto generuje już naprawde potrafi jechać. (wiem po astrze. cali w życiu nie jeździłem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny a co Ty masz nadłubane w tym sejku? bo o ile zjeśc cali 2.0 8v to faktycznie nie problem to już c20xe i 150 kucy, które toto generuje już naprawde potrafi jechać. (wiem po astrze. cali w życiu nie jeździłem :) )

 

2,0L w Cali nie jedzie 2,0 16V 136 kucy tez nie jedzie, 2,0 16V 150KM - musze szybko biegi zmieniac zeby odjechac do kolejnych swiatel a na 2,5L no to juz sie niezle wybebeszyc niestety trzeba, oczywicie na 1/4 dostane baty ale w miescie z lekkiego zaskoczenia daje rade.

 

silniczek mam kompleksowo przygotowany wiec jak na seja sie jakos odpycha padlina, zreszta raczej na KJSy sprzet jest szykowany niz na cwiartke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj sponiewierałem jakieś dwie dizewczyny w Hondize Civic poprzedniej i Corśę któa też coś próbowała. Nie wiem co próbowali zrobić bo jechałem MRem.

Kuba, a nie lepiej było je przygarnąć... musiałeś je z poniewierać ;)

Doszliśmy do wniosku z Tomkiem że nie są zainteresowane, nie chciały się nawet do nas usmiechnąć.

 

Yooo... Zdecydowanie niewarte grzechu :roll: O pokucie późniejszej nie wspomnę :twisted::mrgreen: Choć Az jak dopieszcza Evcię staje się zdecydowanie aseksualny i choćby wszystkie kandydatki na Miss Worls w stroju Ewy (nie mylić z Evcią, psia kość :mrgreen:) mu machały przed fajnym zakrętem, to mimo późniejszego żalu i krokodylich łez nie dałby rady się zatrzymać 8) :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...