Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili kierownik Lexusa pomyślał "Lepiej odpuszczę , bo gość się zabije" :razz:

 

Nie sądze :)

 

Dane techniczne LEXUS

Marka: Model:

Typ Segm. Typ nadw. Prędk. maks. Przyśpiesz.

Lexus GS 300 D sedan 230 km/h 8,2 (0-100km/h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili kierownik Lexusa pomyślał "Lepiej odpuszczę , bo gość się zabije" :razz:

 

Nie sądze :)

 

Dane techniczne LEXUS

Marka: Model:

Typ Segm. Typ nadw. Prędk. maks. Przyśpiesz.

Lexus GS 300 D sedan 230 km/h 8,2 (0-100km/h)

 

Ja znalazłem trochę inne dane, ale tak czy inaczej Twój kill ma mało wspólnego z kopaniem leżącego :smile: A tak przy okazji, to jak 230 na liczniku przekłada się na faktyczną prędkość :?: Jak szybki jest turbo antyk :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W samochodzie stojącym na podnośniku nie trudno zamknąć szafę :razz: Za młodu sam robiłem takie sztuczki :grin:

 

Zdjęcia, na których nie widać nic poza zegarami nie przekonują mnie, a nawet gdyby to wskazania zegarów w tym zakresie prędkości są mało dokładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na tym zakręcie to Mondek nie ma szans, chyba że na grzyby (chłopaki stawiają koguta na desce) - komentarz od juzera Mondeo TDCi :mrgreen:

 

to było wnętrze Octavii :mrgreen: a skoro Octavii i policjanci z Pruszkowa to była ciemnozielona Octavia "sedan" na blachach WPR :mrgreen: to jakby się ktoś zastanawiał czy to jego nagrali czy kolege :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż prędkością maksymalną ekscytuję się tym, że po delikatnych modyfikacjach udało mi zejść poniżej 6 sek do setki. Staram się pamiętać, że większość części tego samochodu ma ponad 15 lat i na co dzień nie przekraczam raczej 130. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż prędkością maksymalną ekscytuję się tym, że po delikatnych modyfikacjach udało mi zejść poniżej 6 sek do setki. Staram się pamiętać, że większość części tego samochodu ma ponad 15 lat i na co dzień nie przekraczam raczej 130. Pozdrawiam

Co masz dłubnięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem wóz. A to jest jak zaproszenie do kopania ("o, IMPREZA!"). To się nakopałem wczoraj strasznie, ale robiłem to perfidnie - tylko na łukach i zakrętach; na prostej trzymałem równą prędkość z tymi, którzy złożyli podanie o bycie skopanym :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja se kopłem Honde Accord. Nowa jakaś. Chyba Type S, czy coś takiego. W sumie jechałem spokojnie (z żoną). W lusterku zarejestrowałem jakiegoś buraka, który jechał na samych przeciwmgielnych i jakoś tak niedbale (woziło go, albo nie dbał o to, czy kogoś wystraszy). Ustawił się obok mnie na lewym pasie w celu skręcenia w prawo do Leroy Merlin zaraz za skrzyżowaniem. Jechał potem za mną zgodnie z przepisami przez cały parking :mrgreen: .

 

 

Wam też światła przeciwmgielne podnoszą adrenalinę? Mnie najbardziej, jak droga jest mokra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wlaczyc takiemu swoje przeciwmgielne z tylu... :twisted:

 

Przełącznik jest umieszczony bardzo nieergonomicznie. Zresztą w dzień nie ma efektu. :evil:

 

Ja nie mam. Ale zawsze jeszcze mam światła stopu :mrgreen:

 

To jak przeszłaś przegląd techniczny? Zdaje się tylne są obowiązkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...