Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie i ja doczekałem się tego że mogłem skopać nie byle jakie autko fiat 125p :mrgreen: a że dawno nie kopałem to za jednym zamacham jeszcze z 6 aut skopałem zaczynając od tego fiacika :twisted: i liczę na bardzo surową pokutę bo niestety przy okazji kopania tej kolumny trafiły mi się te nieszczęsne pasy dla pieszych i podwójna ciągła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po mojej okolicy wozi się 4 brudasów Cinquecentem 700. Zawsze jest ich 4, w swoich śmiesznych dresach, Cienki ledwo się toczy, każda część w innym kolorze i zawsze jadą na pełnych obrotach. Mam nadzieje, ze kiedyś ich dorwe na światłach.

 

ipsx82, no to już troche przesada. Ze skrajności w skrajność.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim przyjdzie Hogi

 

Widzę ale nie mogę edytować mojego posta. grrr...

 

 

A wczoraj wracając A2 do Warszawy zostałem skopany przez własny samochód, a dokładniej ogranicznik v-max. Chciałem odjechać Lexusowi GS 450, ale kagańce trzymały i mnie i jego. Bałem się o UPG, ale na szczęście Subarak dzielnie to zniósł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciaki pewnie miały radochę i kibicowały

zawsze jest tak, ze jak jestem za autobusem szkolnym to pare razy gwizdne z blowa i jak jakis dzieciak to w srodku uslyszy to w 3 sekundy szyba jest wyklejona dzieciakami :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: a potem kita :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- wtorek, 23 października 2012, 12:43 --

 

miny dzieciakow bezcenne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mialem wczoraj ciekawa przygode: jade se po miescie z kol. Bilexem; za nami wylania sie nic innego, jak trabant. Ale jakis taki podejrzany - na masce wlot, na desce widac jakies dodatkowe zegary. Tuz przed swiatlami zmienia pas i ustawia sie rownolegle. Kierowca - typ studenciaka - szeroko sie usmiecha. Ups, sprawa podejrzana. Szybka konsultacja z Bilexem: cisniemy. W koncu nawet, jesli jest grubo zdlubany i wazy przy swojej karoserii z bawelny z zywica 2 kilo, to ja mam 445-konna impreze.

 

Skonczylo sie kopaniem, a nie streetracingiem 8-).

 

Ale domyslam sie, ze kilka korpodiesli i innych wydumek dlubanych seatow, czy civicow uleczyl :->.

Edytowane przez Przemeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...