Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

Przecież wiadomo, że nawet Justy 1.1 na śliskim zakręcie objedzie 500-konne FWD czy RWD

 

 

Obawiam sie że niekoniecznie.

 

no moze troszkę sie kolega zagalopował, ale oczywiste jest ze zakrety to to co subaraki lubią najbardziej :twisted: nawet te słabsze, a wystarczy do tego jeszcze trochę deszczu, nie wspominając już o śniegu i wymiękają praktycznie wszystkie przednio i tylno napędówki nie wiadomo jak mocne :mrgreen: i za to kochamy subaru czyż nie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam czytam i jakoś ten wątek coraz bardziej taki nieteges się robi....osobiście nie chcę podpuszczać ale może ktoś by się pokusił o założenie tematu Czego nie udało mi sie skilować...no ale tak wiem pusto by bylo w takim temacie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.osobiście nie chcę podpuszczać ale może ktoś by się pokusił o założenie tematu Czego nie udało mi sie skilować...no ale tak wiem pusto by bylo w takim temacie :mrgreen:

jest gdzieś taki temat

 

No dobra, 911 i Justy to nie za bardzo :neutral:

ale stara Fiesta ma prawo nie dawać rady w zakręcie z imprezą N/A

AWD rzondzi i tyle :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.osobiście nie chcę podpuszczać ale może ktoś by się pokusił o założenie tematu Czego nie udało mi sie skilować...no ale tak wiem pusto by bylo w takim temacie :mrgreen:

jest gdzieś taki temat

 

właśnie gdzieś jest puściutki pewnie, bo kto by się ośmielił skilować hihi :lol: ok już kończę bo zaraz wyjdzie w świat opinia, że nie lubię subaromaniaków...a jest wręcz odwrotnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale stara Fiesta ma prawo nie dawać rady w zakręcie z imprezą N/A

No powiem Ci, że mógłbyś się zdziwić. Mam na myśli xr2i która ma fenomenalnie zestrojony zawias nieco inny niż w zwykłej fieście (dwa stabilizatory np). Kiedyś na forum fiesty ktoś wrzucał przedruk z jakiejś starej niemieckiej gazety gdzie były porównania różnych autek i ZTCP xr2i na suchym, dość mocno krętym i stosunkowo wolnym torze była niewiele wolniejsza od ówczesnej 911 (chociaż lepszy od forda ale nadal wolniejszy od 911 był peugeot 205 rallye 1,9).

Po suchym, ogarniający driver bez najmniejszego problemu odjedzie taką niepozorną fiestą imprezie n/a. Na śliskim to oczywiście inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fiesty XR to porażka, przykład stawaliśmy na ulicy : mój pierwszy Sunny 1.4 16V, VW Polo 1.6 i fiesta XR2 1.6. Robiłem je oba o jakies trzy długości. Drugie starcie mój Sunny GTI 2.0 16V przeciwko Fiescie XR2 1.8 16V, i znów moje zdziwienie robiłem z nia co chcialem. Małe auta np jak Saxo VTS, Sunny GTI, Civic VTI to naptawde mozna sie zdziwic. W klubie mamy kolege z wolnossakiem Sunny GTI, który robi jak chce IMPREZE GT.

A propo dzis nie po tym pasie co trzeba wyprzedzilem bmw 528, kierownik wykazał chec walki, ale mocy mu zabrakło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klubie mamy kolege z wolnossakiem Sunny GTI, który robi jak chce IMPREZE GT.

 

ten czarny z Warszawy co ma 210km? Czy może czerwony qpcia o mocy 190km?

 

apropo tych Nissanów. Kumpel starym saniaczem gti, którego kupił za 1800pln objechał 230konnego Saaba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoimy dzisiaj na swiatlach. Wjazd na autostrade. N atych swiatlach co rano przedluzamy sobei o kilka centymetrow. Co rano. Wjazd na autostrade:

Porsz Boxter, za nim lexus RX cos tam no i ja.

Zielone! BUT!

Porsz zniknal :-). Moze wogole go tam nie bylo???? Lex wysoki wiec nei wiem co sie stalo ale nie ma Porsza. Wyparowal. Ja gonie za Lexem ale ....jeeezuuuuuu jak zostalem skopany! Gdy mam 160 lex ma juz grubo ponad 200 i jest daleko. Odpuszczam i udaje sam przed soba ze go wcale nei gonilem. Tego ranka nei przedluzylem.....

Nie wiem czy ten Lex szedl na eterze czy na NOS ale moglem mu ewentualnie znaczek z komarow oczyscic na najbliszym parkingu.

Jedynka w dieslu mogila, dwojka za krotka, na trojce on juz byl za daleko i do tego juz przy 140 trzeba zmienci na 4. Masakra. Musze odpuscic te poranne scigania. Ciezko bedzie po tylu latach :-)

Te same swiatla od tylu lat i zawsze jakos tam sie trzymalem.

 

Czekam na snieg, kwtedy MUSI sie udac!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia Halinka mawiała: patrz dziecko na ręce czy do pracy zdolne, patrz dziecko w oczy czy nie za bardzo kłamliwe, patrz dziecko na stopy bo duża stopa to duży...but. :mrgreen:

Niunka, dziekuję. Babcia Halinka to mądra i doświadczona kobieta - przekażę jej uwagi mojej córce - nauki nigdy za dużo. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciepły głos terapeuty - w mieście od 100 zł wzwyż za 45 min :mrgreen:

 

ciepły głos kobiety - najcieplejszy w porze wyprzedaży, dużo drożej wychodzi :mrgreen::mrgreen:

 

bezinteresowny ciepły głos kobiety - podobno istnieje, ale na Boga nie w przypadku gdy się niepytany delikwent do małego przyrodzenia przyznaje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...