Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarliśmy :wink:

 

Zabawa była przednia, jak zawsze zresztą, szkoda, że nie mogłem wziąć udziału w imprezie, no ale tak bywa, za rok będzie inaczej... zupełnie :twisted::twisted:

 

Na razie tyle, resztę wrażeń później, bezpiecznego powrotu wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

za rok będzie inaczej... zupełnie :twisted: :twisted:

Oby, a raczej .....na pewno :wink:

Tego Ci życzę, szkoda, że nie mogłeś być na końcowej imprezie....byśmy sobie razem ponarzekali na smutny los podglądaczy :lol:

 

Gratulacje dla wszystkich wygranych i tych co za pudłem :!: :!: :!:

Plejady to świetna impreza, chociaż dla mnie ten zlot był chyba najgorszym, ale to tylko dlatego, że zamiast latać enterprajsem drugiego dnia mogłem "tylko" oglądać zmagania innych załóg :evil:

 

Trudno, za rok sobie odbiję :twisted:

 

Na razie tyle, później pewnie coś napiszę :lol::mrgreen:

 

PS

Outlaw - powinny być 3 miejsca punktowane :roll:

Dyrekcjo nie idźcie tą drogą :!:

Dajcie za 2-3 miejsce dyplom i jakiś drobiazg :arrow: tutaj nie chodzi o nagrody i kasę :wink:

carlos, z pewnością ucieszyłby się nawet ze skarpetek subaru :lol:

Liczy się fakt wejścia na scenę i uznania w oczach innych uczestników 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie na imprezie zostawiłem pod płotem tą torbę którą dostaliśmy a w niej bluza i sprzęt do palenia elektrycznej e-fajki. Potanczylismy z Carlosem i Bebnem wracam i torby nie ma.

Gdyby ktoś znalazł dajcie znać:

 

600 707 555

 

Troszkę kwas żeby wsród swoich cos ginelo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie na imprezie zostawiłem pod płotem tą torbę którą dostaliśmy a w niej bluza i sprzęt do palenia elektrycznej e-fajki. Potanczylismy z Carlosem i Bebnem wracam i torby nie ma.

Gdyby ktoś znalazł dajcie znać:

 

600 707 555

 

Troszkę kwas żeby wsród swoich cos ginelo....

 

biuro zlotu rozesłało smsy, że torbę znaleziono. co prawda z bluzą i LEKAMI, ale to może być to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ter 1 m CARFIT/ALEX

2 nie wiem

3 m Góral z Łodzi

 

Szos Turbo

1 m Apacz

 

Szos NA ThanJunior

 

Szos outlaw

1 bęben

2 Premo

3 Carlos tylko 0,8 sek za Premo :shock:

 

Jak dotrę do domu i zbiore mysli to cos napisze, ale jednym slowem bylo przegrubaśnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ter 1 m CARFIT/ALEX

2 nie wiem

3 m Góral z Łodzi

 

Szos Turbo

1 m Apacz

 

Szos NA ThanJunior

 

Szos outlaw

1 bęben

2 Premo

3 Carlos tylko 0,8 sek za Premo :shock:

 

Jak dotrę do domu i zbiore mysli to cos napisze, ale jednym slowem bylo przegrubaśnie :twisted:

 

Ja 0,8 s no to mnie zaskoczyło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i ja także już w domu, dzięki pomocy żon - mojej oraz pilota, udało się Nam dotrzeć cało i szczęśliwie :D

 

rozstaliśmy się z bębnem już na terenie miasta Łodzi, białas poleciał na Sochaczew :)

 

 

...ogarnę się troszkę, bo jestem zmordowany niesamowicie i spróbuję coś popisać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za super zabawe. Fajnie, ze pogoda dopisala - bo mialo byc tak sobie.

 

Wie ktos moze kiedy byl/bedzie rozstrzygniety KONKURS LOTOSOIL?

Ten w ktorym trzeba bylo zeskanowac kod i odpowiadac na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super zabawę podczas tegorocznych Plejad! Było super, ekstra i nie wiem co jeszcze :D.

 

Ogólnie to była moja pierwsza taka impreza i zrobiła na mnie ogromne wrażenie! Organizacja całego przedsięwzięcia na bardzo wysokim poziomie.

 

Cała impreza myślę, że poszła nam nieźle. 4 miejsce w klasie Turbo myślę, że jest bardzo dobrym wynikiem jak na pierwszy raz :).

 

Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już w domu, dziękujemy wszystkim za super imprezę. Auto całe :D , my też, mamy pierwsze doświadczenia i małżowinka czyta już jakoś mapki :mrgreen: Poćwiczymy tylko lewa/prawa i w przyszłym roku FULL TROTIL :wink: :twisted::mrgreen: Organizacja super, ludziska też, a wczorajszy bigos mniam :mrgreen:

 

PS. Gdyby ktoś miał przejazd 169 ekipy na szosowej to chętnie przejmę link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciendoberek

Ewa dostarczyla mnie i auto do wawy. Zbieram sie na drugi etap do lublina. jak tylko dorwe jekiegos kompa z poprzestawianymi klawiszami to cos nastukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to były dla mnie wyjątkowe Plejady , ponieważ dojechałem szczęśliwie do mety, nie rozkraczyłem się nigdzie po drodze i nie trzeba mnie było wieczorem pocieszać "za rok sobie odbijesz" - jestem z tego faktu najbardziej zadowolony... autko pięknie się sprawdzało, zero zastrzeżeń, zero kłopotów ani zmartwień - bajka... tak to ja mogę jeździć :D

 

Rywalizacja na szosówce była super, Bęben jak to bęben poza zasięgiem, przynajmniej w moim przypadku, gdy już mi się wydawało że może być "ciasno", bo Arkowi wpadła głupia taryfa, ktoś coś bąknął że różnica najprawdopodobniej między nami jest w granicach 5 sekund - to ten skurkowaniec , DZIK jeden z Sochaczewa, jak tylko zobaczył że coś się "logistycznie" wali - włożył mi po 6 sek. na dwoch próbach i było zamiecione że hoho :lol::lol::lol:

 

zresztą co tu mówić - bęben jest bardzo, ale to bardzo dobrym driverem.

 

Po pierwszym dniu, może lepiej jakby wyników nie publikowali :lol: , udało się wyjść na drugie miejsce - ale jak się ma za sobą takiego drivera jak Premo, który w dodatku wie że musi gonić, to nie jest lekko - cały dzień walczyłem o utrzymanie drugiego, niestety nie udało się i nie jest ważne o ile - należało się Premowi bo także jest lepszym driverem ode mnie i za to pełen szacunek - a spokoju charakteru Premik to tylko pozazdrościć, w Twoim przypadku akurat wierzę że nie było żadnej spinki ani ekscytacji - "jedziem swoje" i do przodu...

 

 

Apacz, mój dobry kolega z łodzi, z czego jestem naprawdę dumny :!: , to co "pozamiatał" seryjnym stiajem to było coś pięknego, i to jest jeden z koronnych argumentów iż nie w furze i braku mocy tkwi problem - jak się umie jechać to i seryjny hawk miażdży... czapki z głów dla Apacza

 

 

co do braku podium w outlaw, Panowie to nie jest ważne, ważne że my wiemy kto, co i jak - a jak my to wiemy to reszta jest już nieistotna...

 

 

Team KFIT zmiażdżył konkurencję :mrgreen: przyjmujemy zakłady na przyszły rok, kto wyciągnie teamówkę? :D

 

 

 

 

PO PLEJADACH.......... spocznij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,już w domku,piwko zarzucone,lekarz przepisał. :mrgreen::P

Plejady żondzą.!!!!!!!!!!!!! :P:mrgreen::twisted:

Pozdrawiam wszystkich z którymi się nie obmacłem,nie napiłem,nie zatańczyłem etc,etc.......... :mrgreen:

Nie ma lepszej imprezy na świecie jak Plejady,tej wersji się będę trzymał jak pijany płotu,nawet jakby mnie przypalali pochodniami. :P

Takiej empatii pozytywnych przekazów,pomocy,zdrowej rywalizacji oraz nieodzownej loży szyderców,nie doświadczamy w żadnej innej znanej mi imprezie czy jakimkolwiek przedsięwzięciu.

Jak dojdę do siebie,za tydzień,opiszę może więcej wrażeń,do zobaczenia za rok. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już wróciliśmy :)

 

Dziękujemy Dyrekcji za kolejny Zlot, gratulujemy zwycięzcom - Bębnowi, i Apaczowi, Carfitowi i Alexowi i pięknie jadącemu wanną Pablonasowi :!: Niestety nie widziałem drugiego dnia prawie żadnego przejazdu carlosa, ale to co robił Premo goniąc carlosa to po prostu mistrzostwo świata !

 

Podziękowania dla Siemanko za pogadanki i co-drive Darii :)

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych, z prezesem Taryfa Team - Śmiechem na czele.

Odnośnie taryf - Czułem się trochę jak na Taryfiadach ,a nie Plejadach ;)

 

Co do prób - uważam ,że w poprzednich 2 latach były lepsze - przyjemniejsze szybsze lepsze do zapamiętania. Liczyłem, że organizatorzy zafundują nam jakieś kopalnie czy szutry, no ale cóż. Podkreślam tylko, że to moje zdanie i ja się z nim zgadzam :mrgreen:

 

Specjalne podziękowania dla Maras'a MTS za zaproszenie na prawy fotel Babci i 2 dni wspaniałej zabawy, współpracy i rywalizacji :!:

 

Mam popisane z 2 dnia trochę czasów czołówki z prób jak by to kogoś interesowało - po wypakowaniu się mogę wrzucić

 

To tak na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic ze nie mam 4 amorow

To nic ze wszystkie łączniki stab. są urwane

To nic ze będę musiał zmienić dwa zderzaki

To nic ze będę sie musiał gęsto tłumaczyć przed żona za stan auta

 

To wszystko naprawdę NIC :idea::idea::idea: , bo dla takich chwil , bo dla takich ludzi, warto czekać rok :idea:

 

Dziekuje Wam wszystkim i każdemu z osobna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dotarli w jednym kawałku do domu, w lekkim ścisku i załadowani po dach ale dotarli.

 

Plan zakładał jazdę turystyczną, nowy pilot, debiut na prawym, przygody z roku ubiegłego ale 5...4...3..2...1 i plan o kant dupy rozbić. :twisted:

 

Dzień pierwszy było kilka przebłysków ale cofki, taryfa i dupa... poranek, problemy żołądkowe, nerwy ale jedziemy 100% i gonimy... żarło całkiem, całkiem ale zdechło na przedostatniej próbie... taryfa i można składać kwity. :cry:

 

Cóż pisać, największy plus imprezy to to, że nasze błagania zostały wysłuchane i w końcu wynik robiły tylko próby sportowe.

 

Z racji następujących po sobie numerów oglądaliśmy prawie wszystkie przejazdy bebna i carlosa... po których zakończeniu ciężko było pozbierać szczęki z ziemi.

 

Dzień pierwszy nas wykończył Łodzią, drugiego widoki za oknem pozwalały trochę odpocząć.

 

Wielkie podziękowania dla mojej pilotki zoui, która dała z siebie 110% a do tego musiała mnie znosić przez dwa dni, wszystkich spotkanych na zlocie, ekipę Wlkp, z która spędzaliśmy większość czasu wolnego, ekipę MTSu, za przygotowanie naklejek, zebranie zespołów a naszym teamowym kolegom i koleżankom za nadanie startom wyjątkowego klimatu. :wink:

 

Gratulacje dla zwycięzców poszczególnych klas, prób, konkursów!! Walka w klasach była bardziej zacięta niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Bardzo dziękuję organizatorom i wszystkim ludziom, którzy się przyczynili do tego abyśmy mogli spędzić tych kilka niezapomnianych dni!!

 

 

pablonas'y gratulacje szczególne 8)

 

Do zobaczenia za rok!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic ze nie mam 4 amorow

To nic ze wszystkie łączniki stab. są urwane

To nic ze będę musiał zmienić dwa zderzaki

To nic ze będę sie musiał gęsto tłumaczyć przed żona za stan auta

 

To wszystko naprawdę NIC :idea::idea::idea: , bo dla takich chwil , bo dla takich ludzi, warto czekać rok :idea:

 

Dziekuje Wam wszystkim i każdemu z osobna :lol:

 

 

mocne :D auto to subaru, iż pomimo tego leciało, w przenośni i dosłownie :lol: zwycięsko do mety :!:

 

ja z "amortyzacji" elementów wymiennych - kmplt. ogumienia - szrot, druty na wierzchu 8)

- dwa komplety klocków / załatwiłem jeden kmplt. 1 dnia, a drugi wygląda już na "do wymiany" :roll: 8)

 

 

...ale warto było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...