Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek_WAWA, te kamery centralnie nad światłami, to ich najbardziej prawdopodobną rola jest monitorowanie natężenia ruchu.

Obok mojej szkoły jest kamera na skrzyżowaniu, ale tamtędy jeździ może ze 100 aut na godzinę. :roll: :mrgreen:

 

Okopowa/Anielewicza - kilka kamer, po jednej na każdy pas ruchu. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekaj, kolego, czekaj, to ze Cie ktos pyknal, bos wolno jechal, to jeszcze nie kill. A 190 to kazdy z nas codziennie do Konstancina osiem razy przekracza.

Rozumiem, ze probowales potem z predkosci 120 go jakos dogonic? Czy po prostu Cie ziutek wyprzedzil jadac szybko?

jechalem 190km/h (sto dziewiećdziesiąt kilometrow na godzine) i siadł mi na ogonie ow samochod. Po czym wyprzedzil mnie niczym odrzutowiec. :shock: I bynajmniej nie byl to Trabant. :roll:

To bydle nie kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc ja szanuje bardzo swoją nauczycielke fizyki a to co wykminiłem to tak na zdrowy chłopski rozum majac za główny zamysł rozbudzenie jakiegos dobrze poinformowanego mózgu :wink:

 

miedzy arno i Ninja coś jeszce chyba jest na rzeczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm nie wiem jak to jest, ale na swiatlach jak stoje moim starym niepozornym Szuwarkiem, to nikt sie nie chce poscigac.

Bo niektórzy czytają gazety motoryzacyjne albo za dużo razy im dokopano! :twisted:

Iii mysle, ze to jednak z powodu odwrotnego - z tego, dla ktorego ja nie scigam sie z reguly z furgonetkami i TIRami.

 

Moze sobie nakleje taki je*itny napis PIONEER na tylnej szybie, to pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z jaka wersja silnikowa mialem dzisiaj do czynienia ale nowa E klasa Mercedesa szla idealnie rowno na A2 od 100km/h do... nie powiem dokladnie :roll: ale index predkosci opon mi sie skonczyl :neutral:

 

perwszy raz ja bylem z przodu, dojechalismy do wyprzedzajacych sie ciezarowek, nastepnie przepuscilem landare przodem aby sie przekonac co widnieje na klapie ale niestety nie bylo oznaczen, tzn nie bylo nic widac, po czym ruszylismy ogniem drugi raz, ja na pasie lewym M na prawym, znowu szlismy rowno :mad:

 

wiec nadal jak naraznie nie natrafilem na nic szybszego od Imprezki

 

na pocieszenie Skillowalem 2 razy Leona TDI, kierownik czail sie na start z rolowanego, ktory nie pomogl :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj potwornie skopałem kierownika BMW 120i :grin: na czerniakowskiej, razem ruszyliśmy ze świateł i myślał że jego wehikuł jest szybszy lecz niestety nie był :-) :-) Na następnych światłach nawet mi nie spojrzał w moja strone (a staliśmy równo) chyba był :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...