Skocz do zawartości

aby pomóc Grecji


WO GT-R

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pitolę, ale się czepiacie. Jakby w Polsce tego nie było...

 

 

Ja sie nie czepiam, ja im zazdroszczę :roll: :mrgreen: , ale to samo dotyczy włochów, hiszpanów i innych południowych narodowości, tam zwyczajnie czas inaczej płynie , i nikt sie specjalnie nie przejmuje , ani nie przepracowuje :roll:

 

Nie przypadkiem Grecy mają jedną z najdłuższych średnich życia. 8) A my to lubimy się stresować bez powodu. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypadkiem Grecy mają jedną z najdłuższych średnich życia.

 

 

W cale sie nie dziwie :lol: , ale z drugiej strony teraz mają pod górke, bo przez lata mieli od Państwa sielankę , a teraz jak trzeba zacisnąć pasa , bo bańka pękła, to sa protesty , no bo wiadomo że człowiek jak sie przyzwyczai do dobrego, to ciężko mu zejść poziom niżej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypadkiem Grecy mają jedną z najdłuższych średnich życia.

 

 

W cale sie nie dziwie :lol: , ale z drugiej strony teraz mają pod górke, bo przez lata mieli od Państwa sielankę , a teraz jak trzeba zacisnąć pasa , bo bańka pękła, to sa protesty , no bo wiadomo że człowiek jak sie przyzwyczai do dobrego, to ciężko mu zejść poziom niżej :roll:

 

a bez sensu z tymi grekami, panikują, że będą mieli teraz prawie tak jak my od zawsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są rozpuszczeni jak dziadowski bicz i to nie ulega wątpliwości. Ba, sam im to w twarz mówiłem i pytałem się czemu oni są takimi leserami skoro Cypryjczycy potrafią zbudować rewelacyjnie działającą gospodarkę i przegonili Greków o lata świetlne.

 

Odpowiedź zawsze była podobna: Cypryjczycy mają więcej z Żydów (liczą pieniądze) i inną kulturę, a my to sobie po prostu żyjemy. :mrgreen:

 

No, ale w żadnym innym kraju nie masz klimatu gdzie np. kelner w restauracji daje ci 50% off bo ma akurat urodziny. Albo bardzo często dostajesz więcej niż zamówiłeś/zapłaciłeś. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy zrzutkę forumową i kupimy sobie jakąś fajną wyspę Będziemy mieli dokąd jeździć na wakacje.
I wybudujemy własny tor

oj tak :mrgreen:

 

A dla mnie poproszę piaszczystą plażę z parasolami i leżakami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zupełnie serio, nawet jak Grecja upadnie ( kompletnie sie na tym nie znam ) to jak w praktyce wyglada ? intersuje mnie to , bo tak naprawdę chce jechac na urlop w lipsu , właśnie do Grecji, i nie ukrywam mam lekkie obawy czy już rezerwować pobyt czy odpuśćić i poczekać . Wolalbym teraz bo jest lepszy wybór itp. , alre z drugiej strony :(

a jakie to ma znaczenie dla twoich wakacji, ?? nie upada obywatel który pracuje i tak w szarej strefie, upadłość grecji oznacza tylko jedną rzecz że nie jest ona zdolna do spłat obecnych zobowiązań zagranicznych to jedna kwestia, druga zabraknie na wypłaty dla sektora publicznego, jak się to przełoży na obywatela, tego który żyje z pieniędzy publicznych, czyli sektor państwowy pewnie dostanie po dupie, a dla obywatela który żyje z turystyki to żaden problem, jedynym jest ten że turystyka może zwolnić z uwagi na obawy przyszłych potencjalnych turystów czytaj takich jak ty. Kolejna kwestia, grecy to kapuściane głowy, każdy ale to każdy w przypadku spadku popytu co robi, zmniejsza ceny aby być bardziej konkurencyjnym w stosunku do innych krajów co robi Grek, robi zupełnie odwrotnie, grecja jest droga i zupełnie nie atrakcyjna w stosunku do jakości usługi który na chwilę obecną proponuje, jeśli mogę ci coś polecić to polecam Turcję , nie wiem jak ceny wycieczek ale ceny na miejscu są średnio 20-30% mniejsze nie wspominając że jakość usługi cały czas rośnie. Zastanów się poważnie nad Grecją. Moim zdaniem zupełnie nie warto, nie za takie pieniądze, cena do jakości jest fatalna. O sytuacji gospodarczej mogę pisać i pisać ale myślę że nawet nikt nie chce tego czytać, konkluzja jest jedna, Grek musi zacząć płacić podatki lub zrezygnować z życia za pieniądze innych, a dokładnie pieniądze Niemca.

 

-- Śr lut 22, 2012 4:17 pm --

 

A Europa bedzie pakowac w nich kase, bo Grecja napewno nie oglosi bankructwa...

primo - Grecja jest bankrutem, czy oni muszą wywiesić flagę aby to ktoś przyznał ??

Jedyny ratunek to dewaluacja i tyle, a banku muszą przełknąć gula że dostaną prawie nic.

Kolejna sprawa, dziś Panowie nikt nie ratuje Grecji - dziś ratuje się banki które mają wpakowane kupę kasy w obligację Grecji nic więcej, To jest bardzo prosty transfer gotówki z EBC do Banków Niemieckich i Francuskich, bo czemu ma Niemcowi zależeć aby ratować gracje, tylko nie piszcie że upadnie waluta euro, bo to bzdura i argument populisty co nie ma o tym pojęcia. Zakończenie finansowania grecji i upadek banków bo się wpakowały w super instrumenty finansowe, które są papierem toaletowym. Czy tak powinno być ?? Oczywiście że nie, czy te banki powinny upaść oczywiście że TAK. Pisanie że będą problemy i syf, oczywiście że będą, ale jak ktoś chce żyć w socjalizmie to ja mu gratuluję i jeszcze gospodarka centralnie sterowana, Keynes jest z siebie dumny, polityka sztucznego stymulowania popytu rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W sumie zaraz wpadną tu Sebachon i Fala

O! Cuś mnie ominęło przez ten konkurs w piłkę kopaną :mrgreen:

 

i oliwę od Fali

A wiesz, że nowa przyjechała? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Cuś mnie ominęło przez ten konkurs w piłkę kopaną :mrgreen:

 

 

No właśnie, ja też przegapiłem... A tu z naszych się śmieją... :wink:

 

Sercem jestem za Grecją (narodem, miejscem), ale niestety antikos w dużej mierze ma rację... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grik men łoz born tajrt ent haz ol lajf tu rest.

 

EVIVA! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...