Skocz do zawartości

Co sie tlucze w Forku 2.0D MY11- okolice bagaznika


lewen

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi sie caly czas telepie w okolicy bagaznika/tylnej klapy... :? Uszczelnilem mocowanie roletki, podkleilem klapki dna bagaznika. Tablica rejestracyjna raczej siedzi sztywno.

Podejrzewam, ze to moga byc tylne fotele w mocowaniach oparc :idea:

Moze ktos jednak juz rozgryzl temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie wiem gdzie to czytalem, ale tez opisywane byly stukajace rolety, podloga w bagazniku (ktos cos tam podklejal), a w serwisach standardowo mowia o klekoczacej sie rejestracji. Ja jednak sprawdzilem to i widzialem z tylu jak klapa bagaznika lata, trzesiue sie. Potem wyczytalem ze ktos regulowal zamek. Jezdzilem 4 roznymi forkami w roznych serwisach i bylo to samo. Wg mnie klapa i jak bede tez w tym kierunku szedl.

 

Ale widze ze podloga i roleta juz przerobiona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w For 2008 D klapa plus roleta

Teraz po 90 tys km musiałem się przyzwyczaić do strasznie trzeszczących amortyzatorów tylnych - mozna dostać [edit]. Ale w chyba kazdym forku po 60 tys km coś trzeszczy taki urok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przywyczaiłem sie

Ale najgorsze jest to że czasami nie można jej domknąć i muszę solidnie walnać aby się zamknęła.

bardziej mi przeszkadzają amortyzatory trzeszczą i strasznie bujaja, ale podobno Forki w 2008 tak maja potem cos ponoć poprawili i zastosowali inne amortyzatory - tak mi powiedzieli przynajmniej w subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1,5 roku walki z hałasami z tylnej części forka (kolejno wałczyłem z zamkiem tylnej klapy, oparciami siedzeń, roletą, wygłuszeniem okolicy koła zapasowego) okazało się, że nadal coś tłucze. :twisted:

 

Co ciekawe raz tłukło, raz nie - szczególnie nasilało się na krótkich nierównościach jezdni.

Ponieważ mój forek ma szyberdach zabrałem się za niego.

Hałasy zakończył kawałek styropianu wciśnięty pomiędzy siłownik szyberdachu a sam dach, oraz dokręcenie śrub, które mocują ten silnik do wzmocnienia dachu.

 

Od tej pory mogę z uśmiechniętą papą :lol: jeździć forkiem.

 

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie oprócz tyłu gdzie tłucze sie cholera już wie co, to tłucze sie coś w okolicy schowka od strony pasażera (od razu uprzedzam: to nie zawartość schowka).

Nie jest to odgłos samej klapki która zimą trzeszczała mi masakrycznie tylko coś jakby stuki.

No i jeszcze coś z poszybia: stuki i trzesczenia. Przerabiał to ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowości, przy pewnych prędkościach jazdy po bruku coś nagle grzechocze głośno po prawej jakby między schowkiem, drzwiami, a prawym słupkiem. Nie usunięto bo trudno to zademonstrować serwisowi gdyż brukowanych ulic w stolicy coraz mniej:)

U mnie to może być to: http://www.subaruforester.org/vbulletin ... nfo-45992/

 

A jak ktoś ma hałas z tyłu to to: http://www.subaruforester.org/vbulletin ... les-75140/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...