Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lukasdraz napisał(a):

To akurat jedyny zespół który chciałem kiedykolwiek zobaczyć na żywo więc jakoś przełknąłem te 1500 na 2 koncerty  ;)

Dzięki wielkie za tą informację. Rozmawiałem właśnie z ich konsultantem i potwierdziło się to co napisałeś. Kontaktują się teraz z wynajmującym w celu potwierdzenia anulacji rezerwacji i będą mi szukali alternatywny nocleg a różnicę pokryje wynajmujący. Jak dla mnie to mogą mi teraz i Sheraton zaleźć B)

A najlepsze jest to że konsultant też jest fanem Metallici i sam stwierdził że facet sobie przeliczył że pewnie komuś drożej teraz wynajmie a więc on się postara żeby stracił podwójnie na swoim cwaniactwie B)

nic mu nie zrobią. miałem to samo w tamtym roku przy okazji Air Show w Radomiu. nawet przepraszam nie usłyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2024 o 21:57, fulcrum napisał(a):

nic mu nie zrobią. miałem to samo w tamtym roku przy okazji Air Show w Radomiu. nawet przepraszam nie usłyszałem

Dziś Booking podesłał mi nową miejscówkę. Miejsce w Warszawie prawie to samo co poprzednia rezerwacja, warunki takie same a nawet może trochę lepsze. Cena ponad 2 krotnie wyższa ale różnicę pokrywa Booking gdy się wymelduję z mieszkania. Dzięki jeszcze raz za pomoc ;)

  • Super! 2
  • Trzymaj się 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukasdraz napisał(a):

Dziś Booking podesłał mi nową miejscówkę. Miejsce w Warszawie prawie to samo co poprzednia rezerwacja, warunki takie same a nawet może trochę lepsze. Cena ponad 2 krotnie wyższa ale różnicę pokrywa Booking gdy się wymelduję z mieszkania. Dzięki jeszcze raz za pomoc ;)

no to masz farta. mnie totalnie olali. gdyby ktoś miał pomysł zamieszkać w hotelu/zajeździe w Garbatce gorąco nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukasdraz napisał(a):

Dziś Booking podesłał mi nową miejscówkę. Miejsce w Warszawie prawie to samo co poprzednia rezerwacja, warunki takie same a nawet może trochę lepsze. Cena ponad 2 krotnie wyższa ale różnicę pokrywa Booking gdy się wymelduję z mieszkania. Dzięki jeszcze raz za pomoc ;)

Różnicą obciążą właściciela obiektu który nie wywiązał się z umowy.

Sam się tym zawodowo zajmuję, więc wiem jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Subaru Impreza STI napisał(a):

Różnicą obciążą właściciela obiektu który nie wywiązał się z umowy.

Sam się tym zawodowo zajmuję, więc wiem jak to wygląda.

I z nadzieją na to właśnie przyjąłem tą ich propozycję mimo iż w międzyczasie udało mi się znaleźć nocleg u kuzyna z dalszej rodziny który bym miał za darmo B)

Ale chce po prostu żeby facet dostał nauczkę za cfaniakowanie i oszukiwanie ludzi. W wersji podanej bookingowi nic o pękniętej rurze nie wspomnial tylko że odświeża mieszkanie. Niech płaci B)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lukasdraz napisał(a):

I z nadzieją na to właśnie przyjąłem tą ich propozycję mimo iż w międzyczasie udało mi się znaleźć nocleg u kuzyna z dalszej rodziny który bym miał za darmo B)

Ale chce po prostu żeby facet dostał nauczkę za cfaniakowanie i oszukiwanie ludzi. W wersji podanej bookingowi nic o pękniętej rurze nie wspomnial tylko że odświeża mieszkanie. Niech płaci B)

Chyba, że faktycznie rura strzeliła i ma jak to udowodnić, wtedy można zrozumieć, ale jest to mało prawdopodobne:upside-down-face_1f643-small:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mi powiedzcie ile w Waszych okolicach kosztuje wyważenie (i nic więcej!) kół?

Jak dzisiaj zapłaciłem, to mnie z butów wyrwało. Nie wykluczam, że jestem oderwany od rzeczywistości i takie są ceny. Chciałbym wiedzieć czy tak jest czy znów okazuje się, że żyję w jednym z droższych miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, .Misza. napisał(a):

Weźcie mi powiedzcie ile w Waszych okolicach kosztuje wyważenie (i nic więcej!) kół?

Jak dzisiaj zapłaciłem, to mnie z butów wyrwało. Nie wykluczam, że jestem oderwany od rzeczywistości i takie są ceny. Chciałbym wiedzieć czy tak jest czy znów okazuje się, że żyję w jednym z droższych miast.

Może koła były takie krzywe? :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana opon 150 zł, wyważenie 80 zł, ale to z faktury z wymiany zimówek. Z tego roku nie mogę teraz znaleźć, jedynie widzę po przelewach że 450 zł zapłaciłem i to były 2 samochody z wymianą opon i 1 tylko wyważanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kriskristoffers napisał(a):

Ja u swojego wulkanizatora za przełożenie zimówek na letnie kół 18 cali z wyważeniem płacę 180 PLN 

Tak coś czuję, że żyję jednak w drogim mieście. Ełk ze swoimi cenami wszystkiego jest poje....chany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, .Misza. napisał(a):

Tak coś czuję, że żyję jednak w drogim mieście. Ełk ze swoimi cenami wszystkiego jest poje....chany...

U lokalnego wulkanizatora

Alumy 17 120zl

W Tarnowskich Górach wyważanie z testem drogowym na hunterze okolice 270zl za 17 alu

 

Ale też są lokalne warsztaty gdzie krzyczą za 16 stalowe 140zl a na brak klientów nie narzekają

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges jest dzisiejsza laweta za Zakroczymem, na wysokości Kroczewa (tu pozdrawiam serdecznie wszystkie mijające mnie Subaraki :hi:).

7 w budowie i są bardzo fajne zakręciki ze zmianą poziomu i na jednym poddał się chyba PP Bilstein.

i o. Mam teraz mocno obniżony prawy przód.:toobad:

Szczęście w nieszczęściu, że blisko i mała prędkość.

No ale lipa bo to spec b z 2005.

o.

Taka przygoda.

Czekam na auto zastępcze i drugie podejście do wyprawy (dzieci od babci trzeba odebrać :))

  • Trzymaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Tadeusz Woźniak i nie zapomniany ” zegarmistrz światła ” 

 

IMG_0861.jpeg

Też 77 lat. Też 8/07. Mój Teść...  

  • Trzymaj się 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pumex1 napisał(a):

Też 77 lat. Też 8/07. Mój Teść...  

Gdy jeszcze był rozdział na kobiety i mężczyzn w Tabeli długości dalszego przewidywanego trwania życia to i mnie planowano około 77 roku życia zgon. Po tem rozdziału zaprzestano i teraz do prognozowanego zgonu przybyło mi jakieś 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...