Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Według opini człowieka od legalizacji urządzeń radarowych - policja nie ma pieniędzy na ich wszystkich przebadanie corocznie - podobno tylko 60% urządzeń ma aktualną legalizację więc jest duża szansa trafić na nieważny...

 

Podejrzewam, ze jesli w ten sposob bedzie sie chcialo zalatwic z nimi sprawe, to trzeba bedzie przyniesc na komende w celu odzyskania dowodu rejestracyjnego wszystkie mozliwe homologacje, od szyb poczawszy, przez zmodyfikowany wydech (jak ktos ma) po dowod zakupu radia i papiery ze strazy o sprawnosci gasnicy. Wiec nie wiem, kto by na tym dobrze wyszedl :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy on tak znowu nawywijal... jak Tiry jezdza lewym pasem to ja bym zatrzymywal tira, bo to przez takich becwalow trzeba uskuteczniac slalomy. :evil:

 

Trasa Torunska w Wawie - lewy pas - nad nim znak - zakaz ruchu samochodow ciezarowych - i co na lewym pasie :?: ja tam bym strzelal :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedzanie typowo warszawskie jak się bardzo spieszysz to tam inaczej się nie da jak na tetrisa.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Przepraszam Warszawiaków ! Obejrzałem dokładnie i widać że kierownik GT-ka używa migacza więc nie do końcu jedzie po Warszawsku :razz:

 

Intak moj dziadek mieszkajacy w Poznaniu od 40 lat na jazde bez kierunkow mowi po poznansku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spod swiatel ruszaja jak pierdoly, jakby przysypiali

 

Parafrazujac ukochanego T.Pratchetta mozna ustanowic nowa jednostke w ukladzie SI -Sekundę Warszawską. Jest to czas ktory uplywa od zgasniecia czerwonego z zoltym do trąbniecia samochodu stojacego za Tobą. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, ludzie luz maja... "poluzowane warkoczyki" i takie tam :wink: wiesz - mniej amfy i swiat jakby normalniej sie kreci :mrgreen: :cool:

 

A Ty mi sie tu dziadkiem nie zaslaniaj - tylko mow kiedy pojdziem Lechem sie poczochrac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, ludzie luz maja... "poluzowane warkoczyki" i takie tam :wink: wiesz - mniej amfy i swiat jakby normalniej sie kreci :mrgreen: :cool:

 

A Ty mi sie tu dziadkiem nie zaslaniaj - tylko mow kiedy pojdziem Lechem sie poczochrac :wink:

 

Lechem jak Lechem ja ostatnio wole Jackiem :mrgreen: trza bedzie niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, ale nie wszystkich Polakow. Te brakujace %-ty uzupelnia Leszek butekowany :wink:

Phi.. Lech to nie piwo, to napój orzeźwiający. :razz: :mrgreen:

odezwal sie ten co zęby plucze sliwowica :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym bimbrem... :roll:

owoc - Ty masz chyba jakies traumatyczne przezycia... spadles z drzewa zrywajac sliwki czy to inne podloze niecheci do alkoholu powyzej 5%? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając ostatnio z drukarni w Wyszkowie, na tym krótkim odcinku drogi szybkiego ruchu dojechałem do Lexusa 300. 170 na liczniku Pan i Władca drogi - dwa koła na lewym dwa na prawym pasie w lusterko nie zagląda. Chwilę potrwało zanim się zorientował, że ktoś za nim jedzie. Zjechał na bok, ale jak tylko go wyprzedziłem to rura za mną. Odpadł przy 230. Mała rzecz a cieszy :)

 

 

pzdr

mik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...