Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam. Na pewno da Ci się przejechać.  :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na prawym.  :biglol:  ;)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPS!!!!!!!!!!. Przy wysokim kursie dolara jaki teraz jest - 3,80 i niskim Euro 4.1 to wychodzi ze tu jest taniej No i te Plejady. Choc ja kase mam wlasnie w walucie obcej. To by mnie kosztowal nawet mniej. Ile to bylo w zlotowkach u Cibie - mozesz na priv zapodac. Czy mozna zapalcic w EURO :))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa trudnosci z rejestracja na Plejady - chyba w 3-ciej turze mozna sie zapisywac dopiero.

To zależy: znajomy kupił nowe STI poza siecią i nie mógł się zapisać bo formularz nie rozpoznawał VINu. Musiał czekać do samego końca i emailowo zapisać się ale tylko dlatego dostał zgodę bo wcześniej miał Legacy z SIPu. I tak jeździł jako GOŚĆ, poza klasyfikacją i mierzeniem czasu.

Proszę pamiętać, że SIP to prywatna firma i Plejady to też, w zasadzie, prywatne spotkanie klientów SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sa trudnosci z rejestracja na Plejady - chyba w 3-ciej turze mozna sie zapisywac dopiero.

To zależy: znajomy kupił nowe STI poza siecią i nie mógł się zapisać bo formularz nie rozpoznawał VINu. Musiał czekać do samego końca i emailowo zapisać się ale tylko dlatego dostał zgodę bo wcześniej miał Legacy z SIPu. I tak jeździł jako GOŚĆ, poza klasyfikacją i mierzeniem czasu.

Proszę pamiętać, że SIP to prywatna firma i Plejady to też, w zasadzie, prywatne spotkanie klientów SIP.

 

 

bardzo dziękuję za odpowiedzi, szczególnie ostatnie zdanie mi sporo wyjasniło :) 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje mi zakup w sieci Subaru Polska. Dla mnie wazniejsze sa Plejady - bo subaru moge zawsze i wszedzie kupic. A na Plejady jako czynni uczestnicy maja szanse jedynie wybrancy losu.

ja raz bylem jako "gosc" - moje pierwsze Plejady. jest to w porownaniu do czynnego udzialu jak wachanie roz przez szybe, czy sex przez telefon. Niby to samo ale wrazenia raczej inne.


Dolar po 3,80 a Euro po 4,1 - co mnie szalenie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, chociaż trochę mi sie ręce pomerdaly przy tej okazji ... :oops: widać brak wprawy.

 

Tak w ogóle to niemiecki Autoslalom to ciękawa dyscyplina - królują Ascony i Polowki odelzone na maksa, a ja byłem jedyny bez slicka w swojej klasie - cała reszta na full gładkich jechała, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w czasach ... ;-)

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ano, chociaż trochę mi sie ręce pomerdaly przy tej okazji ... widać brak wprawy.

 

Oj tam, oj tam, widać że auto stworzone do takiej zabawy, lekko i przyjemnie zamiata jak zły :twisted: 

 

A ręczny... pogadaj z premem, rozprowadza magiczne "śrubki Prodrive" w dobrych cenach  :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...