Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz nastapi koniec swiata. Nastapi on wieczorem, dokladniej rzecz ujmujac zaraz po kolacji. Takich rzeczy jak zyje dotad nie bylo, zeby sie Niunka z Foreksem zgadzala i to w w konfesjonale... Koniec swiata, panie, koniec swiata...

 

-Gdzie moje pigulki z suszonej zaby?

-ktos pukal?

-to do mnie, odbiore!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze bylem przeciwko emancypacji, feminizmowi i rozpuszczaniu haremow, bo dochodzi do nieslychanych rzeczy i kobiety biora sie za fora motoryzacyjne :mrgreen:

 

mało tego, jeszcze śmią mieć własne zdanie i wiedzą jak działa szpera płytkowa :mrgreen:

Oburzające, nie?

 

Do garów, do mopa, wypinać tyłek jak pan każe, chwalić, miziać do snu i siedzieć cicho :roll: I to Ty mnie o pouczasz o XXI wieku?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się zacznie :mrgreen:

Kobiety są niewątpliwie lepsze od facetów bo:

dokładniej obierają ziemniaki,

zawsze spuszczają wodę w winstonie,

skarpetki dobierają w pary, a nie jak popadnie,

ścierając kurze nie pozostawiają miejsc o wątpliwym dostępie,

kupują co trzeba, za ile trzeba i zawsze na czas z wyjątkiem szmatek,

mają cierpliwość do dzieci,

lubią mamusię,

zawsze mogą się popłakać jakby co.

Więcej ich przewag nie pamiętam, ale niewątpliwie parę by się jeszcze znalazło. Ja na ten przykład wiem już od dawna że stoję na przegranej pozycji więc nie próbuję z małżonką konkurować, wygrała już dawno i z pokorą to przyjąłem, więc robię to na czym się znam, np. na wiski się znam, i na tenisie ziemnym, i na paru innych niepraktycznych tematach.

BTW czyli kiedyś P.S.

Kobiety są dobre w kilowaniu, kiedyś byłem świadkiem, dała radę chociaż zajęło to jej czy kilometry. Szkoda że żadna nie chce tu o tym napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym miejscu jest cicho siedziec :mrgreen: na drugim mop. zerowki nie musze tlumaczyc :twisted::mrgreen:

 

Cholera! A mi wlazła do salonu, musiałem źle obliczyć długość łańcucha. :razz: :mrgreen: :wink:

 

Dobra, dobra, Hogi i tak wszyscy wiedzą, że to TY jesteś na łańcuchu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sa ponad ściganie z passatem.
To ja nie wiem jak Ty to robisz :roll: :mrgreen:

Ja też nie wiem :). Jakoś te wszystkie luxusy, mecenasy, o ferrari czy bentleyu nie wspominając jeżdżą sobie dostojnie, mając głęboko w rurze te wszystkie gówienka co obok przemykają. Kiedyś nawet myślałem że jedyną myślą ich kierowników jest by za dużo nie spalić bo to wszystko smoki straszne, przynajmniej tak to z zewnątrz wygląda :). Próbował się ktoś kiedys z ferrari w miarę nowym? Faktów się nie sprawdza, jasne, ale właściciele tych bijących po oczach dowodów niesprawiedliwości społecznej odpuszczają nawet autobusom miejskim, a to już normalne nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciele tych bijących po oczach dowodów niesprawiedliwości społecznej odpuszczają nawet autobusom miejskim, a to już normalne nie jest.

bo sie boja, i tyle...

a autobusy miejskie niektore szybkie sa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...