Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

na jednopasmowej to ja tam żadnej niebespiecznej sytuacji nie widziałem - powaga

 

Obejrzyj jeszcze raz. Wyprzedzanie na ciągłej było bardzo niebezpieczne. Jak się dobrze przyjrzysz, to tam z prawej jest droga podporządkowana. Ktoś mógł z niej wyjechać w lewo bo akurat miał dużo miejsca. Wtedy czołówka, albo zwiedzanie lasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jeszcze raz dokładnie.

 

Gdzie tam jest wyprzedzanie na zakręcie?

Jaka ciągła?

Manewr był rozpoczęty przed znakiem o niebezpiecznym zakręcie i na przerywanej.

Nie widziałem ani razu żeby ktoś hamował z powodu jakiegoś zajechania drogi.

 

Jak się dobrze przyjrzysz, to tam z prawej jest droga podporządkowana

 

Nie widzę żadnej drogi podporządkowanej.

 

Popieram całkowicie to co powiedział Intakwrx

Kierownik tego GTka tylko przekroczył prędkość.

 

Najśmieszniejsze jest to, że wielu z Was tak jeździ a na public udajecie świętoszków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny, to chyba nie jest jakiś wyczyn. Ja kiedyś w 4 godziny dojechałem z Warszawy do Łeby. Czyli do Gdańska musiałem jechać koło trzech. Dodam, że to była Astra 1.4 90KM, a nie jakaś "wyścigówka". :)

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=542665#542665

 

Średnia na trasie w Polsce powyżej 100km/h???

Jechałeś zgodnie z przepisami? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że następny jadący za Subarkiem samochód, jaki by nie był, nie miał miejsca na wykonanie manewru wyprzedzania.

 

Mi się wydaje, że miejsce było, może rzeczywiście niedużo ale szansa na zmieszczenie sie była. Chodzi mi o wyprzedzenie bordowej Astry a z naprzeciwka jedzie biały TIR. Gdyby wtedy postawili koguta, to TIR pewnie by się zatrzymał. Ale może nie mam racji. Trudno ocenić tak z filmu.

 

Co do reszty komentarzy sie zgadzam, zwłaszcza do karania za jazdę lewym pasem (niekoniecznie TIRy - dzisiaj mi tak jechało skrajnym lewym pasem niebieskie Uno z prędkością oczywiście mniejszą niż samochody na środkowym... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia na trasie w Polsce powyżej 100km/h???

Jechałeś zgodnie z przepisami? :shock:

 

A czy ja napisałem, że jestem święty? :twisted: A kiedyś byłem jeszcze mniej święty. Tamta trasa była w idealnych warunkach. Wyjechałem w Boże Ciało o 4 rano (robiło się widno i za Płońskiem był w zasadzie dzień). Muszę przyznać, że miałem wrażenie, że cały czas jechałem 160 kmph.

 

Co do filmu, to dobrz się przyjrzyj. Drugie wyprzedanie na dwukierunkowej zaczął na ciągłej. A droga podporządkowana jest na zakręcie. A jak nie widzisz, to się tamtędy przejedź. Moim zdanie miejsce jest wredne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedzanie typowo warszawskie jak się bardzo spieszysz to tam inaczej się nie da jak na tetrisa.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Przepraszam Warszawiaków ! Obejrzałem dokładnie i widać że kierownik GT-ka używa migacza więc nie do końcu jedzie po Warszawsku :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ani razu żeby ktoś hamował z powodu jakiegoś zajechania drogi.

 

Na dwupasmówce C5 na 00:48, A6 na 01:05 (no to dyskusyjne - może po prostu zahamował jak ta Micra przed nim).

 

Najśmieszniejsze jest to, że wielu z Was tak jeździ a na public udajecie świętoszków.

 

Nikt tu świętoszka nie udaje, tak jak Filip Cz napisał:

 

ak mi nerwy puszczą, to też tak przeginam (poza wyprzedzaniem na ciągłej), ale nie uważam, że wtedy bezpiecznie jadę.

 

Mi się też tak zdarza jechać, ale uważam siebie wtedy za buraka.

 

Średnia na trasie w Polsce powyżej 100km/h???

Jechałeś zgodnie z przepisami? :shock:

 

Ja kiedyś jechałem z Warszawy do Cieszyna, komputer pokazał średnią 112 km/h. W pewnym sensie jechałem zgodnie z przepisami, miałem włączone światła, przy wyprzedzaniu używałem kierunkowskazów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ani razu żeby ktoś hamował z powodu jakiegoś zajechania drogi.

 

Na dwupasmówce C5 na 00:48, A6 na 01:05 (no to dyskusyjne - może po prostu zahamował jak ta Micra przed nim).

Ta A6 hamowała jak Subaru było na prawym pasie, jak byś nie zauważył więc na pewno nie zajechało drogi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta A6 hamowała jak Subaru było na prawym pasie

 

Toż piszę, że dyskusyjne. Niewyraźnie widać, może GT zatoczył się do wjazdu na lewy pas, Audica przyhamowała, ale gość postanowił jeszcze przed Micrę wjechać. Tam jest taki moment kiedy Mondi zjeżdża na prawy pas i GT w tym momencie przyspiesza zza Micry przed nią. A stopy w Audi zapalają się, gdy Impreza go mija prawym pasem. Ok, zajechania nie było, ale może miało być. Dlatego piszę, że dyskusyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugim obejrzeniu w sumie nic poza predkoscia nie zauwazylem. jak na warszawskie warunki to zachowal nawet pewna doze uprzejmosci na drodze, bo kierunkow uzywal, i nie zajezdzal drogi, ze kardiologa trzeba bylo wzywac.

a ze ktos tam przyhamowal, to raczej odruchowo. ja zawsze w takim przyhamowuje, bo zawsze ten sam manewr wlasnie moze ktos kopiowac, ale przed rozpedzonym typem /tu subaru/ jeszcze.

niech sie pirat zajmie coraz popularniejszym zwyczajem jezdzenia przez dostawcze srodkowym pasem /w sumie od kilku miesiecy to norma/, przejezdzaniem na rozpedzonym zoltym, wjezdzaniem na duze krzyzowki bez mozliwosci ich opuszczenia, parkowaniem furami na krzyzowkach lub na dwoch miejscach prakiengowych okrakiem /tu drogie suvy celuja/, wjzdach/wyjazdach, ze nic nie widac i dzwon co rusz. ale to na wizje nie pojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sie pirat zajmie coraz popularniejszym zwyczajem jezdzenia przez dostawcze srodkowym pasem /w sumie od kilku miesiecy to norma/, przejezdzaniem na rozpedzonym zoltym, wjezdzaniem na duze krzyzowki bez mozliwosci ich opuszczenia, parkowaniem furami na krzyzowkach lub na dwoch miejscach prakiengowych okrakiem

 

Popieram, i jeszcze parkowaniem na miejscach dla niepełnosprawnych! :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyprzedania ciężarówki i skrętu w prawo. Oznaczenie naszych drug jest fatalne, tablice małe umieszczone blisko krzyżówek bez powtórzeń parę metrów wcześniej. Często w ostatniej chwili trzeba skręcać. Nieraz pobłądziliście na naszych drogach. Pamiętacie z Plejad sprawę ronda z 11 lub jak to jest rzekomo naprawdę 12 drogami :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyprzedania ciężarówki i skrętu w prawo. Oznaczenie naszych drug jest fatalne, tablice małe umieszczone blisko krzyżówek bez powtórzeń parę metrów wcześniej. Często w ostatniej chwili trzeba skręcać.

 

Tablice WPR**** wskazują, że kierownik jest raczej miejscowy, więc w tym przypadku argument mało trafiony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyprzedania ciężarówki i skrętu w prawo. Oznaczenie naszych drug jest fatalne, tablice małe umieszczone blisko krzyżówek bez powtórzeń parę metrów wcześniej. Często w ostatniej chwili trzeba skręcać.

 

Tablice WPR**** wskazują, że kierownik jest raczej miejscowy, więc w tym przypadku argument mało trafiony :grin:

 

Nie dogonili go więc się nie dowiemy czy nie jechał może kolega co chciał protestować :P

 

No znam dużo miejscowych co jadąc darmową częścią A2 pod Poznaniem musiało jechać do Wrześni i zapłacić 2 razy na bramkach bo ominęli zjazd na katowicką :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem mało obiektywny w sprawie filmów, bo sam mam w kolekcji długie nagranie, ale....

 

Policja nagminnie zabawia się w polowanie na kolejne wykroczenia. Powinna delikwenta zatrzymać od razu po pierwszym przewinieniu, a nie zabawiać się w filmowców. Do tego zachowują się agresywnie i prowokująco na drodze. Mi np. siedzieli prawie na zderzaku i dociskali, dociskali. A, że jednocześnie chcieli nagrać kogoś, kto jechał przede mną, to wyskakiwali często na pas dla przeciwnego kierunku powodując tym ogólny popłoch. Mnie się ten program jak i nowe metody policji w ogóle nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice WPR**** wskazują, że kierownik jest raczej miejscowy, więc w tym przypadku argument mało trafiony :grin:

 

WPR moga oznaczac lesing.... nic pewnego.

 

A Gościa z jednej strony popiwram, bo jak słysze komentarze tego cwaniaka, to czasem dobrze, ze ktos im dokopie.

A czekanie na wieksze wykroczenie tez powinno być nauczką dla smerfów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"no i gdzie panowie sie tak spiesza"

 

...na to nieustające i debilne pytanie odpowiedziałbym im najchętniej tak (z uśmiechem):

http://www.mediafire.com/imageview.php? ... jy&thumb=4

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...