Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Gal, luzik,beke krece przeciez.
Nerwy i agresja na drodze jest bez sensu.

złooooo czai sie wszedzie. musisz byc przygotowany. :mrgreen:

 

wrocmy moze do kopania leżącego juz czyli tematu przewodniego.

Hogi - juz leży Ja tez ale turlam sie ze smiechu.

 

:mrgreen:

No to był bardziej przysiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba zrozumial "aluzje". Wnerwiaja mnie takie ciecie co to sie uwazaja za nauczycieli. I Bog mi swiadkiem wysiąde natłuke po mordzie i pojade dalej. :evil:
No wideze ze na forum nam sie Lysi pojawili. Dawniej BMW starym hulales Ninja?

Tluc ludzi po mordzie? I nie wstydzisz sie tu przychodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wideze ze na forum nam sie Lysi pojawili. Dawniej BMW starym hulales Ninja?

Tluc ludzi po mordzie? I nie wstydzisz sie tu przychodzic?

nastepny co nie czyta tylko pisze bzdury by tylko palce rozprostować... :shock:

czy ja Cie chlopczyku obrażam? Wiec odwal sie ode mnie ok? Tluke ludzi po mordzie bo taki mam drugi "zawód". Nie pasuje Ci cos to poprostu zamilcz a nie mnie tu obrazasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... :???: :roll: :shock: A może by tak jednak powrót do korzeni wątku :?: :twisted:

Ja chcę wiedzieć kto kogo skillował i dlaczego mu ewentualnie nie wyszło :razz: :twisted:

Na ten przykład GAL skillował dzis szarą Vectre, ale kill ostatecznie należał do niebieskich wkładek miesnych w Oplu.... :razz: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten przykład GAL skillował dzis szarą Vectre, ale kill ostatecznie należał do niebieskich wkładek miesnych w Oplu.... :razz: :twisted::mrgreen:

 

I nawet CB nie pomogło :mrgreen:.

 

czy ja Cie chlopczyku obrażam? Wiec odwal sie ode mnie ok? Tluke ludzi po mordzie bo taki mam drugi "zawód". Nie pasuje Ci cos to poprostu zamilcz a nie mnie tu obrazasz.

 

Ninja - tak się składa, że kolega arno należy do grupy wybitnie kulturalnych osób*. Faktem jest też, że jego styl jest "żartobliwy, ironiczny" i ci, którzy go nie znają, mogą się "nie poznać". W tym kontekście niestety Twoja reakcja wydaje się mimo wszystko, tj. mimo specyficznego stylu rzeczonego arno, za ostra, co niestety tylko potwierdza, że ironia ze strony arno skierowana była celnie :twisted:.

 

 

* - dużo przebywa w moim towarzystwie, miał się od kogo uczyć

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... :???: :roll: :shock: A może by tak jednak powrót do korzeni wątku :?: :twisted:

Ja chcę wiedzieć kto kogo skillował i dlaczego mu ewentualnie nie wyszło :razz: :twisted:

Na ten przykład GAL skillował dzis szarą Vectre, ale kill ostatecznie należał do niebieskich wkładek miesnych w Oplu.... :razz: :twisted::mrgreen:

Wczoraj...

 

CB skręciłem - mój błąd. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja Cie chlopczyku obrażam? Wiec odwal sie ode mnie ok? Tluke ludzi po mordzie bo taki mam drugi "zawód". Nie pasuje Ci cos to poprostu zamilcz a nie mnie tu obrazasz.

no coz ja mam powiedziec?

Przeczytalem reprymende i zrozumialem swoj blad.

Oczywiscie jestem wrzodem na zdrowym ciele braci forumowej, bo jako jedyny nie bije ludzi po mordach jak mi droge zajada i uwazam to za szczyt ( nie wroc - uwazalem do reprymendy, cholera) chamstwa, buractwa, bandytyzmu... Ale od dzis juz wiem, ze to wcale nie jest tak.

Ze to ja jestem glupi chlopczyk, a mezczyzna prawdziwy Ninja jest od dzis mym wzorem.

Chce Ci podziekowac Ninjo za otwarcie oczy mych kretynich.

jezdze co prawda stosunkowo szybko, ale staralem sie jakies podstawowe zasady kultury na drodze zachowac. Dzis juz wiem, blad.

Wiec skladam samokrytyke - i przynaje sie "bez bicia" glupi bylem, ze nie bilem.

Zaczynam cwiczyc jeszcze wiecej, zapisuje sie na kursy mordobicia - z treningiem ulicznym, bo bez prawdziwego obicia to na nic - i bede pral po mordach, zwlaszcza slabszych, w slabszych maszynach bojowych , a najlepiej emerytow. niech im te kurde szczeki bezczelne na droge wypadna.

Ninja - jeszcze raz Ci dziekuje za wskazanie wlasciwej drogi.

Nie bede kopac lezacych, bede ich pral po mordzie.

Koledzy dolaczcie do mnie i do Ninji! Nowy , swietlany szlak przed nami!

Jeszcze raz Cie Ninja przepraszam, ze naprawde jak jakis debil zupelny nie zrozumialem Twojej postawy i ja skrytykowalem.

Przemqu, wielkie dzieki za kubel zimnej wody na glowe.

Aha, zapomnialbym, od dzis postanowienie noworoczne, lekko spoznione, ale co tam : minimum 4 razy dziennie z pasa do skretu skollllowac pacanow. W koncu ma sie to 285.5 konia, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial byc EOT,ale widze ze kolega ma kompleksy...

 

Ze to ja jestem glupi chlopczyk, a mezczyzna prawdziwy Ninja jest od dzis mym wzorem.
na autograf nie licz,na to musisz jeszcze torche sie przylizać :mrgreen:
Zaczynam cwiczyc jeszcze wiecej,

podnoszenie kufla? :roll:

Ninja - jeszcze raz Ci dziekuje za wskazanie wlasciwej drogi.

od dzis mow do mnie - Moj Zbawco :mrgreen:

i bede pral po mordach, zwlaszcza slabszych, w slabszych maszynach bojowych , a najlepiej emerytow.

o ile oni Ciebie nie spiorą...

zasady kultury na drodze zachowac.

szkoda ze nie na forum :roll:

Jeszcze raz Cie Ninja przepraszam, ze naprawde jak jakis debil zupelny nie zrozumialem Twojej postawy i ja skrytykowalem.

nie zabije cie...narazie... :roll:

minimum 4 razy dziennie

nie zapominaj o posiłkach...jak nie bedziesz jadł to Cie wiatr przewróci... :lol:

skollllowac

skillować :roll:

W koncu ma sie to 285.5 konia, tak?

gratulacje,ale chwalisz sie czy żalisz...bo ciezko odróżnic...

Przemqu, wielkie dzieki za kubel zimnej wody na glowe.

ale wez jeszcze prysznic wieczorem bo chyba sie nie domyjesz w ten sposob...

Koledzy dolaczcie do mnie i do Ninji!

oj...chyba bys musiał długo sie podlizywać...

Nowy , swietlany szlak przed nami!

za duzo gwiezdych wojen ogladasz...rusz sie czasem sprzed telewizora...to nie boli.

Na koniec zapytam...Czy Ty masz jakies kompleksy czy tak w promocji dawali?

 

ale wiesz jak to mowią: kto sie piiiiiii urodził,kanarkiem nie zdechnie...

A teraz idz bo nie wstaniesz na trening mordobicia rano...Achhh zapomnialem,kufle kazdy potrafi podnosic. :oops:

Bardzo sie Ciesze ze otworzylem Ci oczy i udzielam Ci oficjalnego rozgrzeszenia. Zapraszam w razie gdybys zbłądził.

 

Na wiecej nie mam czasu. Chodze na kursy mordobicia, plus treningi dodatkowe na ulicy.

Jak juz bedziesz taki dobry to moze ustawie Ci walke w UFC? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie...ale jak wczesniej pisalem nie pozwole po sobie jezdzic. Mysle ze Ty rowniez. A pisalem wczesniej pewna sytuacje po czym zostalem wyzwany od Lysych w BMW. To jawna obraza. Zabilem mu matke? zgwalcilem psa? ukradlem samochod? spalilem dom? chodze z jego corka? ze tak do mnie mowi? Poprostu sobie nie zycze takich durnowatych tekstów "w stylu lysego z BMW" w moim kierunku. Owszem jestem prawie lysy i dobrze zbudowany aczkolwiek daleko mi do koksa z BMW. A na sarkazm w moim kierunku odpowiadam sarkazmem. Nie jestem z tych co nastawiaja drugi policzek. Nie w tych czasach. Paniatna? Czy po japonsku napisac? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Czy Ty masz jakies kompleksy czy tak w promocji dawali?

Bardzo dobrze mnie rozgryzles, jestem zbudowany z samych kompleksow, na szczescie pasuja do siebie i calosc nie ma pekniec.

Dziekuje za UFC ale jak sam wiesz, wiatr mnie przewraca, wiec se odpuszcze. Poza tym jestem juz poza grupa wiekowa seniorow nawet, wiec by chyba mnie nie przyjeli, nawet z twoich szlachetnym wstawiennictwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz. Ja chętnie obejrzę znaczki*

 

* bo czytać nie umiem

:mrgreen:

ท่องเที่ยวอีสาน ช่วงส่งท้ายปีเก่าต้อนรับปีใหม่

แนะนำเส้นทางท่องเที่ยวในภาคอีสาน ที่ให้ความสุขสนุกสนานในการท่องเที่ยวหลากหลายบรรยากาศ เหมาะแก่การไปเที่ยวชมในช่วงเดือนธันวาคม - มกราคมนี้ - po tajsku moze lepiej?

 

albo arabsku?

 

قتل شخصا بينهم ثمانية من عناصر الشرطة في أعمال عنف متفرقة في العراق في حين عثر على جثة بينها ثلاث لجنود عراقيين. من جهة أخرى وصلت طلائع القوات الأميركية الإضافية إلى بغداد للمشاركة في

إيران تواصل التخصيب وتبعث برسالة "حسن نوايا" لواشنطن

أجابت طهران اليوم على ما اعتبره الرئيس الأميركي في خطابه "تهديدا إيرانيا" للمنطقة، بتأكيد تصميمها على المضي قدما في برنامج تخصيب

 

 

 

Bardzo dobrze mnie rozgryzles, jestem zbudowany z samych kompleksow, na szczescie pasuja do siebie i calosc nie ma pekniec.

Dziekuje za UFC ale jak sam wiesz, wiatr mnie przewraca, wiec se odpuszcze. Poza tym jestem juz poza grupa wiekowa seniorow nawet, wiec by chyba mnie nie przyjeli, nawet z twoich szlachetnym wstawiennictwem.

 

pękniecia pojawiają sie jak zblizasz sie do wieku starczego. Zycze Ci wiec bys trzymal sie dobrze jak do tej pory :)

ok pass... nie rozpieprzajmy juz tematu. Pogadalismy sobie. Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, apeluję o opamiętanie się :). Nie miałeś okazji, a powiem nawet - zaszczytu, poznać arno na żywo (ja to traktuję jako zaszczyt). Gdyby tak było, zrozumiałbyś, na jak straszne pośmiewisko się wystawiasz.

 

PS. Nienawidzę jeżdżenia prosto z pasa dla skrętu - w tym wątku m.in. opisałem, jak to właśnie ja byłem takim "cieciem", który wychował ostatnio dwóch takich "sprytnych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, apeluję o opamiętanie i zakończenie tej "dyskusji"

 

Nie miałeś okazji, a powiem nawet - zaszczytu, poznać arno na żywo. Gdyby tak było, zrozumiałbyś, na jak straszne pośmiewisko się wystawiasz.

oczywiscie Przemq ja juz skonczylem. Z jednym ale...nie miales okazji poznac mnie. A nie sądze ze arno czyms sie rozni od zwyklego czlowieka. W gruncie rzeczy moze na zywo to rowny chlop? Niczego nie przesądzam,ale mnie tez prosze nie oceniac gdy na oczy mnie nie widziales.

Jak dla mnie koniec. Graba na zgode arno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...